RuyaTabirleri.com

Rüyada Ütü Yapmak

Rüyada ütü yapmak, gönlünce bir hayat sürmeye tabir edilir. Rüya sahibi ticaret hayatındaki iyileşme sayesinde zevki sefa içinde yaşayacak, şen kahkahalar atacak, akşam yemeklerine, gece davetlerine katılacak hem hareketli hem de eğlenceli bir hayat geçirecektir. Rüyada ütü yaptığını gören kişinin hem iş hayatındaki hem de aşk hayatındaki tüm tatsızlıklar ortadan kalkacak, her şey istediği gibi olacak, işler istediği yönde düzelecektir. Rüyada ütü yapmak, rüya sahibinin hayatından bozulan her ne varsa bunların düzelmesine ve olumlu yönde gelişme göstermesine delalet eder.

Rüyada Ütü Yaparken Yakmak

İyi giden işlerin tersine dönmesine, bu nedenle rüya sahibinin tatsız geçen günler yaşamasına tabir edilir. Rüyasında ütü yaparken yaktığını gören kişinin uzun süre peşini aksilikler bırakmayacak demektir.

Rüyada Gömlek Ütülemek

Rüyasında gömlek ütülediğini gören kişi kendine yük olan ve sıkıntı veren her türlü meseleden kurtulacak demektir. Rüya sahibi, kendisi için uğursuzluk getiren ve musibet yaşamasına neden olan kişileri de hayatından çıkararak, isabetli bir karar vermiş olacaktır.

Rüyada Pantolon Ütülemek

Rüya sahibinin kazancının artmasına işaret eder. İşlerin açılmasına vesile olacak bir olay olacağına ve bu durumun geçici değil baki kalacağına tabir edilir. Rüyada görülen pantolon rüya sahibinin cüzdanını, ütü de cüzdanındaki yani kazancındaki artışı simgeler.

Rüyada Ütü Görmek

Rüya sahibinin tüm dertlerine deva olacak bir işe gireceğine ve bu işte muvaffak olarak, rahata kavuşacağına işaret eder. Rüya sahibi bu iş sayesinde eşini ve çocuklarını çok daha iyi şartlarda yaşatmayı başaracak demektir.

Rüyada Ütü Almak

Rüya sahibinin kabiliyetlerinin farkında olduğuna ve sonunda bu kabiliyetleri sayesinde büyük bir iş teklifi alacağına tabir edilir. Rüya sahibinin kendine olan inancının ve güveninin boşa çıkmayacağı anlamına gelir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Ütü Yapmak Hakkındaki Rüyalar;

  1. Mustafa (03 Mayıs 2014 saat: 10:50)

    Rüyamda yemyeşil bi alanda yürüyorum yemyeşil bitkiler var hava güneşli aydınlık sonra arkadaşlarımı görüyorum ama onlarla olmak istemiyorum ve o yeşilliğin hemen altındaki sahile doğru altımda ütüyle kayıyorum ve bi yere ulaşmam gerekiyo ben çıplak ayak yürüyorum sonra koşuyorum hafif kumlu zemin hafif bir şekilde ayağımı acıtıyor ama devam ediyorum çok güzel bi sahil tekneler var ve yürüme yolu var sonra tanıdığım biriyle karşılaşıyorum şakalaşıyo benle ve uyandım..


  2. necla (21 Mayıs 2014 saat: 02:47)

    rüyamda kız kardeşim ve oğlumla gezmek için dişarı cıkıyorz.yolda bizim gelin hemde annesini görüyoz ama tek bir kişi olarak hem gelinimz oluyor hemde annesi.simsiyah giyinmiş suratı kapkara bize laf atıyor sana bişe dicem diyip bi kağıda iki isim yazıp veriyor.bir anda gözleri yemyeşil olup açılıyor bende maşallah de maşşalah de gözlerin açıldı nazar edicen bizi cabuk söyle derken onun gözünden ufaldık ufaldık o sıra kıyamet koptu bız uçtuk havaya gittik o korkuyla çarpıntıyla uyuandım..hayırlara çıksın inş.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,