RuyaTabirleri.com

Rüyada Yardım Etmek

Rüyada yardım etmek, hayırlara alamet eder. Rüyayı gören kişinin muradına ereceğine, dileklerinin ve dualarının gerçekleşmesi ile birlikte yüzünün güleceğine, mutluluğunun artacağına ve böylece güzel bir hayatı olacağına rivayet edilir. Rüya sahibi Allah’ın izni ile hayatta hep en iyisine ve en güzeline sahip olacak demektir. Tuttuğunu kopartan, çalışkan, hırslı ve başarılı bir kişi olmaya yorulur.

Rüyada Arkadaşına Yardım Etmek

Rüyayı gören kişinin hem mutlu olacağı hem de bol kazanç elde edeceği işlere gireceği anlamına gelir. Rüya sahibinin geniş bir rızka sahip olacağına, yaşamına bolluğun, verimin ve bereketin geleceğine, maddi anlamda gücünün artması sayesinde de yaşam standartlarının en yüksek seviyelere geleceğine alamet eder.

Rüyada Birine Yardım Etmek

Rüya sahibinin bismillah çekerek attığı her adımdan, girdiği her yoldan ve niyetlendiği her işten kazançlı çıkacağına, amaçlarına ve hedeflerine ulaşacağına, yüz güldürecek sonuçlar elde edeceğine ve her başarılı girişimi sayesinde hayatını daha yaşanılır kılacağına işaret eder.

Rüyada Yaralı Birine Yardım Etmek

Rüyayı gören kişinin ticaret hayatında kendisini bir sonraki merdivene taşıyacağı işler yapacağına, bu sayede terfi edeceğine ve aynı zamanda toplum içinde de üne kavuşarak, takdire layık görüleceğine delalet eder.

Rüyada Fakire Yardım Etmek

Bu rüya, gerçek anlamına benzer şekilde tabir edilir. Rüya sahibinin hak yolunda büyük sevap olacak güzel ve hayırlı işler yapacağı, malından ve parasından da hiçbir karşılık beklemeksizin Allah’ın düşkün kullarına kullanacağı anlamına gelir.

Rüyada İnsanlara Yardım Etmek

Rüyayı gören kişinin herkesin gözünde yükseleceği, onların sevgisini ve saygısını kazanacağı işlere gireceğine ve sonunda da muvaffak olacağına tabir edilir. Rüya sahibi insanların uzun süre kendisinden güzel sözlerle bahsedeceği ve başkalarına örnek göstereceği girişimlerde bulunacaktır diye yorumlanır.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Yardım Etmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. suzan (29 Aralık 2013 saat: 16:16)

  benim rüyamdada bizim marketimiz vardı oraya küçük 4-5 yaşlarında bir kız çocuğu geliyordu bende onun elbiselri yırtık flen görünce açmısın die sordum oda hayır yiyeceğim var ama suyum çok az diyordu bende ona raftan 2 su şişesi veriyordum elinde yiyecekleri olduğu için su şişelerini tutamıyordu bende ona yardım ettim evine kadar götürdüm tek başına yaşıyordu evi ise bir çukurdu çukurun içine kendine ev yapmıştı onu oraya bırakıp koşarak markete döndüm böyle bir rüya yorumu sence ne olabilir ? yardımcı olurmusun ?


 2. zeynep karakaya (20 Mart 2014 saat: 11:17)

  bir markete giriyorum ilkokul caglarında küçük bir kız ordaymıs cok fakir ona alışveriş yapıyoruz az bi miktar o seciyo ben ödüyüp alıyorum ve elimde cok para var benim ne kadar param varmıs diyorum dikkatimi cekiyor ve evine gidiyoruz kızın annesi cok agır hastaymıs odasına giriyorum cok kötü bi koku nefes alamıyorum burnum yanıyo belli etmeden cıkıyorum nasıl sizce yorumu


 3. neslihan (02 Mayıs 2014 saat: 11:33)

  Hayırlı guler, ruyamda bir evin dış duvarında yurumeye aynı zamanda yukarı doğru ilerlemeye çalışan iki elim kadar insan var, biri orta yaşlı bir adam diğeride genç bir çocuk. İkiside elim buyukluğunde, onları sevgi hissiyle izlerken, su borusunun uzerinde yururken duşer gibi oluyorlar zor tutunuyolar ve onlara toplamda uç kez elime alıp tekrar yurudukleri yere koyarak yardım ediyorum. Uçuncu de ise duvarın uzerinde iğnelere ipi dolayarak kopru yapıyorum, duvarda tutunarak değil de kopruden yurusunler diye, çocuk sevinir, hemen ardından kendimi o koprunun başında buluyorum, gerçek boyutta, bulunduğum taraftan beyaz ve kahverengi renginde at surusu koşarak koprunun uzerinden geçer nerdeyse tamamı ama biri kopru ipten olduğu için iplerin arasına govdesine kadar duşer. At surusunun içinde tay da vardı, onlar koşarlarken etraf az tozlanıyo, koprunun uzerinden topraklı da olduğu için aynı zamanda az toz kalktı. Bu ruyamı yorumlayacak olandan Allah razı olsun, Peygamber efendimiz şefaatcisi olsun…


 4. Elchin (02 Haziran 2014 saat: 07:14)

  Iyi gunler. Ruyami yorumlarsaniz cok yardimci olursunuz. Efendim, ben bir tanimadigim yasli teyzeye yardim ediyorum, elinden yogurt ve yastigini aliyorum ve bir shantiyeye dogru yuruyorum. Sonra kadin binanin merdiveninden cikiyor bende arkasinca cikiyorum. kadin onumuzdeki vinci gosterib onu kullandigini ve oraya dogru tasimami istiyor ama ben yolun cok dar yani bir tane tahta parcasindan ibaret oldugunu gorup korkuyorum vinc tarafa gecmeye cesaret edemiyorum ve merdivenlerden iniyorum. ama kadin diger tarafa rahat geciyor. Lutfen ruyami yorumlarmisiniz? Teshekkurler…


 5. ozge yasar (25 Aralık 2014 saat: 12:56)

  Ruyamda dolandiricilik cetesi uyesi olan bir kadin goruyorum polislerden kacip bir mezarlrdim ktan gecip ozel bi okula saklaniyo saklandgi yerin penceresinden kactigi polislerden birinin cenaze merasimini goruyor sonra okulda bit ogretmen arkadasini gorup ondan yardim istiyor oda ölmus ablasinin yerine geciriyor onu hayatlarini gayet guzelce zenginlikle geciriyorlar


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,