Rüyada Yangın Görmek


Rüyada yangın görmek pek çok şekilde yorumlanabilir. Rüyada evinin yandığını gören kişi kötü ve sıkıntılı günler geçirecek demektir. Yangın sırasında kara değil de beyaz dumanlar çıkıyorsa bu genel bir olayın olacağına delalet eder. Fakat eğer duman kara renkse o zaman bu iyi şekilde yorumlanmaz, kötü şeylerin habercisi olarak yorumlanır. Yangında hayırlara yorulacak şey alevlerdir. Kişi eğer yangın sırasında alevleri görürse o zaman bu kazancın artacağına, bolluğa kavuşacağına işaret eder. Rüya sahibi eşyalarının da yandığını görürse eğer bu kişinin rızkının artacağına, işlerinin yoluna gireceğine ve bol kazanç elde edeceğine delalet eder. Rüyada, rüya sahibinin evinin yanması aynı zamanda müjdeli ve güzel bir haberdir.

Rüyada Yangın Görmek

Rüyada yangın görmek huzursuzluğa işaret eder. Kişinin malını, parasını yada işini kaybetmesine delalet ederken aynı zamanda da yaşanacak olan sağlık sorunlarına işarettir. Rüya sahibi rüyada yangın sırasında vücudunun yandığını görürse kişinin malı azalır, eğer yangından kurtulursa malı artar.

Rüyada Yangında Duman Görmek

Rüyada yangından görülen duman toplumun her kesimini ilgilendiren ve kapsayan bir sorunun baş göstereceğine işaret eder. Kara duman kedere, üzüntüye ve sıkıntıya, beyaz duman ortak bir sıkıntıya işaret eder.

Rüyada Evinin Yanması

Rüyada kişinin evini yanması hayırlı olaylara işaret etmez. Bilakis kişi için sıkıntılı ve zorlu geçecek olan günlere işaret eder.

Rüyada Yangında Yanmak

Rüyada yangında alevlerin içinde kalmak ve yanmak kişi için mal kaybına işaret eder. Rüya sahibi işinde zarar eder, kazancı azalır, yokluğa ve kıtlığa düşer.

Rüyada Alev Görmek

Yangında alev görmek güzel işlere ve gelişmelere delalet eder. Rüyada yangında alev gören kişinin malı ve kazancı artar, rızkı çoğalır, bolluğa kavuşur. Zenginliğe kavuşur, zenginse gittikçe zenginleşir.

Etiketler: , , , ,
Rüyada Yangın Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. maide (29 Aralık 2013 saat: 11:15)

  Merhaba ben bugun bir ruya gordum.
  Ruyada ben koydeyim annemgildeyim annem hasta yatakta
  Misafirlerimizde var bu misafirler dedigim eski esimin akrabasi oluyor bunlardan birisi eve iceriye gelemecegini
  Soyleyip baska bir yere yoneldi birden koyun yukarisindan haril haril bir yangin cikti ne varsa canli cansiz insan her neyse yagip aliyor alevlerin icini dunyanin sonu geldi korkunctu biz yanmadik ama o arada uyandim beni aydinlatirsaniz memnun olurum
  Iyi gunler dilerim

 2. yavuz (15 Ocak 2014 saat: 09:28)

  Ruyamda bir gemide yangın çıkıyor bende bir gurup insanla o yangını söndürmek için çaba sarfediyordum insanları ben yönlendirip neleryapacaklarini anlatıyordum bu grubun içinde tanınmış bir amerikalı aktirist vardı bu adam yangına müdahale esnasında kör oldu yangında duman görüp görmediğimi bilmiyorum alevide tek bir yerde gördüm ama gemideki yangından dolayı geminin bulunduğu koy kirlenmiş denizin üzerini yakıt kaplamaya başlamıştı yangına müdahale edenler müdahaleyi bırakıp seyretmeye başlamıştı bende son olarak yangını sondurebilirmiyiz diye kontrol edeceğim sırada uyandim

 3. Rabia (16 Ocak 2014 saat: 06:54)

  Merhabalar öncelikle. Hayırlı sabahlar. Ben annemlerin evinde sobadan fırlayan yanan küçük kömür parçalarını evin içerisine dağıldığını daha sonra perdelere tutuştuğunu evin tamamen değil de pencere. Kısımlarının yanıyor olduğunu daha sonra bu ya,gının karşı apartmana sıçradığını gördüm. Çıkan alevler siyah değildi. Sadece alevleri gördüm. Birde de
  bin perdelerinin pencerenin tutuştuğunu ve karşı apartmanın da alevler içinde olduğunu gördüm. Yapacağınız yorum için şimdiden teşekkür ediyorum.

