RuyaTabirleri.com

Rüyada Yandığını Görmek

Rüyada yandığını görmek, rüya sahibinin temiz kalpli ve yüce gönüllü bir kişi olduğuna delalettir. Allah yolunda ilerleyen ve ahirete uygun bir yaşam şekline sahip olunduğuna işaret eden rüya, kişinin mutlu geçecek, uzun ve sağlıklı bir ömre sahip olacağının da tabiridir. Her türlü dünya nimetinden faydalanılacağına, rızkın ve kısmetin artacağına, maddi manevi zengin bir yaşam sürüleceğine de tabir olur. Rüyasında yandığını gören kişi başarılarla ve kazançlarla dolu bir iş hayatına nail olur. Resmi makamlarla da iş yapılacağına ve tapu gibi belgelere imza atılacağına da yorulur.

Rüyada Birinin Yandığını Görmek

Başka birinin yandığını görmek, kişinin başına sıkıntı açacak türlü belalar geleceğine, kazalara, hastalıklara ve ölüme işaret eder. Pek çok açıdan uğursuzluk yaşanacağına, birçok açıdan sıkıntılarla dolu bir döneme girileceğine yorulur. Rüyada yandığı görülen kişi tanıdık ise, o kişinin başına gelecek kötü olayları niteler. Aynı zamanda yandığı görülen kişinin rüyayı gören kişiden yardım istediğine de anlamlandırılır.

Rüyada Sıcak Su İle Yandığını Görmek

Ruhsal açıdan kişinin depresif bir durumda olduğuna ve çevresindeki herkese kırıcı davrandığına yorumlanır. Hayata olan bağlılığın azalmasına ve aile ile ilgili ciddi sorunlar yaşandığına delalet eder. Rüyasında sıcak su ile haşlandığını gören kişi çok yakınında olan kişileri kaybeder ve derin bir yalnızlığa düşer.

Rüyada Ateşte Yandığını Görmek

Rüyasında ateşte yandığını gören kişi zengin bir hayat sürer ve kısmetleri açılır. İş ve aşk hayatında mutlu bir döneme işaret eden rüya, aynı zamanda başarıya da yorulur. Bazı rüya alimleri, ateşte yanmanın kişinin günahlarının arttığının ve tövbe etmesi gerektiğinin bir işareti olduğunu da söylerler. Ateşte yanmak aynı zamanda birincil derecede bir yakını kaybetmek ve bu nedenle çok büyük acı çekmek anlamına da gelir. Dedikodu ve iftiralar karşısında aile birliğinin bozulacağı, haram kazanç elde edileceği ve Allah yolundan uzaklaşılacağına işarettir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Yandığını Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. canan (15 Haziran 2014 saat: 08:54)

  ruyamda bir eve gittim orda rituel gibi insanlar toplanmisdi ve bir adam kendini peygamber olarak tanitip yakiyordu bende bagirarak insanlara bu yalanci peygamber diyorum ve sonra adam haça bagli olarak yaniyo ardindan insanlar bunun kaza oldugnu soyluyor ve hemen o evin bacasinda kafa taslarindan olma cop var bunuda yakicaz diyorlar cogunluk kadino bacada genc yasiuo ve o yanan adamin cesedi goyurerek oraya gidip yemeye basliyo


 2. kadir (30 Eylül 2014 saat: 10:29)

  Varil gibi bir şey taşıyorum ordan benzin siziyor koluma daha sonra elimle siliyorum biraz vakit geçiyor sigara yakmak için cakmagi çıkarıyorum atesliyorum bu arada bende tutusuyorum varilleri tasidigim yer asfalt biryer kapininin önü toprak, toprağa ulaşıp yerde yuvarlanmak ve ateşi döndürmek için kosuyorum kapiya ulaşmaya çalışıyorum buarada ateşin beni yakmadigini farkediyorum daha sakin olup kapiya dogru ilerliyorum daha sonra uyandim


 3. melek (12 Aralık 2014 saat: 04:50)

  ruyamda annem beni arıyor ve kardeşimin ağzından yüzünden ve sırtındanyandığını soyluyor kardeşimin bana ihtiyacı olduğunu ve ona yardım etmem gerektiğini soyluyor bende erzincandan istanbula bisikletle gitmeye çalışıyorum ama bana çok uzak olduğunu duşunuyorum


 4. Ferhat (26 Şubat 2015 saat: 00:20)

  Bır aksam, sokakta akrabalarım var. Eğlenıyoruz. Naylon ceketım var, önu fermarlı kapalı. Bırden ceketımın arkasa bır aleve oldu. Kucukdı önce. Etrafımdakı herkez sondurmeye calıstı cekiyorlar benı heryerde panık var bagrıyor herkez kendım fermarı acmaya calisiyorum. Alevler buyudu. Alev alev yandim. Annemin babamin onunde oldum


 5. Altan (16 Temmuz 2015 saat: 09:10)

  Oturduğum köyün mezarlığında görüyorum kendimi , insanlarda var kalabalık , mezarlık dolduğu için mezarları kazıp içlerinden kefenleri ile birlikte ölüleri çıkartıyorlardı bende korkuyordum yaklaşamadım. üst üst gömüp yer kazanmak istiyorlardı. Sonra bir şey oldu üzerime bir ateş parçası geldi ve yanmaya başladım fakat acı çekmiyordum. daha sonra ambulans ile hastaneye götürdüler iyileştim.


 6. fatma (25 Temmuz 2015 saat: 04:16)

  Rüyamda ailecek şimdiki oturduğumuz evdeyiz.dışarıdan molotof tarzı yanıcı maddeler atılıyor bana ve aileme de isabet ettiğini görüyorum.iabet edince vücudumun yandığını hissediyorum.aynı şekilde ailem de.acı çekmiyordum ama sıcaklığı hissediyordum.bir insanın yanması böyle bişey mi diye düşündüm rüyamda o esnada.


 7. avares (13 Şubat 2016 saat: 06:29)

  Ruyada ateste kavrulan 5-6 kisiyi gordum ve aralarinda bir imamda vardi. Insanlari sanki taniyordum. Ateste mecburi bekliyorlardi sebebi kurban kesilecek kocun kilo 40 kilo olmamisti ve onlarda imamin sozune gore 40 gun ateste beklemeliymisler imamla beraber. Baska bir ateste kuslarin yandigini ve bazilarinin kurtuldugunu gordum..


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,