RuyaTabirleri.com

Rüyada Yabancı Ülke Görmek

Rüyada yabancı ülke görmek, çok büyük bir şans elde eden rüya sahibinin hayatının bir anda değişeceğini, hiç beklemediği şekilde yönleneceğini işaret eder. Yabancı ülke görmek kişinin iş hayatının bambaşka bir şekilde ilerleyeceğini, hedeflediğinin dışında farklı bir kariyer yapma olanağı bulacağını, daha iyi bir hayata sahip olmasıyla, ailesini de, çevresini de aynı şekilde kalkındıracağına alamet eder. Pek çok yeni başlangıca işaret eden rüya umut, yenilenme ve hayattan keyif alma anlamına da gelir. Kişinin sıkıntıları varsa, umudunu kaybetmek üzereyken gelecek güzel haberlerle hem maddi olarak rahata ermesi için yardım alacağı, hem de kendisini, işini ve ailesini yeniden ayağa kaldırmak için gereken manevi gücü kendisinde bulacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Yabancı Ülkeye Gitmek

Yabancı bir ülkeye giden kimse farklı bir ortama girer ve kendisine gelen teklifler olur. İş anlamında kişiyi uzun süredir takip eden büyük firmaların iş birliği veya ortaklık teklifi manasına da geldiği gibi, feraha kavuşulacağına da işarettir. Gidilen ülke aydınlık, temiz ve modern, güzel bir ülkeyse yaşanacak gelişmeler de aynı oranda güzel ve tatmin edici olur. Kötü ve kasvetli bir şehre gitmek ise kişinin yapacağı tercihlerin kendisine faydadan çok zarar sağlayacağı ve bir an önce eski durumuna dönmek için uğraşacağı anlamına gelir.

Rüyada Yabancı Ülkeden Gelenleri Görmek

Bilinmeyen durumlar içinde olunacağına, kişinin iyi etüt etmeden girişeceği bazı ortaklıklara, endişeli bir bekleyişe ve geleceğe dair duyulan endişeye işarettir. Bu rüya aynı zamanda uyarı olarak da düşünülmeli ve iyice araştırmadan herhangi bir işe girişilmemelidir. Yeni tanışılan insanlara güvenmeden ortak hareket etmemek gerektiğinin de altını çizer.

Rüyada Yabancı Ülke Görmenin Psikolojik Yorumu

Yaşadığı yeri terk etmek veya gitmek isteyen kişilerin duygularını sembolize eder. Yabancı ülke rüya sahibinin yabancılaştığını ya da içinde bulunduğu duruma bir türlü adapte olamadığını da anlatır.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Yabancı Ülke Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. fikret gençsoy (10 Şubat 2016 saat: 16:24)

  SELAM rüyamda amerikadaymışım okulun bahçesinde talebeler ilk okuldan ünüversiteliye kadar talebeler var
  ben birisine içlerinde TÜRK talebelerini varmı diye sordum cevap beklerken bir gurup kız ünüversitelinin TÜRKçe şarkılar söylediğini duyar gibi oldum yakınımdaki ilk okul talebesini TÜRKLER varmı aranızda dediğimde yarı TÜRKÇE söyleyen çocuğa TÜRKÇE öğrenmek istiyorsan ben öğreteyim dedim manasını merak ettim ilgilenip yorumlarsanız sevinirim
  SAYGILARIMLA


 2. Basak (02 Nisan 2016 saat: 22:05)

  Rüyamda bilmediğim yabancı ulkedeydim ve elindeki fotoğraf makinemle etrafın resmini cekiyordum caminin uzakda duran kuru bir ağacın ve eski bir evin tarihi eski bir evin resmini cekiyordum ama etrafımda çok fazla birşeyler yoktu sadece kuru ağaç eski bi ev uzun bir yol var etrafımda ve sadece resmini iki şeyin cekiyordum birisi kuru bir ağaç diğeri ise eski sanki tarihi bir evdi


 3. Anonim (17 Haziran 2016 saat: 07:49)

  Ben azeriyem rüyada gördüm ki ben basqa ülkedə bir evdəyem orada 2 kadın gördüm ben sordum yanımdada 1 kız cocuqumda vardı ben sordum kadından siz kimsiniz bana söylədi sizi yatılı halda bura gətirmislər ben sordum nədən səni kacırmıslar cocuqumda bü zaman anne ben acım dedi ben onun ücün ennisiləndim ben onlardan sordum bura hankı məmləkətdir söylədilər tekiya ben hic böylə məmləkət olduqunu bilmiyorum bana kadın söylədi buray ücün insanlar can atır gəlməyə sən nədədən ennisələnirsən bu zaman rüyadan oyandım


 4. leyla uçar (10 Ekim 2016 saat: 09:27)

  Rüyam Türkiyeden Abd görevli gelen bir tanıdığım.İkametti etti yere götürdü o bina Türkler in i 1905 yılında Abd gelen Türklere misafir hame olarak yapılmış.Abd de bunu görünce çok onulandım ve Gurulandım.Bunu yapan firmanın amlemi ve tarih vardı .


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,