 4. Ceyda (10 Şubat 2014 saat: 15:09)

  Merhaba, rüyam önce hiç bilmediği karanlık bir koridorda saksıda olan üç bitkiye bakarken başlıyor. Sonrasında annem yanıma geliyor kızım evimiz yandı diyor,ama ben rüyamda hiç evi görmüyorum. Anneme soruyorum herşey yandımı diye annemse bana kabul edildiğim okuldan gelen kabul edildiğimi söyleyen bir mektubun yandığını söylüyor ve orda uyandım. Lütfen beni aydınlatırmısınız?

 5. Büşra (20 Mart 2014 saat: 02:24)

  Merhaba ben geçenlerde bir rüya gördüm.
  Hiç bilmediğim bir ev ama ev bizim evimiz
  Hiç tanımadığım bir adam evimize gelip annemi babamı ve kardeşlerimi silahla öldürüyor.
  Bende o adamı başka bir silahla öldürüyorum.
  Ama bir damla kan yoktu.
  herkes öldükten sonra o ev bir anda yanmaya başladı.
  Duman yoktu sadece kıpkırmızı bir alev vardı..
  Çok korktum.
  Acaba rüyam kötü mü yorumlanır?
  Beni aydınlatırsanız çok sevinirim.
  Günlerdir rüyanın etkisindeyim uyku girmiyor gözüme.
  Şimdiden teşekkür ederim.

 6. Cansu (22 Mart 2014 saat: 10:27)

  Merhabalar , rüyamda eski erkek arkadaşımın okuduğu Üniversteyi kazanmisim orda okuyormuşum . Eski erkek arkadaşımın dersi bitmiş , bahçeye çıkıyordu göz önünde neden duruyorsun diyordum iceri giriyordu , ben binada ilk katlardaymisim o üst katta bir yerlerdeymis .. Aniden yangın çıkıyordu . Ben çıkıyordum okuldan kapıdan eski erkek
  Arkadaşımın çıkmasını bekliyordum . Çıkmıyordu . Üst katlarda bulunduğu ıcin çıkamıyordu . Bahçede ağlıyordum . Ağlarken kendime kızıyordum neden kıskançlık yapıp iceri girmesini söyledim diye .. Sonra da uyandım . Yapacağınız yorum
  Icin şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum

 7. Nefise Alieva (10 Nisan 2014 saat: 21:39)

  Selam Aleiykum!Ben sabaha karşı bir rüya gördüm.Camdan baktığımda sözde yangın varmış ve dışarsını tamamen siyah duman bürümüş ve göz gözü görmüyor.üzerimi ginip sözde yardım isteyecem fakat başaramıyorum çıkmaya ve tekrar yatağa yatıyorum demek ki benim ölümüm bu şekil olacakmış yani yanarak diyorum ve yanmayı beklerken bir anlık bir ışıkla birlikte patlama oluyor ve evin tavan kenarlarından elektrik kablolar sarkıyor.Evin içinde’de hep cam eşyalar kırılmış görüyorum.Bu arada komşular geliyor ve itfayiye’nin sündürdüğünü söylüyorlar ve kırık cam eşyaları temizliyorlar ve hep birlikte kahvaltıya oturuyoruz,fakat konuşma sırasındada bu yangın ve duman başkasının evinden geliyormuş.Sonra uyandım fakat rüyanın yetkisinde kaldım.Şimdiden Allah Razı olsun! Allaha emanet Olun!

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Ayrıntıların bilinmesi, rüya tabirinin doğru şekilde yapılabilmesi için çok önemlidir.