RuyaTabirleri.com

Rüyada Yağmur Yağması

Rüyada yağmur yağması hayırlara alamet eder ve rüya sahibi için kurtuluş ve şifa olarak kabul edilir. Kişinin içinde bulunduğu kötü ruh halinden sıyrılacağı, iç dünyasının hafifleyeceği, bedenin de ruhunun da hafifleteceği ve esenlik bulacağı anlamına gelir. Rüyada yağmur yağması öte yandan da kıtlığın son bulması, düşmanlıkların bitmesi, şanssızlığın, kısmetsizliğin ve uğursuzluğun artık geride kalması şeklinde tabir edilir.

Rüyada Yağmur Yağdığını Görmek

Rüyada yağmur yağdığını görmek, çok büyük ve hayırlı kısmetlerin geleceğine, sıkıntıların ve dertlerin son bulacağına, yaşanan hastalıklara şifa geleceğine ve küs insanların barışacağına rivayet edilir. Rüya sahibinin, işlerinde yaşanan durgunluğun yavaş yavaş düzeleceğine ve uğranılan zararın fazlasıyla geri kazanılacağına alamet eder.

Rüyada Yağmurda Yürümek

Rüyada yağmurda yürümek, endişe dolu günlerin Allah tarafından gelecek kısmetler ile son bulacağına, rüyayı gören kişinin uzun zamandır ağlayan gözlerinin artık güleceğine ve çekilen hastalıklardan Allah’ın izniyle kurtulacağına tabir eder.

Rüyada Yağmurda Islanmak

Rüyada yağmurda ıslanmak, iş hayatında uzun zamandan beri devam eden kısmetsizliğin sona ereceğine, yaşanan para sıkıntılarının son bulacağına ve rüya sahibinin evine ve iş yerine bereket yağacağına işaret eder. Belirtileri epey bir zamandır görüldüğü halde doktorların yeni farkettiği bir hastalığın iyileşeceğine de yorumlanır.

Rüyada Sağanak Yağmur Yağması

Rüyada sağanak yağmur yağması iyi değildir ve hayırlara yorulmaz. Rüyayı gören kişi için bu rüya hem maddi hem de manevi anlamda zarar ziyan görmeye, malından ve sağlığından olmaya rivayet edilir.

Rüyada Yağmurun Üstüne Yağması

Bir kişi rüyasında yağmurun kendi üstüne yağdığını görürse eğer o kişinin dünya hayatında ihya olacağı yorumu yapılır. Bu rüya sahibinin hayatı boyunca artık bir daha sırtının yere gelmeyeceği, her dileğinin gerçekleşeceği, sağlığının ve neşesinin yerinde olacağı ile yorumlanır.

Rüyada Her Yere Yağmur Yağması

Rüyada her yere yağmur yağıp bir yerin bile boş kalmadığını görmeniz, o beldeye Allah tarafından verilecek ve herkese ulaşacak rahmete, berekete ve mağfirete işarettir. Bu rüya kişinin yaşadığı toplumda bulunan iyi insanlara ve onların yüzü suyu hürmetine herkese ulaşacak iyiliklere yorulabilmektedir.

Rüyada Yağmur Yağarken Yağmur Görmek

Dışarıda yağmur varken eğer siz rüyanızda yağmur yağdığını görmüşseniz bu rüya oldukça hayırlı ve güzel olarak yorulmaktadır. Gördüğünüz rüya sizin için her anlamda bereketli ve güzel günlerin habercisidir. Kısa süre içerisinde isteklerinize kavuşup, mutlu olacağınızın ve tüm sıkıntılarınızdan kurtulacağınızın göstergesidir.

Rüyada Yağmur Duası Görmek

Rüyada görülen yağmur duası, kişinin isteklerinin gerçekleşmesinin habercisidir. Eğer bu rüya dünya hayatında birtakım sıkıntılar çeken veya bazı imtihanlardan geçen bir kimse görmüşse, kısa zaman içerisinde bu sıkıntıları sona ererek ferahlar. Yağmur duası toplu bir şekilde tövbe eden ve bu sayede de Allah’ın merhametini kazanan bir grup insanın da göstergesidir.

