Rüyada Ünlü Görmek


Rüyada ünlü birini görmek çok güzel ve hayırlıdır. Rüyada ünlü birini gören kişi her yerde sözü geçen, kendisine saygı duyulan, nüfuslu ve kariyerli biridir ve bu kişi gerek özel hayatında, gerekse iş hayatında tüm kararları alan kişi olarak tabir edilir. Evli kişiler için rüyada ünlü birilerini görmeleri evlilik hayatında da söz sahibi olmaları anlamına gelirken bekâr kişiler için her şeyin yolunda gideceğine ve hayatta mutluluğu yakalayacaklarına işaret eder.

Rüyada Ünlü Olduğunu Görmek

Rüyada ünlü olduğunu görmek iyi değildir, kişinin hedeflerine ve ideallerine kavuşamayacağına ve mutsuz olacağına işaret eder.

Rüyada Ünlü Bir Şarkıcı Görmek

Rüyada ünlü bir şarkıcı görmek yer değişikliğine işaret ederken aynı zamanda kişinin sıkıntı ve darlıktan kurtularak rahata ve esenliğe kavuşmasına delalet eder.

Rüyada Ünlü Bir Kadın Görmek

Rüyada ünlü bir kadın görmek iyi şekilde tabir edilmez. Kişinin içine düşeceği sıkıntıya ve zorluğa işaret eder. Bu kişi içine düşeceği kötü durum nedeni ile çok sancılı günler yaşayacak demektir.

Rüyada Ünlü Bir Erkek Görmek

Rüyada ünlü bir erkek görmek hayırlıdır. Rüya sahibinin tüm dertlerinden, üzüntüsünden ve kederinden kurtularak mutlu ve güzel günler yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Ünlü Bir Oyuncu Görmek

Rüyada ünlü bir oyuncu görmek sevinçli ve mutlu gelişmeler yaşamak anlamına gelir. Bu kişi gerek aşk gerek evlilik hayatında da gerçek huzuru ve aşkı yaşayacak demektir. Rüyasında ünlü bir oyuncu gören kişinin etrafındaki kişiler de çok zengin olacak demektir.

Rüyada Ünlü Bir Kadın Oyuncu Görmek

Rüyada ünlü bir kadın oyuncu görmek bu kişinin çevresindeki kişilerin kendisinden faydalanmaya çalıştıklarına işaret eder. Aynı zamanda rüya sahibinin maddi zorluklar yaşayacağı anlamına da gelir.

Etiketler: , , , , ,
Rüyada Ünlü Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. ahmet (29 Aralık 2013 saat: 11:06)

    akasya durağı diye çok güzel bir film var.her gün izliyorum özetini yeni bölümünü ve şuanda akasya durağı filmi finalde son buldu. yani yeni bölümünü aslında sanki canlı canlı rüyamda görüyorum birçok kişiyi görüyorum ve çok güzel bir rüyadır ilerde onları gerçektende görmek istiyorum. o rüya içime dokundu ağlıyorum zırlıyorum çok istiyorum ki onları göreyim. şuan şarkı söyleyip youtubeye göndermeye çalışıyorum yani anlayacağınız bende bir şarkıcı olmayı istiyorum sesimde çok güzeldir.

  2. tabur (16 Ocak 2014 saat: 08:33)

    benim 4 yaşında bahcem var bahcede oturuken babamve yanımda calışsn bir karşımdaki zeytin agacının altında yıl var diye seslendiler evet yılan başka bir zeytin agacının altına gırdı ve toprak yarılmış içine girmeye calışıyor ama faremi veya tam secemedim bir şeyler yiyor yılanın altı beyaz üstü beyaz sanki sol taraf börgüme girmiş gibi oldu ama ben yılanı görüyorum agcın altında sonra ben tıraktöre binim tıraktörü calıştırmaya calişiyorum ama calışmıyor daha sonra yılan benim azımda karnıma girecek gibi oluyor ama ben diyorum benim miuydemi yerdiye ama çok da kormuyorum

  3. EMINE (07 Nisan 2014 saat: 12:48)

    Gerçekte babamın ailesiyle problemlerimiz var. Rüyamda babaannemi gördüm bana surat yapıyordu ma yine de ben onunla ilgilenmeye devam ediyordum. Genç bi erkek görüyorm dedemin babaannemin üstüne olan yerleri kendi üstüne almiş. Elinde bi kağıt var velayeti aldım diyo. Aramızda ufak bi tartışma geciyo ben o mekandan ayrılıyorum.sonra babaannemle aynı yerde uyurken buluyorum kendimi küçük bi çocukla cinsel münasebette bulunuyor ve güya o çocuk ölüymüş babaannem gece çağırmış diğer dünyadan. Çok karmaşıktı herşey silahlı ateş eden insanlar felan gördüm. Yorumlarsiniz çok sevinirim şimdiden teşekkürler

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Ayrıntıların bilinmesi, rüya tabirinin doğru şekilde yapılabilmesi için çok önemlidir.