RuyaTabirleri.com

Rüyada Uyanmak

Rüyada uyanmak, rüya sahibinin bulunduğu şehri hatta ülkeyi değiştirmesine, yıllardır çalıştığı işi bırakmasına ve evini satmasına yani çılgınca şeyler yapmasına yorumlanır. Rüyayı gören kişinin, yapmaktan sıkıldığı şeyleri bırakmasına, yeni şeyler denemesine ve hayatını neredeyse tamamen değiştirmesine delalet eder. Arkadaş çevresinde uzun süredir ahbaplık edilen kişilerle aradaki bağları koparmak anlamına da gelir.

Rüyada Ağlayarak Uyanmak

Rüyada ağlayarak uyanmak, kafa kurcalayan problemlerin çözümüne, yeni yolların açılmasına ve sorunların ortadan kalkmasına yorumlanır.  Aynı zamanda aile hayatında mutluluğa ve bu mutluluğun çocuk sevinciyle artmasına işarettir.

Rüyada Uyanık Olduğunu Görmek

Rüyada uyanık olduğunu görmek, rüya sahibinin başına gelecek olaylardan ötürü moralinin bozulacağı ve uzunca bir süre hatalı olduğunu düşündüğü işlerin doğru olduğuna inandığı anlamına gelir.

Rüyada Uyuyamamak

Rüyada uyuyamamak, çıkılacak çok uzun ve geri dönüşü olmayan bir yolculuğa çıkmaya ve büyük bir acıya uğramaya yorumlanır.  Kişinin, geride bırakmak zorunda olduklarından dolayı duyduğu üzüntüye de delalet eder.

Rüyada Soluklanmak

Rüyada soluklanmak, uzun zamandır beklenen bir haberin geleceğine ve bu haber üzerine çok büyük kararlar alınacağına işaret eder. Rüyayı gören kişinin, yaptığı işlerde başarı ve kazanç sağlamasına da delalet eder.

Rüyada Sıçramak

Rüyada sıçramak, içinde bulunulan sorunların ağır basmasına ve kişinin bunalıp kendini kötü yollara vurmasına delalet eder. Aynı zamanda, rüya sahibinin depresyona girip yaşamındaki insanlara sırt çevirmesine ve daha sonra düzelip onlara geri dönmesine yorumlanır.

Rüyada Çok Yükseğe Sıçramak

Rüyada çok yükseğe sıçramak, çalışmalardan ve başarılardan dolayı elde edilen malın artmasına ve bu durumun yeni kapılar açmasına işaret eder. Elinden gelen her şeyi ortaya koyarak sevilen insanlara yardım etmeye ve onların iyiliği için canla başla çalışmaya delalettir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Uyanmak Hakkındaki Rüyalar;

  1. gönül (26 Mart 2014 saat: 10:42)

    rüyamda kızımla birlikte uyanıyoruz evimizdeyiz. yataktan kalktığımızda bir de ne görelim, evimizin dış kapısı açık ve arkasındaki demir kilide takılıp tam açılmamış ama yarım aralık kapı… A biz uyurken hırsız girmek istemiş, o demir olmasaydı girerdi diye yorumluyoruz. sonra ben evden çıkıyorum. kapımın önünde bir uçak var. tam kalkacak iken uçağı tutup kendime doğru çekiyorum. uçağa binmek o an istediğim.


  2. gülistan (21 Mayıs 2014 saat: 11:04)

    rüyamda uyuyordum sonra bir derviş beni uyandırdı ve benden lokma tatlısı istedi bende bilmediğimi söyledim ama sonra elimi yumruk şeklinde sıktım ve parmaklarımın arasından lokmalar hamur olarak top şeklinde kızdırılmış yağ a döküldü pişti ve şerbet e koydum yedim ve o derviş e aşık olmuşum rüyamda göya abimin arkadaşı idi o kişi bu ne demek bana açıklayabilir misiniz


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,