RuyaTabirleri.com

Rüyada Üşümek

Rüyada üşümek, üzüntü, sıkıntı, dert ve fakirlik anlamına gelir fakat sadece bu şekilde tabir edilmez. Rüyada karlı, yağmurlu ve çamurlu bir havada üşüdüğünü gören kişinin hayatında büyük gelişmeler yaşanacak, bu gelişmeler kendisine mutluluk getirecek demektir. Rüya sahibi hayatın karmaşasından kurtulacaktır. Rüyada açık ve güneşli bir havada üşüdüğünü görmekse belaya, sıkıntıya ve derde düşmeye işaret eder.

Rüyada Üşüyen Birini Görmek

Rüyada üşüyen bir insanı görmek, rüya sahibinin çevresinde kendisine hayrı dokunacak bir kişinin varlığı ile açıklanır. Bu kişi rüya sahibine öyle büyük bir iyilik yapacaktır ki rüya sahibi bunu ömür boyu unutamayacak ve ne yapsa da kendisine karşı hep borçlu olduğunu hissedecek demektir.

Rüyada Üşüyen Bebek Görmek

Rüyada üşüyen bebek görmek, rüya sahibine karşı kendisini çok güçsüz ve savunmasız hisseden bir kimse olduğuna delalet eder.  Bu kimse rüya sahibine yakınlaşmayı çok istiyor ama ondan çekindiği için bir türlü cesaret edip kendisine yanaşamıyordur.

Rüyada Üşüyen Birini Isıtmak

Rüyasında üşüyen bir kişiyi ısıttığını görmek, rüya sahibinin başı darda olan ve çok zor durumda kalan bir yakınına, arkadaşına ya da komşusuna yardım edeceği anlamına gelir. Rüya sahibi elinden gelen yardımı yapabilmek için büyük emek harcayacak ve hiç üşenmeyecektir.

Rüyada Üşüyerek Titremek

Büyük bir belaya bulaşmaya delalet eder. Rüya sahibinin madalyonun öteki yüzüyle karşılaşmasına yani hayatın kötü yanlarını görmesine ve büyük üzüntüler yaşamasına işaret eder. Büyük şansızlık anlamına da gelir.

Rüyada Battaniye Görmek

Rüya sahibinin işindeki prestijinin artmasına ve kazancının yükselmesine bu sayede evde de başarının yansımalarının hissedileceğine tabir edilir. Kişi, evlilik hayatında da bir anda ağız tadına ve esenliğe kavuşacak, eşi ve çocuklarıyla da huzurla yaşayacaktır.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Üşümek Hakkındaki Rüyalar;

  1. selma (30 Aralık 2013 saat: 23:49)

    Rüyam da sevdiğim bir arkadaşım ziyaretime evime geldiğini görüyorum.çok seviniyorum.kendisi kız 30 YAŞINDA.yanında tanımadığım bir kız da var.sonra o kızın benim öğremcin olduğunu farkediyorum.ev çok kalabalık bir sürü misafir var.arkadaşım yorgundur diye kızla birlikte yatağa yatırıyorum.sonra sabah 7.20 de kalkıyor.çok erken kalktığı için saaate bakıyorum hava daha yeni aydınlanıyor niye erken kalktın ki diyorum.sonra arkadaşımın üşüdüğünü farkediyorum üzerine battaniye şal veriyorum.şalı takınca siması değişiyor ve çok güzel oluyor.ne kadar çok yakıştı diyorum.sonra kavaltıya oturtuyorum sofra çok kalabalık.ben yedirmeye çalışıyorum.o hale çok üşüdüğünü söylüyor.sonra ellerini tutuyorum buz gibi şaşırıyorum neden bu kadar soğuk ellerin, çok mu üşüyorsun diyorum.o da yok sırtım ısındı sadece ellerim üşüyor diyor.çok içime dokunuyor bende ellerini avuçlarıma alıp üfleyerek ısıtmayı deniyorum.bu şekilde yaparken uyandım.yorumlayabilirseniz sevinirim.teşekkürler


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,