RuyaTabirleri.com

Rüyada Vampir Görmek

Rüyada vampir görmek, her şeye çabuk sinirlenip, celallenen, bir bardak suda fırtınalar koparan ya da pire için yorgan yakan bir kişi ile tabir edilir. Bu kişi aşırı stresli ve gergin kimsedir, henüz hayatının başında olmasına ya da daha önünde yaşaması ve hoşgörülü olması gereken uzun bir ömür olmasına rağmen daha şimdiden pek çok şeye tahammülü kalmamıştır. Rüyada vampir görmek ayrıca rüya sahibine ayak bağı olan, gözü doymaz verdikçe daha çok isteyen ama bunun kıymetini de bilmeyen kişilerin varlığına işaret eder. Yani rüya sahibinin çevresinde böyle kişiler vardır ve rüya sahibi onlar için ağzıyla kuş tutsa dahi gözlerine gözükmez diye tabir edilir.

Rüyada Vampir Tarafından Isırıldığını Görmek

Rüya sahibinin başkasının yaptığı bir hata nedeni ile bunun bedelini kendisinin ödemesi gerekeceğine işaret eder. Bu da rüya sahibinin hane içinde itirazlara, gürültüye patırtıya ve tartışmalara neden olacağı anlamına gelir. Yani rüya sahibi başkasının günahını ödemek zorunda kalacaktır.

Rüyada Vampir Olmak

Rüya sahibinin en yakınlarını üzüp kıracağı hareketlerde bulunacağına ya da sözler söyleyeceğine delalet eder. Oysa ki bu kişiler rüya sahibinin en zor gününde, kimseler yokken yanında olan kişilerdir ve rüya sahibinin az kahrını çekmemişlerdir.

Rüyada Vampir Öldürmek

Rüya sahibinin ailesinde mutluluğa vesile olacak olaylar yaşanmasına işaret eder. Rüya sahibinin hayatındaki olumlu bir gelişme sayesinde hem kendisi hem de ailesi rahat bir nefes alacak ve rahata kavuşacak demektir.

Rüyada Vampir Saldırısı

Rüya sahibinin hayatında büyük yeri olan bir kişi ile ayrılığa düşmesine delalet eder. Arada çıkan sorun nedeni ile rüya sahibi bu kişinin gerçek niyetinin aslında iyi olmadığı fark ederek onu hayatından tamamen çıkaracak demektir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Vampir Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. salih (15 Ocak 2014 saat: 10:40)

  ben ve sınıf arkadaşlarım bazıları kötü tarafta savaşa gidiyoruz amacımız garip ama düğüne gitmek kötü tarafta olan arkadaşlarımı dövüyorum ama biri ölmüyor kafasına zincir bağlıyorum atıyorum fırlarıyorum ama ölmüyor kü çük arkadaşım saldırıyor ona elimin tersiyle vurup taş gibi duvarda kırıyorum sonra kaçıyoruz 4 motorsiklerli adam karşımızda onlardan kaçamayacağımız için onları dövdüm ve tekrar kaçtık ve düğüne ulaştık


 2. Eda (01 Mart 2014 saat: 20:33)

  Ayni ruyayi son uc yildir her yaz temmuz ayinda goruyorum. vampirler tarafndan kovalaniorum. yapabikecegim tek sey kacmak oluyor.bende vampirmiyim bilmiorum ama vampir hıznda kosuyorum. yakalanmiorum her seferinde ama bu ruyayi gorunce kan ter icinde soluk soluga uyaniyorum. vampirlerden kacan tek bn olmuyorum yanmda arkadaslarm olan bnim gibi vampirlerdn kacan birileri oluyor planlar kurup kacioruz ama yuzkeri tandk dil hepsi hic tanimadgm kisiler.


