RuyaTabirleri.com

Rüyada Yabancı Görmek

Rüyada yabancı görmek, rüya sahibinin hayatının hareketleneceğine vebazı gelişmelerin olacağına işaret eder. Hayırlı olacak bir takım değişikliklerin yaşanacağına, bazı radikal kararlar alınacağına, yeni ve isabetli adımlar atılacağına, iş hayatında yeni yollar keşfedileceğine, alternatif kazanç ve gelir kapıları bulunacağına tabir edilir. Rüyada yabancı görmek, ticaret hayatında atılacak adımlara ve yeni iş ortaklıklarına işaret eder.

Rüyada Yabancıyla Konuşmak

Rüyada yabancıyla konuşmak, iş değişikliği, sektör ya da alan değiştirmeye tabir edilir. Rüya sahibinin kendisi için daha karlı olacağını düşündüğü bir işe gireceği anlamına gelir. Kişi, yarınlarında, ayaklarını uzatıp rahatça yaşamak için şimdiden plan ve program yapıyor ve buna uygun şekilde ilerliyor demektir.

Rüyada Yabacı Para Görmek

Rüyada yabancı para görmek, rüya sahibinin daha önce hiç yapmadığı alanda bir işe kalkışacağına, farklı sektörlere ve alanlara yöneleceğine, bu işlerde bilgisi ve tecrübesi olmamasına rağmen kendine olan özgüveni ve inancı sayesinde başarı elde edeceğine tabir edilir.

Rüyada Yabancı Ülke Görmek

Rüyada yabancı ülke görmek, rüya sahibinin başarıları sayesinde, nam, şan ve şöhret kazanacağına, şirket yönetiminde söz sahibi olacağına, işinin ehli olan ve en tepedeki kişilerle hareket edip, hem tecrübe hem de sermaye kazanacağına yorulur.

Rüyada Yabancı Adam Görmek

Rüyasında yabancı bir adam gören ya da yabancı bir adamla karılaştığını gören kişi, hasret olduğu, yıllardır görmediği için burnunda tüten bir sevdiği ile bir araya gelecek, ona doyasıya sarılacak, öpecek ve yılların özlemini giderecek demektir.

Rüyada Yabancı Kadın Görmek

Rüyada yabancı kadın görmek pek hayırlara tabir edilmez ve genelde uğursuzluk olarak değerlendirilir.Rüya sahibinin başına bazı belalı olayların geleceği, musibetlerin, tatsızlıkların ve sorunların yaşanacağı şeklinde ifade edilir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Yabancı Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. metin (03 Mart 2014 saat: 01:29)

  Merhaba…
  Aslında sabah bu rüyayı gördüğümde bilinçaltımdaki gitme düşüncesinden dolayı olduğunu düşünmüştüm. Ancak ister bilinçaltı olsun ister bağımsız, ben gördüğüm rüyaların tabirlerinin herzaman yapılan doğru yorumlarla örtüştüğüne tanık oldum. Hayırlısı neyse o olsun.
  Rüyamda Minsk’e gitmiştim. Ve bir yere doğru ilerlemeye devam ediyorum yolda ise binalar ve yaşadığım yerin kuzeyindeki Yamanlar tepesine çok benzer yerler görüyorum. Kendimi gitmek istediğim binanın içinde buluyorum ve bana ait olan bavulumun bana iadesi için bir yerde dil dökerken buluyorum kendimi. Bir yandan ise arkadaşımın yanıma gelmesini bekliyorum. oradakiler benimle ilgilenmiyorlar ve ben zaman geçtikçe dahada sinirleniyorum. Nihayet arkadaşım geliyor ve ona eşyalarımın bana geri verilmediğini ve uzun bir süreden buyana beklediğimi söylüyorum. Ona boşuna beklememesini ve işim bittiğinde onun yanına geleceğimi söylüyorum. O bu duruma bir anlam veremiyor ben gibi, birazda üzgün oradan ayrılıyor. Ben bir süre daha bir kadına , birde bir erkeğe eşyalarımın iadesini arz edip alamayınca sokağa çıkıyorum başlangıçtaki tepeler sokaklar derken gözümü açtım!
  Saat çok erkendi 8-9 sıraları ve pazar günü olduğu için tekrar gözümü kapadım ve uyumaya devam etmişim.
  sanki hiç uyanmamışım gibi kendimi aynı binada ona buna derdimi anlatmaya çalışırken iki adamdan birisi beni takip et dedi ve danışma gibi olan yerin karşısındaki kapıdan içeri girdik . biri önde diğeri ise arkada. bir kat aşağı indiğimizde merdivenlerden, öndeki adam beni etkisiz hale getirmeye çalıştı arkamdaki ise ona yardım etti. Ben bir şekilde ellerinden kaçıp merdivenlerden yukarı çıktım onlar ise peşimde, biranda yine Beyaz Rusya sokaklarındayım arkadaşımın nerede olabileceğini düşünüyorum. herşey bir kabus ve gözümü açtığımda saat 10:30.
  Şimdiden teşekkür ederim, saygılarımla…


 2. aydan (08 Nisan 2014 saat: 21:55)

  merhaba ruyada annemle genis lakin bozuk gibi asansore biniyoruz ve bizimle iki yabanci orta yasli erkek biniyor.biri polisdi qaliba.sonra asansor bozuluyor elektrik kablosu.amma hic bisey olmuyor.rahat iniyoruz apartmandan cikiyoruz.sonra ben parka gidib kendimden yasca kucuk oglan cocuguyla salincaga biniyorum.beraber sallaniyoruz.amma tanimadigim cocuk, erkek arkadasim da degil.ve sonda ordan ayrilip arakadasimla bahceye gidib incir yiyoruz .bir cingeneye rast geliyoruz ben onu kovuyorum amma gimiyor .komsumuza gidiyor…yorumunuz icin onceden tesekkurler


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,