Rüyada Vurulmak Görmek


Rüyada vurulmak, can sıkıcı olaylar yaşanması anlamına gelir. Rüya sahibi için hayal kırıklığı yaşaması şeklinde tabir edilir. Rüyasında vurulduğunu gören kişi kendisini yıpratacak bir döneme girecek ve bazı üzücü olaylarla sınanacaktır. İşler bozulacak, borçlar çoğalacak, maddi zarar meydana gelecek ve rüya sahibi bu durumdan olumsuz şekilde etkilenerek büyük zarar görecektir. Rüyada vurulduğunu gören kişi, güvendiği kişiler tarafından da hüsrana uğratılacak ve onlardan beklemediği ve hak etmediği davranışlar görecektir.

Rüyada Vurulduğunu Görmek

Rüyada vurulduğunu gören kişinin hayatı olumsuz yönde değişecektir ve işlerinde zorluk yaşayacaktır. Rüyada vurulduğunu gören kişinin hiçbir günahı ve suçu olmadığı halde bir işin kendi başına kalmasına ve faturasının kendine çıkarılmasına işaret eder.

Rüyada Silahla Vurulmak

Rüyasında silahla vurulduğunu gören kişi, kendisini mutsuz edecek, kararsız kalmasına neden olacak ve uzun bir zaman ne yapacağını bilemez duruma düşürecek bir haber alacak ve ne yapacağını kestirmekte güçlük çekecektir diye tabir edilir.

Rüyada Tabancayla Vurulmak

Gönül ilişkisine yorulur. Rüyasında tabancayla vurulduğunu gören kişi belki karşılık bulacağı belki de karşılık göremeyeceği bir sevdaya tutulacaktır.

Rüyada Vurulmak ve Ölmek

Rüyasından vurulmak sureti ile öldüğünü gören kişinin ömrünün uzadığı yorumu yapılır. Rüyanın tam tersine, rüya sahibinin önünde upuzun ve mutlu bir hayatı olduğu anlamına gelir.

Rüyada Vurulmak Ama Ölmemek

Dünyalık olarak tabir edilir. Rüyasında vurulduğu halde ölmediğini gören kişinin büyük kazanç elde ederek, büyük bir mal sahibi olacağı anlamına gelir. Rüya sahibi zengin olacak ve bolluğa kavuşacaktır.

Rüyada Sırtından Vurulmak

Rüyasında sırtından vurulduğunu gören kişinin bir haksızlığa uğrama olasılığı vardır diye yorulur. Rüya sahibi hiç hak etmediği halde çok acı sözler işitecek ve hakarete uğrayacaktır.

Etiketler: , , , ,
Rüyada Vurulmak Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. çiğdem (24 Aralık 2013 saat: 20:15)

  rüyamda eski ahşap iki katlı evimizde dört yerimden silahla vurulduğumu gördüm ama hiç kan akmadı hemen 112yi aradım ve sendeleyerek kendimi dışarı attım ama sokakta bir süre hiçkimseyi göremedim sonra bikaç kişi geldi annem ablam ve bir tane kız arkadaşım geldi 1 saattir ambulansın gelmesini bekliyodum ve içimden düşündüm nekadar güçlüymüşüm bir saattir ölmedim diye.sonra herkesten ölme ihtimalimi düşünerek helallik istedim snra kız arkadaşıma sarıldım diğer arkadaşlarıma iletmesi için bişeyler söyledim bu söylediklerimi harfiyen söyle dedim uzaktan ambulansın sesini duydum..şimdiden teşekkürler

 2. atakan (26 Aralık 2013 saat: 00:21)

  merhabalar,
  rüyamda öteki taraf gibi bir yerde kadın zannettiğim, kadın ile yaratık karışımı bir şeyle beraber tuhaf bir yerde idim,sonra o uzanmış idi,gülüyordu,korku ile karışık hislerle yanına sokuldum,sonra bana yakından dibimden tabancayla 6 el ateş açtı,o anda bende sayıyordum. vuruldum diye düşünürken, acımadığını hissedince ne oluyor vuruldum ölmedim diye düşünürken uyandım,
  kaç gün geçti daha rüyanın etkisindeyim…
  yardımcı olursanız sevinirim…teşekkürler…

