RuyaTabirleri.com

Rüyada Yaban Domuzu Görmek

Rüyada yaban domuzu görmek, büyük anlaşmazlıklara, kavgalara, bir türlü çözülemeyen problemlere, her iki tarafın da barışa yanaşmamasına ve nefretin her geçen artacağına işaret eder. Rüya sahibinin bazı kişilerle, doğrularının, inançlarının ve düşüncelerinin farklılık göstereceği ve tarafların birbirlerine tahammülsüz olmaları nedeni ile işlerin içinden çıkılmaz bir hale geleceği anlamına gelir.

Rüyada Yaban Domuzu Öldürmek

Rüyada yaban domuzu öldürmek, hayırlara alamet eder ve rüya sahibinin hayatında yaşanacak olan olumlu, hayırlı ve güzel sürprizlerin yaşanacağına delalet eder. Sıkıntıların ve zorlukların biteceği, kişinin huzura ve mutluluğa kavuşacağı ve hayatının da yolunda gitmeye başlayacağı anlamına gelir.

Rüyada Yaban Domuzu Yemek

Rüyada yaban domuzu yemek, rüyayı gören kişinin çevresindeki kötü niyetli ve kötü bakışlı bazı kimseler olduğuna delalet eder. Bu rüya, düşmanca tavırları ve duyguları olan insanlara ve onlar nedeni ile gelebilecek zararlara yorulur.

Rüyada Yaban Domuzu Yavrusu Görmek

Rüyada yaban domuzu yavrusu görmek, rüya sahibinin en yakınlarından göreceği darbeye delalet eder. Kişinin akrabalarının kendisini büyük hayal kırıklığına uğratacağına ve kendilerinden hiç beklenmeyecek şeyler yaparak rüya sahibini çok üzeceklerine tabir edilir.

Rüyada Yaban Domuzu Yakalamak

Rüyada yaban domuzu yakalamak, yolculuğa işaret eder. Rüyayı gören kişinin çok isteyerek ve büyük bir heyecanla gideceği yola ve orada kafa dinleyerek, eğleneceğine alamet eder.

Rüyada Yaban Ördeği Görmek

Rüyada yaban ördeği görmek, hal ve hareketleri onaylanmayan, hem ailesine hem de kendine kötü söz getiren ve zarar veren bir kimsenin varlığına tabir edilir ve bu kişinin büyük ihtimalle de bir bayan olduğu yorumu yapılır.

Rüyada Yaban Ördeği Yakalamak

Rüyada yaban ördeği yakalamak, hayırlı bir karar almaya ve bu kararı herkese ilan etmeye işaret eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Yaban Domuzu Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. Omfacu (27 Ocak 2014 saat: 09:45)

    HAtırladığım kadarı ile 2 arkadaşım ve ben tanıdığımız bir restorana yemeğe gidiyoruz. Kapıdan girecekken ilk okuldan tanıdığım birini görüyorum. Ona birşeyler anlatıyorum. Sonra restorana giriyoruz. Bir masada liseden birkaç tanıdığım kantinci işte bilgisayar öğretmeni edebiyat öğretmenini falan görüyorum ama bunlar benim çok aşırı tanıdığım ve sevdiğim insanlar değil. Seviyorum saygı duyuyorum ama çok değil. O masadan kahkahalar falan geliyor. Sonra biz çıkıyoruz dışarı arabaya biniyoruz ama bindiğimizi hatırlamıyorum. Direk arabanın içinden devam ediyoruz. Göktaşı gibi birşey düşüyor. Yakından bakıyorum. Kamerayı zoomlamış gibi. Bunun bir uçak olduğunu görüyorum. Sonra o mevkiye doğru gidiyoruz. Yaklaştığımızda itfaiye geliyor. Biz yol vermeye çalışıyoruz itfaiyeye ama o bize yol veriyor. Evler yanıyor falan. Sonra güzel bir kız görüyoruz arabayı oraya doğru sürüyoruz. Kız tanıdığım biyere ama hatırlayamadığım biyere gidiyor gözden kayboluyor. Bizde giriyoruz içeriye. 1 çoban ve 1 tanede insan var. Çobana selam verip kolay gelsin diyorum o öteki insan çitlerin arkasına giriyor. Ve oradan yaban domuzu geliyor. Çoban çok sakin birşey demiyor. Biz korkuyoruz kaçıyoruz. Demir parmaklıklar var ben ondan atlıyorum. Bir arkadaşım benden önce atladığını görüyorum. Aşağı kaydırak gibi duvar var kayıyorum ordan. Kapı geliyor karşıma kolu bozuk. Çeviriyorum çekiyorum açılıyor. Başka daha geniş bir oda ama ahır desen değil oa desen değil. Sanki mahzen gibi. 1 kapı dah var ileride açıyorum onuda. Sonra tahta köprü ama dar biryerde gidiyorum. Üstümde duvar var. tahta köprüyü takip ediyorum sonra tahta köprü dönüyor bende dönüyorum. Merdivenler var çıkıyorum. Kapı var açıyorum ve karşıda bir araba var. O arada telefonum çalıyor ama değişik bir zil sesiyle. Açıyorum ne konuştuğumuzu hatırlamıyorum. Hatta konuşmamış bile olabiliriz. Bir teyzenin sesini duyuyorum ama sanki öldürmeye geliyor. Korkup geldiğim merdivenden aşağı iniyorum. Tahta köprü kaybolmuş yerine mahzen gibi dediğim yere gelmiş direk giriyorum. İleride tuvalet gibi küçük bir oda var oraya girip telefonu açıyorum bakıyorum biri aramışmı diye. Teyze birşeyler konuşuyor kunaan yok gibi birşeyler diyordu. Ama ben çok korkuyordum kalbim yerinden fırlayacak o derece. Sonra uyandım hala kalbim atıyordu. Biraz uzun ama yardımcı olursanız minnettar olurum.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,