RuyaTabirleri.com

Rüyada Vapur Görmek

Rüyada vapur görmek, rüya sahibinin kısa ya da uzun süreli olup olmadığı belli olmaksızın bir mekân değişikliği yapacağına yani başka bir yere gideceğine delalet eder. Bu değişiklik ani bir haberle de gelebilir, planlı da olabilir. Bu yol belirsiz bir yoldur ama korkulacak bir yol değildir. Rüya sahibi bu yolun sonunda gösterdiği sabrın ve çektiği zahmetin karşılığında hayır ve fayda bulacak, mutlu olacak ve çektiklerine değdiği konusunda çevresindekilerle hem fikir olacaktır.

Rüyada Vapura Binmek

Rüyasında vapura bindiğini gören kişi Allah tarafından fayda bulur ve rahata kavuşur. Rüya sahibinin çilesi sona eriyor demektir.  Rüyada vapura bindiğini gören kişiye hayatının yükünü hafifletmesi ve işlerinde kolaylık sağlaması için bir yardımcı gelecek demektir.

Rüyada Vapur Yaptığını Görmek

Rüyada vapur yaptığını görmek, rüya sahibinin kaybettiği umutlarına yeniden kavuşması için bir kıvılcım olacağına işaret eder. Rüya sahibi bu küçücük kıvılcımdan cesaret alarak, toparlanıp, yeniden ayağa kalkacak ve yeniden umut etmeye, savaşmaya, kazanmak için çalışmaya başlayacak demektir.

Rüyada Vapuru Kaçırmak

Rüyasında vapuru kaçırdığını gören kişi Allah’a emanet yaşıyor demektir. Yani rüya sahibi eşeğini sağlam kazığa bağlamak yerine bana bir şey olmaz mantığıyla yaşıyor, her işe atılmaya çalışıyordur. Büyük bir zarara teğet geçmesi an meselesidir.

Rüyada Vapur Kullanmak

Rüyada vapur kullandığını görmek, rüya sahibinin emin olmadan ve yeterliliği konusunda kendine güvenmeden, deli cesareti ile yaptığı bir işten başarı elde etmesine işaret eder. Bu kadarını kendisi bile beklemiyordur.

Rüyada Vapur Bileti Almak

Rüyasında vapur bileti aldığını gören kişi, kendisiyle ilgili bir sigorta yaptırabilir ya da geleceği için çok karlı olacak bir yatırıma girebilir. Bu rüya kâğıt üzerindeki temiz ve hayırlı olacak işe tabir edilir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Vapur Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. zekiyenur (02 Şubat 2014 saat: 12:42)

    Ruyamda surekli bir deniz yolculugu yapmaktaydim arkadaslarimla birlikte. Uzun bir sure denizde seyahet edip sonra karaya iniyordum belli bir sure sonra yine ici yolcu dolu bir vapura arkadaşımla birlikte biniyordum. Bor sure sonra dalgalar yukseliyodu vapur sallaniyordu biraz sonra alarm calip bir yere carpiyordum gemi duruyordu ama battigini gormedim ama arkadasim islanmisti deniz suyuyla ben islanmamistim


  2. merve (15 Mart 2014 saat: 01:33)

    merhaba,rüyamı yorumlarsanız çok sevinirimm..rüyamı sabahtan öğleye yakın bir zaman diliminde gördüm.Şuan ki erkek arkadaşımla buluşmak için vapura bindim ve denizi seğrediyordum önümde bir baktım eski erkek arkadaşım bana bakıp tebessüm ediyordu.karşılaşırlarsa diye tedirgin oldum sonrası yok..ama birden eski erkek arkadaşımla çok yakın bir şekilde gözgöze geldik burada bitti rüyam..


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,