RuyaTabirleri.com

Rüyada Villa Görmek

Rüyada villa görmek, hayat şartlarının giderek yükselmesine ve imkânların artmasına delalet eder. Rüya sahibinin rahata, lükse, konfora ve mutluluğa kavuşacağı anlamına gelir. Hayra delalet eder. Maddi anlamda olabildiğince iyileşme gösterip, tüm banka borçlarından, ödenmemiş çeklerden, senetlerden ve kredi borcundan kurtulmaya işaret eder. Rüyada villa görmek çok hayırlıdır, kişinin kalkınmasına, geçim sıkıntısından kurtulup, bolluğa ve berekete kavuşmasına tabir edilir.

Rüyada Villa Almak

Rüyada villa almak, rüya sahibinin hayatının zaferler ve başarılarla geçeceğine yorulur. Kişi, mesleğinde de her zaman bir adım önde olacak ama buna rağmen hep daha iyi olmak için gayret gösterecek demektir. Hırsı ve azmi sayesinde de ileride en iyi hayatı yakalama olanağına sahip olacaktır.

Rüyada Bahçeli Villa Görmek

Rüyada bahçeli villa görmek hele ki yemyeşil ve rengârenk çiçeklerin olduğu bir bahçeli villa görmek çok hayırlıdır ve hayatın rüya sahibine uğur getireceğine işaret eder. Hem sağlık, mutluluk hem de zenginlik anlamına gelir.

Rüyada Köşk Görmek

Rüyada köşk görmek de villa görmek gibi tabir edilir. Ferahlık ve huzur anlamına gelir. Rüya sahibinin hayatının gönlünce olacağına, iş hayatının da evlilik hayatının da güllük gülistanlık ve başarı içinde geçeceği şeklinde tabir edilir.

Rüyada Ahşap Köşk Görmek

Rüyada ahşap köşk görmek karşı cinsten biri ile tanışmaya ve bir araya gelmeye işaret eder. Rüya sahibi erkekse yeni bir kadınla, rüya sahibi kadınsa yeni bir erkekle tanışacak demektir.

Rüyada Köşke Girmek

Rüyada köşke girmek, rüya sahibinin hayattan yana umut ettiği her ne varsa onu yaşama mutluluğuna nail olmasına tabir edilir. Bu rüyayı gören kişiye Allah hem bol kazanç sahibi olmayı hem de özel hayatında mutlu olmayı nasip edecektir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Villa Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. Sema (18 Mart 2014 saat: 10:32)

    Rüyamda arkadaşımın yıllar önce kaybolan golden köpeğini gördüm. Köpek beyaz renkteydi. Bir onunla sokakta bir süre oynadik, koştuk. Daha sonra karşımıza daha küçük ve saldırgan bir köpek çıktı. Benim köpeğim beni korumak için önüme atladı. Sonra diğer köpeğin gitmesini sağladı fakat kendi karnından yaralanarak önüme uzandı ve öldü. Rüyamda bu duruma çok üzüldüm.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,