RuyaTabirleri.com

Rüyada Uzaya Gitmek

Rüyada uzaya gitmek, hikmet sahibi olan, bilgili ve görgülü bir adama işarettir.  Bu rüya işlerinde başarılı olmaya, manevi ve maddi yönden mertebesinin yükselmesine, başarılı olmaya, uzun yolculuğa, iş hayatında bazı atılımlara ve bunların sonucunda herkesin takdir edeceği bir seviyeye ulaşmaya, oldukça yüksek bir makama ve zenginleşmeye yorulmaktadır.

Rüyada Uzaya Gittiğini Görmek

Rüyada uzaya giden kişi, maddi ve manevi hayra erişir. Bu rüya her alanda yükselme, tüm dert ve sıkıntılardan kurtulma, her türlü problemlerin çözüme kavuşması, rahatlama ve ferahlama olarak yorulabilir. Bu rüya şahitliğine, hikmet ve bilgi sahibi olmaya, olgunlaşıp güzel ahlaka sahip olmaya da işarettir.

Rüyada Uzayda Yıldızlar Arasında Dolaşmak

Rüyada uzayda bulunup da yıldızlar arasında dolaşan kişi kimsenin ulaşamadığı bir hayra ve güzelliğe sahip olur. Oldukça güzel ve hayırlı bir rüyadır. Hiç akla gelmeyecek nimetlerle şereflenmeye, kulluk olarak yüksek bir mertebede bulunduğuna, her arzu ettiğiniz şeyin gerçekleşeceğine işarettir.

Rüyada Uzayda Durduğunu Görmek

Rüyasında uzayda sabit duran kişi, değerli insanlara arkadaş olur ve kıymetli meclislerde bulunur. Bu rüya sevinç, gönlün huzur kazanması, çok hayırlı bir insanla evlilik, kendisinden türeyecek çok hayırlı bir nesle, bereketli ve çok güzel bir ömre, dünyada tüm sıkıntıların bitmesine, arzu ve isteklerin gerçekleşmesine, korkulandan emin olunup her türlü kötü insanın şerrinden kurtulmaya işarettir.

Rüyada Uzayda Daha da Yukarılara Yükselmek

Bu rüyayı gören kişi çok hayırlı bir amelde bulunarak mertebe olarak oldukça yüksek bir seviyeye çıkar. Bu rüya zaten iyi olan rüya sahibinin daha da yüksek bir mevkiye geçmesine, maddi manevi çok hayırlı, kazançlı ve bereketli geçecek bir ömre işarettir. Bu rüyayı gören her attığı adımda hayır kazanır. Eğer ticaretle uğraşıyorsa tüm işlerinde başarılı olur.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Uzaya Gitmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. Abdulkadir (23 Şubat 2015 saat: 10:57)

  Selamun aleyküm, Hayırlı günler

  Bugün gördüğüm bir rüyayı anlatmak istiyorum. Rüyam da, kendi evimiz mi başka bir ev mi tam hatırlamıyorum, pencereden gökyüzüne bakıyorum, birden kendimi uzayda yıldızların içinde buluyorum ve uzayda birçok yıldızın ve renkli gaz bulutlarının(nebula) olduğunu gördüm, çok güzellerdi, Emin değilim ama yan yana 2 yıldızdan birinin, kurbağa şeklini alarak ışık saçtığını, diğerinin ise kuş şeklini alıp, kanat çırparak ışık saçtığını gördüm, sonra tekrar o eve döndüm, evde ki kişilere söyledim, onlarda pencereden baktılar ancak benim gördüklerimi göremediler,, Rüyam bu şekilde, hayırlara vesile olsun


 2. kevser (09 Haziran 2015 saat: 05:14)

  Benim ruyam da ailecek uzaya cikiyoduk yolculuklari da hep biz ailecek yapariz. Sonra uzayda bi noktada sabit duruyoruz ama cok yuksekte degiliz uzay sayilmayabilir. Bulutlarin ustundeyiz ama amacimiz uzaya cikmak yoruldugumuz icin de orda dinlenmek istiyoruz. Sonra hemen bi telefon cikarip selfie yapmaya basliyoruz babam o sirada uyariyo. Birazdan yer cekimi azalabilir,hazirlikli olun diyo biz de tedirgin bi sekilde selfie yapmaya devam ediyoruz. Yorumlarsaniz cok sevinirim


 3. kevser (09 Haziran 2015 saat: 05:18)

  Benim ruyam da ailecek uzaya cikiyoduk yolculuklari da hep biz ailecek yapariz. Sonra uzayda bi noktada sabit duruyoruz ama cok yuksekte degiliz uzay sayilmayabilir. Bulutlarin ustundeyiz ama amacimiz uzaya cikmak. Yoruldugumuz icin de orda dinlenmek istiyoruz. Sonra hemen bi telefon cikarip selfie yapmaya basliyoruz babam o sirada uyariyo. Birazdan yer cekimi azalabilir,hazirlikli olun diyo biz de tedirgin bi sekilde selfie yapmaya devam ediyoruz. Yorumlarsaniz cok sevinirim


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,