RuyaTabirleri.com

Rüyada Vajina Görmek

Rüyada vajina görmek, rüya sahibi için esenliğe ve huzura kavuşmasına tabir edilir. Rüyasında vajina gören kişi, tüm acılarından, kırgınlıklarından, üzüntülerinden ve dertlerinden kurtulacak, sadece kendisine değil çevresindeki kişilere de faydası olacaktır. Rüyada vajina görmek helal kazanç elde etmek, huzurlu şekilde ekmek yemek, gönül zenginliği ve huzur anlamın gelir. Rüya sahibi bereket görecek, kendisi için sonu hayırlı olacak işlere girecek ve karlı çıkacak, zenginliğe kavuşacak ve ömrü rahat içinde geçecektir diye yorumlanır.

Rüyada Kadının Vajinasını Görmek

Çetin ve zorlu bir kışın ardından doğan güneş benzetmesi ile açıklanabilir. Rüya sahibinin geçirdiği zor günlerin, yıkımların, kayıpların, üzüntülerin ve ruh çöküntüsünün ardından huzura ermesine ve yavaş yavaş iyileşmesine işaret eder.

Rüyada Vajina Akıntısı Görmek

Borçlanmak ve bu nedenle sıkıntı görmek anlamına gelir. Rüyada vajina akıntısı görmek üzücü ve olumsuz haberler almaya, rüya sahibinin celallenmesine ve sinirden kudurmasına neden olacak olaylarla karşılaşmasına yorulur.

Rüyada Kendi Vajinasını Görmek

Rüyasında kendi vajinasını gören kişinin, işini kendisinin halledeceğine kimseden yardım ya da destek görmeden bu işin altından kalkacağına işaret eder. Rüya sahibi için, kendi kelini kendisi kaşıyan kişi deyimini kullanmak yerinde ve isabet olur.

Rüyada Vajinada Kıl Görmek

Aile içinde yaşanacak olan sıkıntıya ve zorluğa tabir edilir. Rüya sahibi aile bireylerinin başına gelecek bir musibet nedeni ile çok üzülebilir ya da aile bireylerinden birinden nankörlük ve haksızlık görerek çok üzülebilir.

Rüyada Kadın Cinsel Organı Görmek

Rüyasında kadının cinsel organını gören kişi bir işten pay alır ya da mirastan nasiplenir. Rüya sahibi için mal ya da kazanç elde etmek şeklinde yorulur. Aynı zamanda iyilik bulmak ve kurtuluşa ermek anlamına gelir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Vajina Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. ayşin (13 Ocak 2014 saat: 13:11)

  dolmuşa biniyorum ve dolmuş büyük sonu olmayan bir mezarlıkla dolanıyor. iniyoruz yanımda babaannemde var.dolmuşun şöförü mevlit okumaya başlıyor babaannemde diğer dinleyenlerinin yanına geçip dinleyip tesbih çekiyor. birden amcamlar geliyor ve ben korkuyorum korktuğumu görünce beni mezarın üzerine yatırmaya çalışıyor. alışmalısın korkarak bir şey olmaz diyor. ben daha çok korkuyorum. diğer amcamda karşıdan bkıp sırıtıyor.


 2. gonca (27 Ocak 2014 saat: 13:44)

  Ben rüyamda elime oturmaya gidiyorum ve bana kilonun açıp cinsel organını gosteriyo sonra bende kilolu nun üstüne pul biber koydum kaşıkla daha sonra nası oluyo bilmiyorum ama kocasının cinsel organını kesip tabağına içine koymuş ama yemiyor öylesine kemikli olsun diye yapmış bende diyorumki çocuklar yemek sanıp yerse oda fırına koyuyor nedemek bu yorumunu yaparsanız çok mutlu olurumm


 3. boş (31 Ocak 2014 saat: 00:19)

  Rüyamda annem banyoda yere yatmış bacaklarini ayırmış ve ıkınarak vajinasından beyaz uzun bir cisim çıkıyordu. Babam ve kardeşim de banyodaydı . Annemin hem vajinasini hemde kıçını gördüm . Kıçının deliği de açılıp kapanıyordu. ıkınmadan dolayi sanırım. Sonra babam annemi kaldırıyordu. Ne demek bu lütfen açıklar mısınız ? En kısa zamanda açıklarsanız çok mutlu olurum. Şimdiden teşekkür ederim.


 4. yildiz (10 Şubat 2014 saat: 16:48)

  Ruyamda kizlik zarimi diktirmek icin doktara gidiyrum fKt gittim yerde ew gibj bjryer daha sonra ruyamda korkuykrum ben aci ckecekmkyim flan die igne vrackmisinz agrimmasi icin die sruyrum doktr hyir igne ypip uyutup yada uyustrmayacagiz ddi.ruyamda korktum ozamn istmiyorum nasil olack gbi sorular soruyorum orda bir kadin varmis onun vajinasini acip gosteriyor makasla az bisey kesjyor fakat kan flan cikmiyor bn korku icinde bakiyorum doktrun gosterdigi vajinanin icindede bebek kafasi gorunuyor siyah saclk byaz tenli filan yuzu flan tertmz bebek bakiyor bna yuzume ruyamda gordugum kadinn vajinasida tertemiz acab neanlama geliyor bilgi sahibi edrseniz


 5. funda (28 Nisan 2014 saat: 05:29)

  Rüyamda eşimle birlikte arabayla polis merkezine gidiyoruz birşey almaya. Memurla konuşurken bana akıl veriyor ama duymuyorum o an, daha sonra oturduğu yerden yere eğilerek iki bardak koyuyor masaya icine iki buz ve bulanik süt gibi birsey. Korkuyorum ve bir an önce bitirip oradan uzaklaşmak istiyorum, ve bardaği bitirip masaya koyuyorum ama memur yok, diğer odalari geziyorum. Bir an kizim geliyor aklima ismiyle çağiriyorum ve anne diye sesleniyor. O sese doğru gitip kapiyi aciyorum ve kücük kizimi yatakta bacaklari acik bi şekilde buluyorum yan koltukta memur çiplak oturuyor. Kizimin kizlik zarina bayiyorum bozulmus ve o an eşime bağirarak sesleniyorum. O an uyaniyorum. Lütfen bana bu rüyayi yorumlayin beş yaşinda bi kizim var ve yedi aylik hamileyim erkek bebek bekliyorum. Lütfen yorumunuzu bekliyorum uyuyamiyorum.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,