RuyaTabirleri.com

Rüyada Yağmurda Islanmak

Rüyada yağmurda ıslanmak, Allah’ın rüya sahibine yüce duygular bahşettiğine, onu iyi huylu kıldığına ve kendisine iman verdiğine alamet eder. Dini bütün, inancı doğrultusunda hareket eden, Allah’ın yarattığı her canı seven, koruyan, gözeten ve onları yaradandan ötürü seven, elinden gelen yardımı yapan hayırlı ve makbul bir kimsenin varlığına işaret eder. Rüyada yağmurda ıslanmak, kötü huyları ve alışkanlıkları terk etmeye ve insafa gelmeye rivayet edilir.

Rüyada Yağmurda Sırılsıklam Islanmak

Rüyada yağmurda sırılsıklam ıslanmak, hatalardan ders almaya, tövbekâr olmaya, doğru yolu bulmaya, aynı kusurları tekrar etmemeye ve dinde olgun kişi haline gelmeye delalet eder. Rüya sahibinin hidayete ereceğine ve bundan sonra geçmişin ayıplarını örtmeye kendini adayacağına rivayet edilir.

Rüyada Yağmurda Yürümek

Rüyada yağmurda yürümek, her türlü çareye kavuşmaya, başarılı olmaya, huzuru yakalamaya, iyileşmeye ve hayat tecrübesi edinmeye işaret eder. Kişinin deneyimleri sayesinde sıkıntılarını kolay atlatacağı, kötü işlerden ve içine düştüğü çıkmazdan en hafif zararla kurtulacağı ve daha temkinli davranmayı öğreneceği anlamına gelir.

Rüyada Yağmurda Islanmamak

Rüyada yağmurda ıslanmamak, ibretlik bir olay yaşamaya işaret eder. Rüyayı gören kişinin dik başlılığı nedeni ile yanlış yollara gireceği sonradan da çok üzüleceği ve çok pişman olacağı şeklinde tabir edilir. Kişi kendi eliyle kendine kötülük edecektir diye yorumlanır.

Rüyada Yağmurda Şemsiye Açmak

Rüyada yağmurda şemsiye açmak, kendini nefsinden korumaya, şeytana uymamaya, içindeki iyiliği hep taze tutmaya ve saklamaya alamet eder. Kişi, güzel huylarından hiçbir zaman vazgeçmeyecek ve kötü kimselere uymayacak demektir.

Rüyada Sağanak Yağmurda Islanmak

Rüyada sağanak yağmurda ıslandığını gören kişi, yaşadığı kötü günleri unutur, içindeki kini öldürür, kendisine hata eden kişileri affeder ve böylece aradığı huzuru da yakalamış olur diye değerlendirilir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Yağmurda Islanmak Hakkındaki Rüyalar;

 1. Anonim (10 Mayıs 2014 saat: 08:16)

  Eski mahallemdeydim. Eski komşum çamaşır makinesine beyaz çamaşır atıyor. Bende ona hediye almışım başörtüsü aldım. Ama o illa mor olsun diye tutturdu bende mor aradım ve buldum. Sonra babamdan tavuk istedim o bana 2 kucak odun verdi. Sonra babamın yüzüne doktor iğne yapmış. Canı çok acıyormus. Bende o iğnelerı yüzünden çıkardım. Sonra yağmur altında portakal ve elma gördüm. Birisi arabasına yüklüyordu. Çok güzellerdi. Kızım da siyah giymiş yağmur altında oturmuş kitap okuyor. Islanmıştı.


 2. kubra kaya (10 Mayıs 2014 saat: 08:16)

  Eski mahallemdeydim. Eski komşum çamaşır makinesine beyaz çamaşır atıyor. Bende ona hediye almışım başörtüsü aldım. Ama o illa mor olsun diye tutturdu bende mor aradım ve buldum. Sonra babamdan tavuk istedim o bana 2 kucak odun verdi. Sonra babamın yüzüne doktor iğne yapmış. Canı çok acıyormus. Bende o iğnelerı yüzünden çıkardım. Sonra yağmur altında portakal ve elma gördüm. Birisi arabasına yüklüyordu. Çok güzellerdi. Kızım da siyah giymiş yağmur altında oturmuş kitap okuyor. Islanmıştı.


 3. senay (14 Mayıs 2014 saat: 23:20)

  Evdeyim duş alıyorum duş aldıktan sonra saçımı kurutmadan dışarı çıkıyorum dışarda şittedli yamur yagdını görüyorum sonra ıslak saçımla yamurun altındada yürüyorum kollarımı havaya kaldırarak. Bir başka rüyamda rüyamda siyah elbise giyen bir bayan ama karabasan sanki üstüme ağırlık yapıyor rüyamda kelimeyi şahadet getiriyorum bazen kelimeyi şahadet ti unutuyorum kulama biri tekrarlıyor bende onla eşlik ediyorum essedü enla ilahe illallah ve eşşedü enle muhammedi aptulu ve resulü diye yorumunuzu bekliyorum.


 4. Ferhat (21 Mayıs 2014 saat: 20:20)

  Evde otururken benim ölümhaberim geliyor annem ve eşimle hastaneye gidiyoruz içimizde hep başkasıymış ben dilmişim gibi bir hisle gidiyoruz yanımdakilerle konuşuyorum fakat beni duymuyorlar hst önünde bir tabut ailem ısrarla görmek istiyor ve bende başındayım doktor bezi kaldırınca kendimi bembeyaz bir surat ve hafifyaralar var o an ölen benmişim diyorum ve ailem feryat ederken ben bir sis içinde bir patika yolda yukarı dogru yürüyorum yanım da tanımadıgım bir sürü insan la birlikte ve bize cennete gidecegimiz söyleniyor ben arkama bakarak onlara okadar günahkar olmamıza rahmen rabbim çok bağışlayıcı bizi affetti demek istiyorum ama ayaklarım ileri dogru yürüyor


 5. can (09 Ekim 2014 saat: 12:28)

  cok şiddetli yagmur yagıyodu o kadar siddetliydiki korkumdan sıgınıcak ev arıyodum sonunda buldum. eve sıgındım yagmur durdu evin içine girmedim ev sahipleridısarı cıktı. onlarla bi kac bişey konustum sonra tekrar dısarı cıktım yıne yagmur basladı kostum bi an onceevime gitmeyi isterken eskı bı arkadasıma rastladım ve o anda hava duzeldi.yanında ablası vardı onlara sarıldım sonra bebegini sordum sonra cok ozledigimi hissettim.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,