RuyaTabirleri.com

Rüyada Yabancı Adam Görmek

Rüyada yabancı adam görmek, bilinmeyen bir yola çıkmak veya kişinin sonuçlarından emin olamadığı bir işte hamle yapmak zorunda kalmasına yorulur. Yabancı adam, tedirgin edici iş koşullarına veya riski oldukça yüksek olan iş girişimlerine işaret ederken, aynı zamanda rüya sahibinin atacağı adımlara dikkat etmesi gerektiğinin de altını çizer. İkili ilişkilerde güven duymadan kimseyle yakınlık kurulmaması gerektiğine, kişinin iyi niyeti ile hareket etse de karşısına çıkacak kötü kalpli kimseler yüzünden istenmeyen durumlara düşeceğini de bildirir.

Rüyada Yabancı Erkek Görmek

Yabancı adam görmekle aynı şekilde yorumlanır. Bu rüya kişi için yeni, ancak aynı zamanda riskli gelişmeleri veya kişileri ifade eder. Girilecek farklı ortamları ve niyeti iyi olmayan kimselerle tanışmayı, evlilik hayatında bazı kişilerin araya nifak tohumları sokacağını da tabir eder. Yeni işe giren kişiler için çalışma arkadaşlarının açığını araması ve işine taş koyması şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Yabancı Kadın Görmek

Kişinin çok güvendiği ve çok özel sırlarını paylaştığı bir kimsenin kendisini zor duruma düşürecek sözlerini duymaya, sırlarının ifşa edilmesi nedeni ile hem aile içinde, hem de sosyal ortamlarda hiç istenmeyen bir duruma düşmeye de delalet eden rüya, nazara gelmek ve kötü gözleri üzerine çekmek şeklinde de yorumlanır. Yabancı kadın gören erkekler evli iseler, eşlerini aldatacakları bir kadınla karşılaşırlar. Evlilik birliğini derinden sarsacak nitelikte başka ilişkiler içine girmenin alameti olarak da görülür.

Rüyada Yabancı Adam Görmenin Psikolojik Yorumu

Rüya sahibini tedirgin eden kimselerin olduğuna ve bu kişilerle gerçek hayatında görüşmek zorunda kaldığına yorumlanır. Endişe içinde geçen günlere delalet eden rüya, çekingen bir kişiliğe sahip olunduğunu, girilen ortamlarda kendini ifade etmekte güçlük çekildiğini ve asosyal bir hayata sahip olunduğunu da bildirir. Yabancı adam rüya sahibini mutsuz eden ve üzerinde kötü etkiler bırakan kişileri de temsil eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Yabancı Adam Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. cemile (15 Temmuz 2015 saat: 22:39)

    Ruyada muazzam bir merdivenle yukari cikiyorum.Basamaklarin birinde aniden karsima bir ihtiyar cikiyor ve beni kaldirarak ust basamagakoymaya tesebbus gosteriyor.ben cabucak ust basamaga atliyorum.Ihtiyar gulerek Sen kendin cikabiliyor mussun diyor.Ve bu arada rahmetlik annemin sesini duyuyorum Kim sana yrd eden? Bilmiyorum,anne,bir ihtiyar diye cevapliyorum.Ruyanin anlami nedir,yrd olursaniz sevinirim.


  2. Mahmut (03 Haziran 2016 saat: 17:14)

    Rüyamda tanımadığım insanlarla lpg li bir arabaya alış veriş poşetlerini yerleştiriyorduk poşetler arabaya sığmayinca lpg tüpünü öne doğru çektik ve tüp rekorlarından biri koptu tüp gaz kaçırmaya başladı ve ben vanayi sıkmaya çalışıyordum yanımdaki yasli bir amcayada da çevredeki insanlara tüpün gaz kaçırdığını çakmak cakmamalari için gidip onları uyarmasini söyledim vanayi sıktık tan sonra yanımda duran yaşlı teyze çakmak çaktı ben hemen eline vurup tüpün gaz. Kaçırdığını ve bidaha cakmamasini söyledim arkamı döndükten sonra tekrar çaktı ona tekrar dönüp çıkmaması ni söyleyince tüpün gaz kaçırıp Kaçırmadigini kontrol etmek için çıktığını söyledi.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,