RuyaTabirleri.com

Rüyada Yabancı Dil Konuşmak

Rüyada yabancı dil konuşmak, eline geçen fırsatları iyi değerlendirerek çok iyi yerlere gelmeye, devlet kapısında iş tutmaya ve yaşanılan ülkede çok büyük bir üne kavuşmaya delalettir. Ortaya koyduğu eserlerle herkesin çok beğendiği, çok konuştuğu ve çok büyük işlere imza atmış bir sanatçı ya da girişimleriyle ülke genelinin sevdiği ve saydığı bir devlet adamı olunacağını delalet eder.

Rüyada Bütün Dilleri Konuşmak  

Rüyada bütün dilleri konuşmak, herkes tarafından sevilen bir kişi olmaya, herkesin beğendiği işler yapmaya ve herkesin hayran olacağı eserler ortaya koymaya işarettir. Aynı zamanda, dünya üzerinde yaşayan herkesin ilgi odağı olacak fikirler üretmeye yorumlanır.

Rüyada Türkçe Konuşmak

Rüyada Türkçe konuştuğunu gören kişinin, sevdiği insanlarla ilgili kötü bir haber almasına ve bu haber üzerine yola koyulmasına delalet eder.

Rüyada Arapça Konuşmak

Rüyada Arapça konuşmak, rüyayı gören kişinin, kazanacağı büyük itibara yorulur.

Rüyada Farsça Konuşmak

Rüyada Farsça konuşmak, yaşanacak zorluklara karşı göğüs germeye, sorunları çözmek için deneyimli insanlardan akıl almaya ve yalan dolan üzerinden iş bitirmeye yorumlanır.

 

Rüyada Rumca Konuşmak

Rüyada Rumca konuşmak, Allah yoluna sıkıca bağlanmaya ve dünya malına tamah etmeyerek dini güzel yaşamaya yorulur.

Rüyada Fransızca Konuşmak

Rüyada Fransızca, İngilizce ve Almanca Konuşmak, yapılan işlerden gelecek paranın bereket getireceğine ve mal mülk konularında yaşanacak bolluğa yorumlanır.

Rüyada Hintçe Konuşmak

Rüyada Hintçe konuştuğunu gören kişinin, çevresinde yaptığı işlere destek olan onlarla beraber doğru bir yöne ilerleyen insana delalet eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Yabancı Dil Konuşmak Hakkındaki Rüyalar;

  1. Utku (31 Mart 2016 saat: 10:41)

    Merhabalar
    Ruyamda eski sevgilimi gordum profiline bakiyorum eski sevgilisinin dogum gununu.kutlamisnkizin sonra bianda profil resmini degistirip kendisi ve eski kiz arkadasimin resmini koymuslar sevgili olmuslar cocuk sakal trasi ve sac trasi olmus kiz bana facebooktan sen sizofrensin diye yazmis bende once dogum gununu kutladim sonra sizofren degilm yazdim internet gitti uyandim tekrar uyudum ve barismiz el ele yemek yemeye gidiyoz opustuk calisma arkadaslarimiz kavga ederken onlari ayiriyoruz sonra ben bizim evdeyim annemin hamile oldugunu gordum rahmetli dedemin evinde terorist olduruyom vocuklari kurtariyoz ellerinden


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,