 3. FATMA (04 Ocak 2014 saat: 14:14)

  merhaba rüyamda çöldeydik ben güya tam hatırlıyamıyorum hz amineydim veya hz Fatmaydım işte çirkin sinirli kaba adamlar vardı. onlar kavga ediyorlardı bende ellerinden tuttum ve kavga etmeyin artık barış dönemi dedim. sonra başka bir adam elinde lazer silahları gibi silahla geldi. tam o sırada uyandım çok meraak ediyorum acaba rüyamı yorarmısınız lütfen?
  teşekkür ederim….. selamun aleykum….

 4. OzCos (21 Ocak 2014 saat: 11:23)

  Merhaba;
  Rüyamda eski erkek arkadaşımı görüyorum. İlginç bir rüya..Eski erkek arkadaşımın arkasında birisi silahı ona doğrulttuğunu görüyorum ama önüne atlıyorum ve ben vuruluyorum. Arkadaşımı kurtarıyorum ama benim vurulduğumu görünce çığlık atıyor. Ölmediğimi ve hastanede olduğumu görüyorum.Ondan sonrasında uyandım. Rüyamı yorumlarsanız sevinirim. Teşekkür ederim…

 5. nur (27 Ocak 2014 saat: 14:41)

  merhaba
  rüyamda bir arabada bir adamın yanındaydım adama ateş ettiler ama ben vuruldum silahla sırtımdan 4 kurşunla vuruldum ama ölmediğimi gördüm hastaneye götürdü birileri beni uyumuşum sedyede uyandım canımın yandığını hissettim konuşmaya çalıştım konuşamadım sonra bir kadın geldi elinde su dolu bir kova vardı kurşunları elleriyle çıkardı ben çığlık atıyordum ve uyandım rüyamı yorumlar mısınız ? teşekkür ederim..

 6. Fatıma (28 Ocak 2014 saat: 11:11)

  Rüyamda bir sandalyede oturuyordum.yanıma tanıdığım biri geldi.elinde kocaman bir silah vardı.beni karnımdan silahla vurdu.canım çok yanıyordu.daha sonra ona “kalbimden vurda can çekişmeden öleyim “dedim.oda beni kalbimden vurdu.ölüp ölmediğimi tam olarak bilmiyorum ama kalbimden 2-3kez vurduğu için yüzde 90 ölmüşümdür.
  Rüyamın anlamı iyi.Fakat dün bir film izledim.o filmin konusu rüya idi.rüyalarında ölüyorlardı.uyanmak için ölmekten başkaçereleri yoktu.bu filmden de etkilenmiş olabilirim.
  Yorumlarınızı bekliyorum.

 7. hakan (29 Ocak 2014 saat: 13:44)

  rüyamda tanımadığım biri arkadasımı taciz ediyor elle onun törörist olduğu aklıma geliyor bende müdahale etmek için araya giriyorum ve adam cebinden pıcagı cıkarıp ban cok az sekılde defalarca saplıyor ve ben kacmaya başlıyorum adam peşimde en sonunda yakalıyor ve delikanlı gibi öldürmesini söylüyorum ona pıçagı duvarın üstüne bırakıyor ve tamda ben o anda cebimden çakıyı çıkarıp adamı olduruyorum kacarken bir kişi daha görüyorum 17-18 yasında çocuk onunda törörist olduğunu sanıyorum ve yüzüne defalarca cakı ile yaralıyorum o sıra babası görüyor ve 7 8 kişi beni kovalıyor. bir tanıdığın evine kacıyorum ve 2 dakka sonra evi öğreniyorlar kardeşimin abi geldiler demesini görüyorum bir odada saklanıyorum ve o tanıdığım silahı ile 14 el sırtımdan beni vuruyor ama tatlı bir acı hissediyorum ölmüyorum ve babamın ağladığını görüyorum beni hastaneye götürmelerini söylüyorum götürüyorlar ordanda apar topar çıkarıyorlar 2 dakka içinde ölecgimi söylüyorlar ve sedyede giderken allahu ekber allahu ekber velilla ilham sesi geliyor o anda yalvarıyorum allahım simdi alma canımı çok günahım var diye bunun yanında su sesı geliyor kulagıma ölmüyorum daha sonra cok sık çam ağaçlarının olduğu çam ormanında görüyorum kendimi arkadasımla 11 tane aracın kaza yaptıgını ve o sık agaçlarının arasında nasıl kaza yapıp oraya geldıklerıne anlam veremıyoruz