Rüyada Siyah Yağmur Görmek

Rüyada görülen siyah yağmur bazen hastalık bazen de sıkıntıdır. Bu rüyayı gören kimse kısa süreli bir rahatsızlık geçirir ve belki de bu nedenle hastaneye yatar. Fakat bu hastalıktan kurtularak daha sonra şifa bulur. Bazen de bu rüya çekeceğiniz bazı üzüntülerin daha sonra dağılıp gönlünüzün mutlulukla dolmasına işarettir.

Rüyada Sağanak Yağmur Görmek

Rüyada görülen sağanak yağmur o senenin bolluk, bereket ve ucuzlukla geçeceğinin göstergesidir. Bu rüya, gören kişi ve ailesi için büyük bir kısmete ve o sene için yaşayacakları mutluluk ve rahatlığa; rüya sahibinin her çalışmasında başarılı olmasına ve o yıl için her girişiminde kar elde etmesine yorulmaktadır.

Rüyada Yağmurun Sadece Bir Yere Yağması

Rüyada yağmurun tüm her yere değil de sadece bir bölgeye yağdığını görmek, o yere bir kişinin gelip zulmetmesine ve orada bulunan kişilere kötülük düşünmesine işarettir. Eğer yağmur yapan bölge tanınıyorsa bazen de bu rüya o yörede yaşanacak güzel hadiselere, insanların bolluk ve bereket içinde bir dönem geçirmelerine veya o yerden çıkacak büyük bir zata da yorulabilmektedir.

Rüyada Rüzgarla Birlikte Yağmur Görmek

Rüyada rüzgarla birlikte yağmur yağdığını gören kişi, geçimini helal yollardan ve güzel bir şekilde sağlar. Bu rüya, sizin için oldukça hayırlı ve güzeldir. Hayatınız boyunca sıkıntı çekmeden yaşayacağınıza, yaşadığınız problemlerden kurtulup ferah ve iyi bir yaşam süreceğinize, özellikle maddi konularda rahatlayacağınıza delalet eder.

Rüyada Yağmur Suyuna Dokunmak

Rüyasında yağmur suyuna dokunan kişi korktuğundan emin olur ve hangi konudan çekiniyorsa, hayırlı bir şekilde o konu ile ilgili feraha kavuşur. Rüyasında yağmur suyu içen kimse hastalıklarına şifa bulur. Rüyasında yağmur suyu ile yıkanan tüm sıkıntıları atar, hastalıklarından kurtulur ve maddi ferahlığa ulaşır. Rüyasında yağmur suyunu yüzüne süren, günahlara tövbe ederek daha güzel bir yaşam sürer.

Rüyada Yağmurun Sesini Duymak

Rüyasında yağmurun sesini duyan halk arasında sevilen ve sayılan bir kişi olur. Bu rüya genellikle güzel ve hayırlı bir rüyadır. Derecenizin, mevki ve makamınızın artarak insanlar arasında oldukça yüksek bir seviyeye çıkacağınıza, bir grup insana lider olup, yöneticilik vasfı kazanacağınıza da yorulabilmektedir.

Rüyada Gökyüzünden Bir Şeylerin Yağması

Bu rüya genellikle yağan şeyin cinsine göre yorumlanır. Eğer gökyüzünden bal yağıyorsa, o sene bolluk içinde geçer ve her şey ucuz olur. Gökyüzünden kötü bir şeylerin yağması kötülüğe, topluma ulaşacak azaba veya zarara, gökyüzünden nur yağması ise herkese isabet edecek merhamete, rahmete ve güzel şeylere yorulmaktadır.

Rüyada Yağmur Altında Kalmak

Rüyasında yağmur altında kalan kimsenin başına oldukça güzel, talihli ve bereketli olaylar gelir. Bu rüya, sizin için güzel ve hayırlı bir şekilde yorumlanabilecek bir rüyadır. Gönül ferahlığına, mutluluğa, sıkıntılardan kurtulmaya ve her anlamda rahatlamaya yorulmaktadır.

