RuyaTabirleri.com

Rüyada Yaralı Görmek

Rüyada yaralı görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında kendisini çok üzen ve yıpratan olaylar ile karşı karşıya kaldığına, bu yüzden yaptığı işten ve neredeyse hayattan zevk almayı bıraktığına, çok zor ve kötü durumlara düşeceğine ve bu yüzden çok daha kötü bir hal alacağına ancak yakın bir zamanda düşünüp uygulamaya koyacağı bir plan sayesinde artık kafa olarak da kalp olarak çok rahat bir duruma geleceğine ve huzura kavuşacağına delalet eder.

Rüyada Yaralı El Görmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında sorunlar ile karşılaştığında kendisine yakın olan akrabalarından bazılarının mallarından faydalanarak işlerini gerçekleştirdiğine, çok büyük ve zor çalışmaları akrabalarından aldığı yardım ve destek sayesinde çözüme kavuşturduğuna ve bu sayede başarı elde ettiğine işaret eder.

Rüyada Yaralı Kedi Görmek

İş hayatında rüya sahibine yardımcı olan, bütün sıkıntılarını ve stresini çeken ve her istediği şeyi yerine getiren bir kişinin varlığına ve bu kişiden, çok büyük bir destek geleceğine alamet eder. Aynı zamanda, çok zor bir olay karşısında çok büyük tepkiler verileceğine rivayet eder.

Rüyada Yaralı Hayvan Görmek

Uzun zamandan beri çalışılan iş hayatında yakın bir zaman içinde çok büyük sorunlar ile karşılaşılacağına, çok büyük sıkıtılar yaşanacağına ve bu sıkıntıların günden güne büyüyeceğine alamet eder.

Rüyada Yaralı Tavşan Görmek

Uzun zaman önce yaşanmış bir olaydan ötürü birkaç kişi arasında kalan bir sırrın ister istemez ortaya çıkacağına, çok kötü sonuçlar doğuracağına ve iş hayatında ve aile hayatında çok büyük sıkıntı yaratacağına işaret eder.

Rüyada Yaralı Asker Görmek

Rüya sahibinin, ev hayatında ve iş hayatında çok sıkıntılı bir duruma düşeceğine ve atılan her adımda bu sıkıntının büyüyeceğine rivayet eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Yaralı Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. filiz (12 Mayıs 2014 saat: 07:43)

  rüyada evimizin önünde toplanmışız ama ben evin önünde kurulu bir yatakta uyuyorum bir anda uyandım yürümeye başlıyorum sokagın başına kadr sebepsizce karsıdan gelen çok iri simsiyah yaralı bir kediyi görüyorum boynunda madalyonu var korkutup kaçırmaya çalışıyorum kaçmıyor üstüme dogru gelmeye devam ediyor ben çok korkuyordum geri dönüyordum evimizin önüne o esnada kedi komşumuzun birirnin kapısında duruyor arada biraz zamn geçiyor kedi bizim evin önüne dogru gelmeye başlıyor kapının önünde kardesimin yeni dogmuş çocuguda var kedinin bana degilde ona zarar verecegi korkusu yaşıyorum kardesimde orda bir anda kardesim gidiyor bagırıyorum gitme bebege bişe olacak diye dinlemiyor o esnada o kediden hariç küçük kedilerde toplanıyor evin önüne ama bir ayrıntı vardı ki o bebekte aglıyordu kardesim gidince gitme diye haykırıyordu uyandım akabinde


 2. müjgan (17 Haziran 2014 saat: 12:23)