 8. Onur (01 Şubat 2014 saat: 11:46)

  rüyamda sanki savaştan çıkmış gibiydik annem abim ve dedemle arabada gidederken yanda bi hayli fazla sıra seklınde mezarlar görüyorum ve bu mezarların bazılarında fillerin oldugunu görüyorum.hatta bazı filler mezardan cıkıp yürümeye başlıyorlar ve annem abim dedemle kendimi yürürken buluyorum. yürürken önümüzden beyaz bir ördek geçiyor . sonra yürümeye devam ediyoruz ve karsımızda orman var . yürürken dedem ormanın içinde silahlı biri oldugunu görüyor ve tam o sarada ormandaki adam beni vuruyor ve uyanıyorum. bu rüyayı yorumlarmısınız ?şimdiden çok teşekkür edeiyorum.

 9. AHMET (05 Şubat 2014 saat: 23:46)

  :)) Bu rüya tamamen gerçek
  Rüyamda ak partiden istanbul belediye başkanlıgına adayım… Yanımda Sayın Başbakanımız Belediye Başkanımız Diğer patilerin adayları ve bir kaç millet vekili var ve adaylar arası İstanbul için yarışma yapıyoruz ve diğer parti adayı hile yapyor hile yaptıgını gördüğüm anda bağırıyorum hile var hile varrrrrr diye o şahsı belediye başkanı seçiyorlar ve ben Başbakanımıza bakarak hile var diyorum o da gözleriyle hakem ben değilim yapacak bişey yok der gibi gülümsüyor… Daha sonra itiraz hakemler tarafından fark edilip tekrar yarışma düzenleniyor.Bu sefer 15-20 kişilik grup içinden kimsenin bilemeyeceği zannedilen soruyu tek bilen olarak belediye başkanı seçiliyorum. Belediye başkanı seçildiğim an görevi başkan olarak Kadir topbaşa devrediyorum.devretmemin sebebi(Sayın Topbaş 2 DÖNEM başkan olmuş bir kere daha başkan seçilemezmiş onun yerine ben aday olmuşum.Bende onu vekil tayin ettim) ve iş hayatıma geri döndüm yolda giderken hilesini gördüğüm şahıs ve adamları bana 9 tane mermi sıktılar vücudumdaki mermiler acıdı ama pek rahatsız etmedi kadir topbaşın yanına gittim mermileri çıkarmaya gittim 1 mermi çıkarken biraz acı hissettim ve uyandum hiç kan görmedim

 10. aylin (06 Şubat 2014 saat: 19:19)

  ruyamda benm bir ogrencim guya ben onu dovmusum agliyodu.sonra akrabalari beni oldurmek istiyordu bende kaciyodum ama bir daire vardi merdivenlerden bir asagi bir yukari cikiyodum sonra bni buluyolardi eski okulmda mudur yetlisi vardi bni tuzaga cekiyorlardi birden eski mudurum beni vurdu .sirtimdan.ama olmedim bunlar da ogrendiler tabi olmedigimi bana senin olmen lazim deyip dururlardi. sonrada yen i okulumdayim bu seferde ojul bahcesine mayin dosemisler bn yine ucuz atlattim .ve ogrenciler basacaklar diye korkuyordum .

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Ayrıntıların bilinmesi, rüya tabirinin doğru şekilde yapılabilmesi için çok önemlidir.