Rüyada Güneşle Beraber Yağmur Görmek

Rüyada güneşle beraber yağmurun yağdığını görmek, gerçek hayatta sevinç gözyaşları döküp çok mutlu olacağınıza işarettir. Bu rüyayı gören kimse uzun süredir beklediği güzel bir haber alır veya yine uzun zamandır istediği bir şeye kavuşur. Güneşle beraber yağan yağmur gerçekleşecek dilekler ve arzulardır.

Rüyada Yağmurun Sadece Kendi Evine Yağdığını Görmek

Bu rüya o ev halkının çok hayırlı, talihli ve güzel bir sene geçireceğine ve her anlamda rahmetin ve bereketin kendilerini kuşatacağına işarettir. Böyle bir rüya gören kimse, ailesi ile birlikte güzel bir yaşam geçirir. Bazen de bu rüya o ev içinde yaşayanların hayırlı ve iyi insanlar olduğuna, Allah katında sevilen kişiler olup hem dünya hem de ahiret yaşamında birçok nimete kavuşacaklarına işarettir.

Rüyada Bir Mahalleye Şiddetli Yağmurun Yağması

Rüyada bir mahalleye şiddetli yağmurun yağması o yöreye isabet edecek bir belaya, musibete işarettir. Bu rüya hangi bölgeye yağmur yağmışsa orada çıkacak olan fitnenin, bazı kötü insanların ve onların elinden ulaşacak zarar ve ziyanın habercisidir.

Rüyada Yağmurun Çiselemesi

Rüyada yağmurun yavaş yavaş, çiseleyerek yağması, hastalıktan şifa bulmaya, sıkıntıların gitmesine işarettir. Bu rüya genellikle rahatsızlığı bulunan, çeşitli problemlerle yüzleşmek zorunda kalan insanlar için her türlü sıkıntılardan kurtulup ferahlamaya ve rahata ermeye işarettir. Eğer yağmur kendi mahallesinde veya kendi evi üzerinde çiseliyorsa, o evde yaşayan veya o mahallede bulunan herkese toptan bir hayır ulaşır.

Rüyada Bulanık Yağmur Yağması

Rüyada bulanık yağmur yağması bela, musibet gibi sıkıntılı işlere veya kişiye ulaşacak bir üzüntü haline işarettir. Bulanık yağmur bazen de bir toplumda çıkacak fitnelere, kötü niyetli insanların halk arasında çeşitli söylentiler çıkarıp insanları birbirlerine düşürmelerine bazen de günah işlemeye ve insanlara sıkıntı vermeye işarettir.

Rüyada Yağmur Suyu İle Abdest Almak

Yağmur suyu ile abdest almak genellikle kişinin dünya ve ahiret hayatındaki durumu ile alakalıdır. Bu rüyayı gören kimse hem dini anlamda hem de dünyevi işlerinde daima doğru ve adil bir şekilde hareket eder. Yağmur suyu ile abdest alan kişi dünyada güzel bir isimle anılır ve güzel bir şöhret kazanır. Bu rüya kişinin ahlakına ve doğru bir kişiliğe sahip olmasına yorulmaktadır.

Rüyada Yağmurun Yavaş Yağması

Rüyada yağmurun yavaş yapması, hızlı ve şiddetli bir şekilde yağmasından daha iyidir. Bu rüya kişinin ahlakının iyi olduğunun ve insanlar arasında sevilen sayılan bir kişiliği bulunduğunun göstergesidir. Bu rüya tüm sıkıntılardan kurtuluştur. Bu sıkıntılar hastalık, maddiyat gibi dünyevi işler olduğu gibi; gönül sıkıntısı gibi manevi yönlerden de olabilmektedir.

Rüyada Yağmurun Altında Şarkı Söylemek

Rüyada yağmur yağarken şarkı söyleyen kişi şan ve şöhret kazanır. Bu şöhret kişiye hayırlı kapılar açar ve insanların tanıdığı meşhur birisi haline gelir. Yağmur altında şarkı söylemek bazen de doğru yolda bulunmaya ve hareketleri ile insanların ilgisini çekmeye de yorulabilmektedir.

