RuyaTabirleri.com

Rüyada Vali Görmek

Rüyada vali görmek, okumuş, kültürlü, hayat tecrübesi olan, öngörü ve sağduyu sahibi, akıllı, mantıklı bir kişi ile tabir edilir. Bu kişi rüya sahibinin yakın zamanda hayatına girecek olan kişidir ve rüya sahibi kendisinden çok şey öğrenecektir. Bu bilge kişi, rüya sahibine çok şey katacak, yarım kalan taraflarını tamamlayacaktır. Rüyada vali görmek, toplumun saygı duyduğu, sözünü dinlediği ve çok güvendiği bir kişinin varlığına işaret eder.

Rüyada Vali Olmak

Rüya sahibinin iş hayatında dikkat çeken yükselişine delalet eder. Rüya sahibi bu yükselişi ve başarısı sayesinde yöneticilerinin el üstünde tutacağı kişi haline gelecek ve iş yerinde kendilerinden sonra yetkili kılacakları kişi olacaktır.

Rüyada Vali ile Konuşmak

Rüyasında vali ile konuştuğunu gören kişi, herkes tarafından âlim olarak kabul edilmiş bir kişiden ilim irfan öğrenip, onun yolundan gidecek ve ileride kendisi gibi akıl danışılıp, bilgisine başvurulacak kişi olacak demektir.

Rüyada Yönetici Görmek

Rüyada yönetici görmek, rüya sahibinin yaşayış şekline ve inandığı doğrularına delalet eder. Yani kişinin yaşam felsefesini ifade eder.

Rüyada Yönetici Olmak

Başarılı olmaya ve zaferler elde etmeye yorulur. Rüya sahibinin daha ilkokuldan başlayarak tüm eğitim hayatında başarılı olacağına ve okuyacağı alanda uzmanlaşacağına bu sayede de işini en doğru şekilde yapacağına tabir edilir. Rüya sahibi işinde bir numara olacak ve ömrü mutlulukla geçecektir.

Rüyada Yönetici ile Kavga Etmek

Rüyasında yönetici ile kavga ettiğini gören kişi, onunla gerçekten de fikir ayrılığına ve anlaşmazlığa düşecek ve ayrılık noktasına kadar gelecektir. Bu rüya, yönetici ile yaşanacak olan tatsızlığa ve münakaşaya işarettir.

Rüyada Lider Görmek

Şans ve fırsat olarak değerlendirilir. Rüya sahibine uğurlu gelecek ve devamı olacak bir iş olanağı yakalaması anlamına gelir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Vali Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. şahap tunçer (15 Haziran 2014 saat: 05:09)

  merabalar geçen akşam ilimiz valisiyle birlikte yürüdüğümü ve yürürken benden güzel bir şiir yada söz dinlemek istediğini söylüyodu, ara ara devlet büyüklerini göruyorum. suan bi kurumda sube müdürü olarak görev yapıyorum mesela geçende iç işleri bakanımız E. Ala abiyi görmüştum. calıstıgım kuruma gelip seni ankarada bi banka ya müdür olarak atamak istiyorum demişti. bende benim için hizmet demistim neresi olursa calısırız demiştım giderkende kimseye haber verme rahatsız olmasınlar demişti. yorumlarsanız cok sevinirim. çok çook kolay gelsin SAYGILARIMLA…


 2. Mesut oyunlu (24 Şubat 2015 saat: 11:55)

  Rüyamda işadamlarını bir masaya toplamış onlarla konuşuyordu , sonra içlerinden birine 600 milyon lira tutarında bir parayı yanılmıyorsam işçilerin alacaklarının vermeyen biriydi , zorla ona parayı ödetti ve kalktı, daha sonra Eski bir kız arkadaşımı istanbula vali olarak atandığını gördüm konağın içindeydim arkadaşım vali olarak atandı ve birbirimize sarılarak sevindik ve kutladık daha sonra benide vali yardımcısı yaptı birlikte çalışıyorduk.


 3. Hüseyi GÜL (06 Nisan 2015 saat: 09:23)

  Rüyamda çok yağmur ve Cumhur Başkanı’nı bi koltukta oturuyor gordum sonra şemsiyesine baktın yere düşmüş gittim aldım onu kapalıydı açtım basına tuttum sonra içeri girmesini söyledim birlikte Yürüdük içeri girdik. Sonra vali geldi ama onunla konuşmadım. Yanında da Cumhurbaşkanının sağ kolu gibi biri var yaslı beyaz sakallı bi amca. Ama o içeride islannmiyor, bulunduğmuz yerde bi Çadır var büyükçe onun içine gidiyoruz yağmurdan korunmak icin. Sık sık görüyorum,geçenlerde de başbakan be cumhur Başkanı’nı birlikte gormuştum. Şemsiye siyah renkli.


 4. yalçın yuksel (17 Kasım 2015 saat: 07:11)

  Ben ve abim ögrenciyiz okula vali bey gelecekmiş sıraya dizilmişiz vali abime tokat atıyor bende valiyi yere yatırıyorum kelepce kelepce diye bağırıyorum ve bir polis kelepce getirdi tsm valinin eline baglarken alttaki kişinin vali oldugınu anlıyorlar ben kacıyorum ve bir polis önüme geciyor yakalam için bırak gidiyim diyorum oda gitt diyor böyle.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,