RuyaTabirleri.com

Rüyada Uyuşturucu Görmek

Rüyada uyuşturucu görmek, türlü melanetlerle ve musibetlerle karşılaşmaya işaret eder. Rüya sahibinin başında dönüp duran belalı olaylara, can sıkıcı sözlerin hedefinde olmaya, kem gözlü kişilerin göz hapsinde olmaya, özgürlüğün ve rahatlığın kısıtlanarak, kişinin mutsuz olacağı günler yaşamasına tabir edilir. Rüyada uyuşturucu görmek iyi değildir, gözyaşına, strese ve kafa karışıklığına delalet eder. Aynı zamanda rüya sahibinin çevresinin art niyetli ve gereksiz kişilerle dolması anlamına gelir. Bu kimseler, çok büyük sıkıntılara ve problemlere neden olacaktır.

Rüyada Uyuşturucu Kullanan Birini Görmek

Rüyada uyuşturucu kullanan bir kişiyi görmek, rüya sahibi için sıkıntıya, zahmete ve üzüntüye neden olacak bir kimsenin varlığı üzerinden açıklanır. Bu kişi, rüya sahibine güler yüz gösterip, gönlünü alarak yakınına sokulacak, sonra da içten içe kendisine kötülük yapabilmenin yollarını arayacak demektir.

Rüyada Uyuşturucu Satmak

Rüyada uyuşturucu satmak, bir kötülüğe dolaylı da olsa ortak olmak ve aynı suçu işlemek şeklinde değerlendirilir. Kişinin yanında işlenen bir günahı engellemeye çalışmaması olarak açıklanabilir.

Rüyada Uyuşturucu Yakalatmak

Rüya sahibinin çevresindeki bazı kişilerin, gözleri ile görmedikleri halde kendisi hakkındaki kulaktan dolma bilgilerle, kişiyi arkadaşlıklarından çıkartacaklarına ve kendisi ile komşuluklarını keseceklerine delalet eder. Oysa rüya sahibinin hiçbir yanlışı yoktur.

Rüyada Uyuşturucu Satıcısı Görmek

Rüya sahibini günaha ve yanlışa bulaştırmaya çalışan bir takım kişilerin olduğuna tabir edilir. Bu kişiler, düştükleri batağın içine kendisini de çekmek istiyorlar demektir.

Rüyada Uyuşturucu Kullandığını Görmek

Rüya sahibinin hayırlı ve helal olmayan yani gayri meşru bir yola girerek kazanç elde etmesine ve kaba tabirle cukkasını doldurmaya çalışmasına delalet eder. Kişi, sırf dünya malı elde etmek için onurunu lekeleyecek işlere girip, büyük bir gaflete düşecek demektir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Uyuşturucu Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. Abdullah (22 Ocak 2014 saat: 01:39)

  selam ile

  Ruyamda cok saglam buyuk bir binanin icindeyim(merkezinde) uyusturucu imalati yapildigini anladim eli silahli kisiler gördum elebasida 3-4 yil önce calistigim yerin patronuydu. Binada yavas adimlarla ilerlerken disari adim attim ve disardanda insaat iscileri binanin yapimini tamamliyordu. Bende ne saglam bina yapmislar ve insanlardan uyusturucu imalatini iyi gizlemisler ne oyunlar dönuyor der gibisine söylendim


 2. Neslihan (25 Şubat 2014 saat: 07:50)

  Rüyamda cafede otururken kuzenimle, onun arkadaşı geliyor yanımıza erkek yanında da bayan var sonra direkt yuvarlak biçimde beyaz şeker gibi hap veriyor bize alın bakalım kızlar diyor ben hiç duymamazliga geliyorum o masanın üzerine bırakıyor arkamda lavabo var ben çaktırmadan oraya atıyorum kuzenimde içme sakın diyor bana sonra kuzenimin icmedigini anlayınca sen görürsün şimdi diyor ve eline leblebi alip gidiyor
  bende kuzenime soyluyorum leblebi aldı gitti diye orada da uyandım.


 3. Pınar (12 Nisan 2014 saat: 07:53)

  Rüyamda ben ve arkadaşım bi sokak başındaydık.sokagin koselerinde de bizim arkadaslarimiz var. Birden her taraf karardı. Uyuşturucu satamadıkları insanları yüksek çatılardan atmaya başladılar. Ateşler falan yanıyodu. Havada zaten kızıl siyah bi renkteydi. Bunu gorunce arkadaşımla biyere kaçtık. Bi baktım bizim yazlıgın catı katında kilere gelmişiz. O odanin kapisini kilitleyip kilerden kaçtık. Uzun bi tunele girdik. Ve eroin sakladiklark yeri bulduk. Sonra disari cikip kostuk. Arkama dönüp baktığımda arkadaşım degil abim vardi. Babamın evine gitmemizin gerektigini soyledi.
  Sonrada uyandim..


 4. hüseyin (23 Nisan 2014 saat: 14:02)

  kütahyadayım dolanırken ömer die bir arkadaşı görüyorum ygs ve lys nin kaldırılmasını protesto etmeye gidiyorlar onlara katılıyorum orada doğa diye bir arkadaşı görüyorum bana diyorki sen neden alamıyorsun bende diyorumki bulamıyorum bana bir sigara satıyor 10 tl ye param cıkmıyor birazdan vereyim banka surda die söylüyorum bankaya alıyorum gidiyoruz o üç tane pro yakıyor yere koyuyor geri gidiyoruz tam o sırada polis bizi görüyor doğa çantasındaki her şeyi yere boşaltıyor bende benimkini atıyorum ve kaçıyoruz bankanın önüne ben o 3 prodan birini çalıyorum doğa anlıyor ama bişey demiyor bir polisi yakalıyor ve döktüğü malları atması için polisi ikna etmeye çalışıyor bu sırada ben uzaktan izliyorum ve uyanıyorum


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,