RuyaTabirleri.com

Rüyada Yanardağ Görmek

Rüyada yanardağ görmek, bazen başarısızlık, sıkıntı, dert, keder ve sorun olarak yorumlanır. Rüya sahibinin bazı tatsızlıklar yaşayacağı, tüm neşesinin, keyfinin ve ağız tadının kaçacağı, bazı kişilerle yollarını ayırmaya karar vereceğine tabir edilir. Bu rüya pek hayırlara tabir edilmez, rüyayı gören kişinin işlerinin ve hayatının bozulacağı, bazı aksiliklerin üst üste geleceği, rüya sahibinin gerek makamını gerekse kazancını kaybedeceği ile tabir edilir.

Rüyada Yanardağın Patladığını Görmek

Rüyada yanardağın patladığını görmek, rüya sahibinin korkularının, endişelerinin ve sorunlarının üzerine gitme cesareti göstererek bunlardan kurtulmaya çalışmasına delalet eder. Bekâr kimseler için hayırsız biriyle tanışıp, ona gönül verip sonradan da çok üzüleceği şeklinde değerlendirilir.

Rüyada Yanardağ Lavı Görmek

Rüyada yanardağ lavı görmek çok hayırlıdır, kurtuluş ve şifa anlamına gelir. Rüya sahibinin dertlerinin, sıkıntılarının, tüm borçlarının ve olan tüm hastalıklarının biteceği şeklinde tabir edilir. Ferahlığa, esenliğe ve huzura kavuşmak anlamına gelir.

Rüyada Yanardağdan Kaçmak

Rüyada yanardağdan kaçmak, rüya sahibinin aklını kullanıp, uyanıklık yapması ve çevresine karşı dikkatli davranması sayesinde, burnunun dibine kadar gelen bir melanetin farkına varıp ona karşı önlem alacağına bu sayede kendini büyük bir beladan kurtarmayı başaracağına işaret eder.

Rüyada Yanardağdan Akan Lav Görmek

Rüyada yanardağdan akan lav görmek, rüyayı gören kişinin bile bile kaybedeceği işlere gireceğine, kazalara ve belalara yakın duracağına ve korkmayacağına işaret eder. Kişi her defasında şansının yardımı sayesinde başarılı olmayı ve kara geçmeyi başaracak demektir.

Rüyada Sönmüş Yanardağ Görmek

Rüyada sönmüş yanardağ görmek, rüya sahibinin kendi içinde yaşadığı ve kendisini çok mutlu edecek bir hevese kapılacağına bunu içten içe sürdüreceğine ve çok mutlu olacağına tabir edilir. Rüyayı gören kişinin iç dünyasında bazı önemli değişiklikler olacak demektir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Yanardağ Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. gökcan (12 Şubat 2014 saat: 14:48)

    rüyamda , yanardağ püskürmesi gördüm her taraf zelzele şeklinde sallanıyor ilk başda cehennem sandım fakat düşündügümde yanardag oldugunu fark ettım yanımda teyzemın oglu beni çekiştiriyordu gel die kaçalım dıe bense onu yakalayıp kaçmak yerıne orda tutuyor izle dıordum bi süre boyle devam etti lavlar ayagımızın dibine kadar geldi yerler yarıklaştı her taraf lav oldu tek kapı vardı en sonunda ilk onu sora kendımı atıp oradan cıkdım sora uyandım


  2. volkan (23 Nisan 2014 saat: 08:36)

    Rüyamda Rahmetli teyzemin kocasıyla şehirde gezinti yaparken sokaklardan yanardağ lavlarının aktığını farkettim lavlar sarımsı parlak sokaklardan akıyordu üzerine basmamaya çalışıyordum üzerinden atladım daha sonra incik boncuk satılan daha önce görmediğim bir yere gittik, Sonra teyzemin rahmetli kocasını göremedim, Kardeşlerimi ve kuzenimi gördüm kuzenim bana bıyığını gösteriyordu, oturduk sohbet ettik, Hatırımda kalan bukadar


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,