Rüyada Yaralı Görmek


Rüyada yaralı görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında kendisini çok üzen ve yıpratan olaylar ile karşı karşıya kaldığına, bu yüzden yaptığı işten ve neredeyse hayattan zevk almayı bıraktığına, çok zor ve kötü durumlara düşeceğine ve bu yüzden çok daha kötü bir hal alacağına ancak yakın bir zamanda düşünüp uygulamaya koyacağı bir plan sayesinde artık kafa olarak da kalp olarak çok rahat bir duruma geleceğine ve huzura kavuşacağına delalet eder.

Rüyada Yaralı El Görmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında sorunlar ile karşılaştığında kendisine yakın olan akrabalarından bazılarının mallarından faydalanarak işlerini gerçekleştirdiğine, çok büyük ve zor çalışmaları akrabalarından aldığı yardım ve destek sayesinde çözüme kavuşturduğuna ve bu sayede başarı elde ettiğine işaret eder.

Rüyada Yaralı Kedi Görmek

İş hayatında rüya sahibine yardımcı olan, bütün sıkıntılarını ve stresini çeken ve her istediği şeyi yerine getiren bir kişinin varlığına ve bu kişiden, çok büyük bir destek geleceğine alamet eder. Aynı zamanda, çok zor bir olay karşısında çok büyük tepkiler verileceğine rivayet eder.

Rüyada Yaralı Hayvan Görmek

Uzun zamandan beri çalışılan iş hayatında yakın bir zaman içinde çok büyük sorunlar ile karşılaşılacağına, çok büyük sıkıtılar yaşanacağına ve bu sıkıntıların günden güne büyüyeceğine alamet eder.

Rüyada Yaralı Tavşan Görmek

Uzun zaman önce yaşanmış bir olaydan ötürü birkaç kişi arasında kalan bir sırrın ister istemez ortaya çıkacağına, çok kötü sonuçlar doğuracağına ve iş hayatında ve aile hayatında çok büyük sıkıntı yaratacağına işaret eder.

Rüyada Yaralı Asker Görmek

Rüya sahibinin, ev hayatında ve iş hayatında çok sıkıntılı bir duruma düşeceğine ve atılan her adımda bu sıkıntının büyüyeceğine rivayet eder.

Rüyada Yaralı Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. filiz (12 Mayıs 2014 saat: 07:43)

    rüyada evimizin önünde toplanmışız ama ben evin önünde kurulu bir yatakta uyuyorum bir anda uyandım yürümeye başlıyorum sokagın başına kadr sebepsizce karsıdan gelen çok iri simsiyah yaralı bir kediyi görüyorum boynunda madalyonu var korkutup kaçırmaya çalışıyorum kaçmıyor üstüme dogru gelmeye devam ediyor ben çok korkuyordum geri dönüyordum evimizin önüne o esnada kedi komşumuzun birirnin kapısında duruyor arada biraz zamn geçiyor kedi bizim evin önüne dogru gelmeye başlıyor kapının önünde kardesimin yeni dogmuş çocuguda var kedinin bana degilde ona zarar verecegi korkusu yaşıyorum kardesimde orda bir anda kardesim gidiyor bagırıyorum gitme bebege bişe olacak diye dinlemiyor o esnada o kediden hariç küçük kedilerde toplanıyor evin önüne ama bir ayrıntı vardı ki o bebekte aglıyordu kardesim gidince gitme diye haykırıyordu uyandım akabinde

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Ayrıntıların bilinmesi, rüya tabirinin doğru şekilde yapılabilmesi için çok önemlidir.

Etiketler: , , , ,