  Rüyamda bir iş yeri açmışım. Tabelası bile vardı. Komşularım tabelanı bile asmışsın dedi. Tabelada …. İnşaat yazıyordu. Ama ismi yazılı olmasına rağmen hatırlayamıyorum. İşyerinin çok kapısı vardı. Belki 20 tane her cephesinde vardı. İçeriye girdiğimde içerde klimalar çalışıyordu fakat bütün kapılar da açıktı. Teker teker kapıları kapatmaya başladım. Sanırım 3. Kapıya geldiğimde içeriye iki kedinin girmiş olduğunu gördüm. Biri sanki yaralıydı. Kovalıyorum gitmiyorlar. Yaralı olan hiç kımıldamıyor bile. O sırada içeriye müşteriler girdi. Biri diğer kediyi kucağına aldı.Ben de diğer kapıları kapamaya devam ettim. Daha sonra dükkanda yanlız iken dışarıda sesler duydum. Pencereden bakınca çok kalabalık insanlar ortada genç bir adam bağırıyordu. Köşede erkek berberi dükkanı vardı.Dükkanda berber birinin saçlarını kesiyordu. Bağıran adam hışımla dükkana girdi. Vitrindeki ürünlere baktı. Slikon tavancasına benzer bir alet aldı eline çıktı. Yaşlı bir teyzenin yanına gitti sinirle. Teyzenin ağzına soktu tabancayı. Sen mi söyledin diyerek tutkalı ağzına sıkmaya başladı. Kadın ben birşey demedim dedi. Fakat ağzındaki maddeyide çiğniyordu. Dişlerinin kenarlarından kanamalar başladı. Hemen dışarı çıktım. Teyze yere düşmüş baygındı. Ambulans çağırın diye bağırdım kalabalığa. Çağırmışlar fakat trafik var diye gecikti gelmedi dedi biri. O sırada ambulans gelene kadar kadına yardım etmem gerekiyor diye düşümdüm.Elime bir metre civarında hortum alıp ağzından midesine kadar soktum. Midesini yıkamaya çalıştım. Fakat sadece gaz çıktı.Sonra Çevremde çok yaralı olduğunu fark ettim. Bir kadın daha yerde yatıyordu. Sırtına kalem saplamışlardı. Hemen ayağa kalkıp başka yaralı varmı diye koşmaya başladım. Çok yaralı vardı. Ama onların şuurları yerindeydi. Bütün yaralıları teker teker gezdim. Hepsine kendinizde misiniz diye sordum. Amacım onları aciliyetine göre ambulanslara bindirmek. Fakat yaralıların çoğu çingene idi. En son kalabalık kadınların da yanına gidip bir yaralı tespit ettim ve hızla durumu ağır yaralılara doğru koşmaya başladım. Ambulans gelince sağlık ekiplerini ilk onlara yönlendirecektim. Caddede yokuş aşağıya idi ve çok hızlı koşuyordum. O sırada kapım çaldı ve uyandım. (Bu arada mesleğim herhangi bir sağlık personeli değil. )


 3. elif (14 Eylül 2014 saat: 10:01)

  Rüyamda bizim evin öündeki okulun yanında halam,yengemler oturuyor sonra babam ve arkasında birkaç polis geliyor babam ve bende polis olmuşuz babam bana elif önümüzde silahlı adamlar var koş silahını alda gel onları takip et diyor Onlar başka bi göreve gidiyor Okulun önünde düğün Düğün halamın var davul zurna çalınıyor eniştem ve çocukları ve birkaç kişi daha oynuyor sonra silahlı adamlar oraya gidiyor ve silah sıkmaya başlıyorlar ben kardeşimle bize gelmesin diye kenarda saklanıyoruz sonra eniştemin kızına geliyor mermi hastaneye gidiyorlar sonra uyandım


 4. gökçe (26 Eylül 2014 saat: 18:18)

  rüyamda eski evimizde annem,annemin sevmediği bir kız arkadaşım ve yaklaşık bir ay önce ayrıldığım erkek arkadaşımla oturuyoruz. annem elinde meyve tabağı ve meyveleri soymak için tabağın üstünde meyveye batırılmış bir şekilde duran bıçağı yanımıza getiriyor. yanlışıkla annele eski sevgilim çarpışıo eski sevgilim ve ben çok korkuoruz bıçak ona saplandı die ama bıçağı ters oldugunu farkedince içimiz rahatlıyor. o arada annemin sevmediği arkadaşım hastalanmış orada yatıyor ama ne ben ne de eski sevgilim onunla ilgilenmiyoruz biz sadece ikimiz bir şeyler konuşuyoruz.


 5. cansel (13 Aralık 2014 saat: 12:26)

  Rüyamda arkadaşlarla eğlenceli bir yüzme forumundaydık, sonra yürüyorduk, bir adam vardı orda.
  Köpeğini yüzdürüyordu. Sonra ben köpeğe baktım ürktüm ama çaktırmadım. Adam onu sevmemi istedi. Hızlıcana sevdim sonra düşüyordum suya, sahibi elimden tuttu. Gel dedi dikkat et. Adama tutununca kol dirseklerine yaralar olduğunu farkettim, istemiyerek yarasını elledim, adam hala beni tutmak için çaba gösteriyordu. Sonra doğrulabildim.
  Ne demektir bu, neye delalet eder bu rüya?
  Sevgilerimle
  Cansel


 6. leyla (08 Ocak 2015 saat: 01:24)

  Rüyamda kizkardesimin kendini damdan atiyordu annem bağıriyordu abime tut onu diye ben icerdeydim o sirada pencereye girdim kizkardesimi kendini ati ben o sırada aşağıya indim kardesimi diyer abimin kucaginda gördüm çok kötü ağlıyorum kiz kardesimin agzindan kan geliyordum ve bana seslendi bana yardim et diye


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,