RuyaTabirleri.com

Rüyada Yangın Çıkması

Rüyada yangın çıkması, tek şekilde tabir edilmez. Rüyayı gören kişinin yangının içinde ateş görmesi hayırlara işaret ettiği şeklinde yorumlanır. Yangın sırasında alev ya da har ateş görmek, kötü günlerin geride kalacağı, çekilen zahmetin, çilenin ve meşakkatin de biteceği anlamına gelir. Fakat rüyada yangın sırasında ateş yerine sadece duman görmek iyi kabul edilmez ve kötü günlere yorulur.

Rüyada Yangın Çıktığını Görmek

Bir kişi rüyasında yangın çıktığını ve o yerin kor ateşler içinde yandığını görürse bu onun çok güzel haberler alacağına, sevineceğine ve mutlu olacağına tabir edilir. Fakat rüya sahibinin uykusunda yandığını gördüğü yerden sadece duman çıktığını görmesi ise onun zor zamanlar geçireceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Yangın Çıktığını Görmek ve Söndürmek

Rüyayı gören kişinin başına gelecek tehlikeli ve belalı bir durumdan kurtulmayı başaracağına ya da bir sorunun dallanıp budaklanmasına ve ya içinden çıkılmaz bir boyuta gelmesine izin vermeden üstesinden gelmesini bileceğine rivayet edilir. Yani her durumda rüya sahibinin kazançlı olacağına delalet eder.

Rüyada Evde Yangın Çıkması

O hane halkı için yaşanacak yokluğa, sıkıntıya, üzüntüye ve problemlere alamet eder. Aile bireylerini umutsuzluğa düşürecek, hasta edip yataklarda yatıracak ve onları neredeyse hayattan el etek çekecek noktaya getirecek musibetlerin baş göstereceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada İşyerinde Yangın Çıkması

Rüya sahibinin işinde başarısız olacağı, bu nedenle emek ve kazanç kaybı yaşayacağı, zarar edeceği, hayal kırıklığına uğrayacağı şeklinde kabul edilir. Rüyayı gören kişinin yaptığı ticarette bereketin kaçması nedeni ile moralinin ve motivasyonunun düşeceği anlamına gelir.

Rüyada Mutfakta Yangın Çıkması

Rüyayı gören kişinin geçim derdine düşeceğine ve evine giren gelirin bu nedenle büyük oranda azalacağına işaret eder. Yokluğa düşmeye tabir edilir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Yangın Çıkması Hakkındaki Rüyalar;

 1. Melda (20 Nisan 2014 saat: 15:37)

  Merhaba,

  bugün bir tanıdığımız ailenin düğünü var. Fakat bu düğünü olan şahısları şahsi olarak tanımıyorum ve bir akrabalığımız yok. Biz de belki bugün oraya gitmeyi düşünüyorduk açıkcası. Ben bu gece rüyamda düğün salonunun yandığına dair ve düğünün gerçekleşemeyeceğine dair bir haber aldım. Sizce bu Rüya’dan bir anlam çıkarmalımıyım? Ve çıkarmalı isem ne anlama geliyor? Bana yardımcı ola bilirseniz çok memnun olurum.

  Saygılarımla

  Melda


 2. Sadık (06 Mayıs 2014 saat: 05:01)

  Rüyamda iş yerinde gibiyim müdürüm ve bi abi konuşuyoruz. Buğday tarlası gibi bi tarla yeşil renkte gibi. Konuşma esnasında müdürüm aracın anahtarları nerde sorusunun cevabını veriyorum iş yerinden gidicez ama müdürüm ofisi kapa diyo yöneliyorum sonra annemin bağırmasını görüyorum annem tam karşı apartmanda ben bizim eski evin önümdeim bi pencereden alev görüyorum ama duman siyah mı beyaz mı onu çıkaramıorum beyaz gibi ama annem vanalar diyo su aç diyo açıuoru.. Yangın sönmüş oluyo içeri giriyorum iş yerimde tanıdığım bi kaç abi duvara bakıyorlar duman lekesi ya da is rengi yok ev inşaat beton ver ev eşyaları yok içersi bomboş inşaat ev gibi hiç bi yangın belirtisi yok gibi diyorum nasıl bi yAnma eşya kalmamış is yok gibi feci karışık bi rüyA cevap veriyomusunu bilmiyorum gece gece yaZıyorum cümleler devrk olabilir.


 3. Çiğdem (13 Eylül 2014 saat: 10:01)

  Selam aleyküm öncelikle rüyamda çocuklar sokağa istyor bense arkadaşların yok deyip bahçe kapısını kilitleyen evin kapısını açmaya yöneliyor hava falan karanlık ışık yok o onda elektrik teli kırmızı nokta kadar Bahçedeki kova üstüne kırmızı bişey düşüyor eriyip duman çıkıyor kaldırıp kenara koymaya kalkarken komşumuz sesleniyor yangın çıkacak diye birden kapı önünde ateş çıkıyo boyumca hemen evin içine girip eşime soylyrm evden cikamyp yancaz korkuyla yatak odasına geçip camdn çıkariz diye düşünürken uyanıyorm yorum yaparsanız çok sevinirim


 4. AyŞegül (16 Kasım 2014 saat: 22:17)

  Merhabalar. rüyamda bn küçük kız kardeşim birde 2 tane küçük kız çocuğu ile birlikte teyzemlerin evindeyim. Kız kardeşim mutfakta ocak başında duruyo ve nasıl oluyosa ocak arızalanıyo ve ocaktan alevler çıkmaya başlıyor. ben kardeşim ve o kız çocuklarınıda tutarak dışarı çıkıyorum ve o kadar saçmaki kimsede telefon yok ve itfaiyeye haber vermeleri için bağırıyorum ama sesim çıkmıyo sonra eve geri dönüyorum ve yangın sönmüş oluyo. Yorumlarsanız çok sevinirm biraz etkilendim. Teşekkür ederim.


 5. başak (30 Kasım 2014 saat: 04:58)

  Ruyamda kendi evimde yangın çıkıyo esim kucuk bebegim var bizi tanimadigim biri 4.kattan asaga atiyo ben sahadet getiriyorum bebegim kucagimda dusuyoruz esimde ben duserken evde 15yasinda oglum var onu dusunuyirm yanack diye ben yerden kalkiyorum bebegimin hic birseyi yok karanlik yardim istiyorum beklerken esimde geliyo yardim gelmiyo baka birisine yalvariyorum cagiriyo ambulans kayinvaludemi goruyorum hic yerinden kalkmiyo arda oldu diyorum odadan buyuk oglum cikiyo karanlik insanlar var


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,