Rüyada Yağmurdan Dolayı Sel Akması

Yağmurun meydana getirdiği sel eğer insanlara zarar veriyorsa iyi değildir. Bu rüya gerçek hayatta da rüya sahibinin içinde yaşadığı topluma ulaşacak bir musibetin habercisidir. Zarar vermeyen sel ise kısa süreli sıkıntıdır.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Yağmur Yağması Hakkındaki Rüyalar;

 1. ayşenur (08 Mart 2014 saat: 11:41)

  merhaba.ben rüyamda çok yağmur yağdığını ve şemsiyesiz yürüdüğümü,ıslandığımı gördüm.yerde bazı bölümler çamur gibi olmuştu ama ben oralara basmadan yürümeye çalışıyordum.daha sonra üzeri kapalı bir yerden yürüdüm o sırada ıslanmadan temiz yerden yürüdüm ayaklarım da temizlendi.bir binaya girdiğimi gördüm.küçük bir kız çocuğu ayağında çorabı ve terliğiyle yağmurdaydı ıslanmıştı ağlıyordu.ona çok üzüldüm.genel olarak şiddetli yağan yağmurun etkisinde olduğum bir rüyaydı.yorum için şimdiden teşekkürler.


 2. isimsiz (22 Mart 2014 saat: 21:05)

  merhaba rüyamda bir kaç aydır aram bozuk olan arkadaşımla aynı dershanede birlikteydik ve birbirimizle eskisi gibiydik ona babamın çağırdığını fakat geri dönüceğimi söyledim oda bekliyceğini söyledi kapıdan çıktım babam bir yere gidiceğini bir kaç dakikalık işinin olduğunu ve onunla gelmemi söyledi bunları söylerken yoldaydık ve aşırı derecede yağmur yağıyodu babam koşuyordu bende onunla koşuyordum babama beni dershaneden almasını arkadaşımla kalmak istediğimi söyledim ilk izin vermedi daha sonra zorlayınca dershaneye geri döndüm arkadaşımı orada bulamadım ve onu bulmak için bir markete girdim onu ararken onunda beni aradığını ve beni bulmak istediğini farkettim birbirimizi bulup gülümsedik ve uyandım


 3. isimsiz (14 Nisan 2014 saat: 09:46)

  rüyamda bir binadayım ve kalabalık am eşimin akrabalarından biride yanımda cama yöneliyoruz birlikte o sırada dışarda yağmur yağıyor be kafamı dışarı uzatıyorum kafam ıslanıyor.oda bana sürekli işle ilgili sorular sorular kendi çocukları pazarda mal satıyormuş dedi.Bulunduğuz odanın içinde bir hasta yatağı var ama boş,oyun merkeai gibi bir yer ama bir sürü yaşlı vardı.


 4. Anonim (30 Nisan 2014 saat: 12:10)

  erkek arkadasımın annesı ve ben buyuk bı hızla yemek pısırıyoruz abisi de bize malzeme tasıyo buyuk bır evdeyız ve tanımadıgımız mısafırler var dugun evı gıbı tıpkı.bı kolıde bı sürü küçük yumurta var onları dolaba yerlestırıyorm. yaptıgımız yemekler de dugun yemeklerı . bı anda davul zurna sesı duyuyoruz asagıya ınıyoruz. karsı komsuya gelmıs. davul calıyo zurna bana dogru calıo ve cok net. insanlar toplanmıs davul zurna calmaya baslayınca saganak sekılde yağmur yagmaya başlıyor iri iri damlalarla.hayırlara yorumlamanız dılrgıylee. şimdiden tesekkurler.


 5. ebru (14 Mayıs 2014 saat: 08:52)

  Merhabalar ben rüyada yağmur aniden başlıyordu ve ben seller içinde kalıyordum ama çok az su birikmişti tam kaçarken bir adam beni öldürmeye çalıştı. ama yapamadı ben kaçtım benim yerime arkadaşımı öldürmeye çalıştı ve bu arkadaşım benim en yakın arkadaşım. kurtulduktan sonra eve girdik ama bizim eve girmedik teyzemlerin evine girdik. bu ne olarak yorumlanır?

  çok merak ediyorum.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,