 3. fırat (05 Mart 2014 saat: 10:36)

  Ben yam yaz ayı hemde ilkbahar ayında vampirli ama deişik rüyalar görüyorum bugün abim vampir lmustu bende ondan kacarken karsıma sevgilim çıkıyoonla beraber kaçıp saklanıyoruz.sevgiliminde vampir oldugunu görüyorm o anda ve ordanda kaçıyorum sonra bir silah bulup kendımı korumaya çalışıyorum ve yakalıyor benı abim beni ısırıyor ve dönüşüyorum bende sevgilimde arkada gülüyordu halime ve bu düğünde geçiyor…


 4. armina (25 Nisan 2014 saat: 21:22)

  Rüyamda gece odamdaydım ve dısaridan çok az isim vuruyordu camdan. Ben de oranda ayakta dikiliyordum ve damdaki mermere bakiyordum. Mermerden de birinin gattigini görüyordum. Ama onun vampir olduğunu biliyordum rüyamda. O da sanki beni izliyomus da saklanmis gibiydiSanki beni izliyodu sanki de ben oina bakinca sakalndi mermere yatti disarida d sanirim yağmur yagiyodu simsek sesleri falan geliyordu isiklar cikiyuodu camdan gozukuyodu. Ama korkmustum uyaninca neden olduğunu bilmiyorum. Ve vampirler gerçek mi ? Bu rüyadan sonra akloima taklidi da. Bunu da yanitlarsaniz çok sevinirim. Ama yanitlamasaniz da önemli değil…


 5. Oğuz (30 Nisan 2014 saat: 10:52)

  3 4 arkadaşım ilk inşaat gibi bir gemi tarzında bir şeyin içersinde yer alıyoruz ve daha sonra kendimizi inşaat yapan insanların yanında sonra bizi esir aldıklarını fark ediyorum sonra inşaatları yıkmaya çalışıyorlar bizi yakalamak için bizde kaciyoruz ve daha sonra bu iş makinasını kullanan o vampiri iş makinasına bomba tarzında bir şeyin patlattigini görüyorum ve daha sonra kendimizi bir otobüs tarzı bişeye binmiş olarak görüyorum arka koltukta bir vampir tanımadığım birinin boynunu isirarak bana gülüyor sonra tüm o inşaat halinde olan evler patlıyor ve yıkılıyor daha sonra uyaniyorum


 6. büşra (06 Mayıs 2014 saat: 11:56)

  Rüyamda arabayla bi yerden geciyoduk tanimadigim bi adamla ormandan iki koz kosuyo bizim oldugumuz arabaya kosuyorlar bende kizlar cok korkmus olmali onlari alalim diyorm arabaya biniyorlar arkalarinda bir suru daha koz kizzlar bize onlatdan kacalim diyolar bizde gidiyoruz ve y Rüyamda arabayla bi yerden geciyoduk tanimadigim bi adamla ormandan iki koz kosuyo bizim oldugumuz arabaya kosuyorlar bende kizlar cok korkmus olmali onlari alalim diyorm arabaya biniyorlar arkalarinda bir suru daha koz kizzlar bize onlatdan kacalim diyolar bizde gidiyoruz ve yanimdaki kizin parmaginin kanadigini ama kaninin yesil aktigini goruyorum ve ona bisey hoc bi sekilde caktirmiyorum sonra kizlari bi otel gibi bi yere birakiyoruz tam arabaya binicekken ben yanimda olan adama cabuk burdan gidelim bunlar vampir diyorum tam arabaya binip gidecekken arabanin ustune filan zipliyorlar yanimdaki adami vampir yapiyorlar bende kacmaya basliyorum bakiyorum en sonunda benide vampir yapicaklar pes ediyorum yanimda bi kiz bi erkek diyorum bno oldurmiceksiniz dimo cevirceksniz ikiside evet diyo bana beyaz kisa bi elbise giydiriyorlar ama ruyamin sonunda vampir olmadan uyandim animdaki kizin parmaginin kanadigini ama kaninin yesil aktigini goruyorum ve ona bisey hoc bi sekilde caktirmiyorum sonra kizlari bi otel gibi bi yere birakiyoruz tam arabaya binicekken ben yanimda olan adama cabuk burdan gidelim bunlar vampir diyorum tam arabaya binip gidecekken arabanin ustune filan zipliyorlar yanimdaki adami vampir yapiyorlar bende kacmaya basliyorum bakiyorum en sonunda benide vampir yapicaklar pes ediyorum yanimda bi kiz bi erkek diyorum bni oldurmiceksiniz dimo cevirceksniz ikiside evet diyo bana beyaz kisa bi elbise giydiriyorlar ama ben ruyamin sonudlnda vampir olmadan uyaniyodum.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,