RuyaTabirleri.com


Rüyada Yağmur Yağdığını Görmek


Rüyada yağmur yağdığını görmek, genel anlamı ile güzel ve hayır olan şeylere tabir edilir. Kısmet ve şans olarak değerlendirilir. Bolluğun ve bereketin geleceğine, işlerin artacağına ve ticaretin önünün açılacağına yorulur. Fakat rüyada yağmurun çok şiddetli yağdığını ve bu nedenle de her yeri talan ettiğini görmek iyi değildir. Zarar ve ziyana rivayet edildiği gibi kötü ve zor günlerin yaşanacağı anlamına da gelmektedir.

Rüyada Yağmur Görmek

Rüyada yağmur görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında çok kısmetli bir insan olduğuna, hanesinde bolluk ve bereketin hâkim olacağına ve çok iyi kalpli ve güzel ahlaklı insanlar ile tanışacağına alamet edilir.

Rüyada Yağmur Duası Yapmak

Rüyada yağmur duası yapmak, hayırlı kazançların elde edileceğine, iş konusunda her zaman kısmetli olunacağına ve sağlık ve rahat bir hayat bir sürüleceğine işarettir.

Rüyada Yağmur Yağması

Rüyada yağmur yağması, rüyayı gören kişinin gerek özel hayatından yana gerekse iş hayatından yana beklentilerinin gerçekleşmesinin çok uzak olmadığına ve yakında kendisine mutluluk verecek bazı güzel olayların meydana geleceğine işaret eder. Sevinç olarak kabul edilirken bir diğer yandan da kurtuluş olarak yorumlanır.

Rüyada Yağmurda Islandığını Görmek

Bir kişinin rüyasında yağmurda ıslandığını görmesi büyük bir şans olarak kabul edilir. Rüya sahibinin tüm sıkıntılarının, dertlerinin ve sorunlarının biteceğine, evine huzurun ve bereketin geleceğine, dualarının kabul olacağına ve gönlünden geçenlerin gerçekleşeceğine rivayet edilir.

Rüyada Yağmur Suyu İçmek

Bu rüya suyun temiz olup olmamasına bağlı olarak iki şekilde tabir edilir. Eğer yağmur suyu temiz ise çok güzel ve büyük kısmet getirecek bir işe girileceğine yorulur. Rüyada yağmur suyu pis ve çamurlu ise çok kötü olaylar ile yüzleşmek zorunda kalınacağına işarettir.


Bu Rüya Tabirini Paylaşabilirsiniz:
Google+Rüyada Yağmur Yağdığını Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. suna (26 Mart 2014 saat: 14:42)

    mezarlıktaymışım babaannemin mezarını arıyordum heryer karanlık ama mezarları görebiliyordum heryer yeşil otlarla kaplıydı yanımda bir kaç kişi vardı ama tanımadım simalardı sadece babanemin mezarını bulup bir an önce burdan gideyim diyordum kendi kendime mezarların aralarından geçip gidiyordum otlara basmak istemiyordum yanımda oğlum vardı ellerinicok sıkı sıkı tutuyordum ama mezarlığı bulamadım.Teşekur ederim

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Ayrıntıların bilinmesi, rüya tabirinin doğru şekilde yapılabilmesi için çok önemlidir.

Etiketler: , , , ,