RuyaTabirleri.com

Rüyada Yarışmak

Rüyada yarışmak, iyi değildir, kıskançlık, gıybet, kem göz, anlaşmazlık, kavga, kin, nefret, düşmanlık ve husumet olarak tabir edilir. Rüya sahibinin çevresinde yaşanacak tatsızlıklara ve ağız dalaşına kendisinin de bu durumdan etkileneceğine ve payına düşeni alacağına yorulur. Rüyada yarışmak genel anlamı ile musibet ve kötülük anlamına gelir. İnsanların ağız tadının, neşesinin, huzurunun ve rahatının zarar göreceği ve sadece rüya sahibini değil pek çok kişiyi ilgilendirecek bazı olayların yaşanacağı anlamına gelir.

Rüyada Yarışı Kazandığını Görmek

Rüyada yarış kazanmak ya da yarışı kazandığını görmek, gerçek anlamına yakın şekilde tabir edilir ve rüya sahibinin alacağı ödüllere, zaferlere, plaketlere ya da nişanlara işaret eder. Rüya sahibi özellikle de meslek hayatında çok önemli bir isim haline gelecek, ödülden ödüle koşacaktır diye değerlendirilir.

Rüyada Yarışı Kaybettiğini Görmek

Rüyada yarışı kaybettiğini görmek de kendi anlamına benzer şekilde yorumlanır ve rüya sahibinin hayallerinin suya düşeceği, planlarının ve projelerinin beğeni görmeyeceği, en umutlu olduğu ve olacağı kesin gözüyle baktığı işlerinin olmayacağına ve tüm bu nedenler dolayısıyla hayal kırıklığı yaşayarak mutsuz olacağı anlamına gelir.

Rüyada Koşu Yarışı Görmek

Rüyada koşu yarışı görmek, rüya sahibinin heyecanlı ve telaşlı günler yaşayacağına delalet eder. Kişi, kazancın fazlasına kavuşacağını düşündüğü bir işin peşinde koşuşturacak ama iş zannettiği gibi sonuçlanmayacak demektir. Bazı rüya tabirleri, kişinin hurafelerden yola çıkarak hareket etmesi yüzünden başarısız olacağını söylemektedir.

Rüyada Atla Yarışmak

Rüyada atla yarışmak, kurnazca bir şey yapıp ondan fayda elde etmeye çalışmaya fakat tam tersine ayıplanmaya tabir edilir. Rüya sahibi kusurlu bir işi, normalmiş gibi pazarlamaya çalışarak, hile yapma yoluna gidecek fakat durum anlaşılınca hem zor durumda kalacak hem de itibar kaybedecektir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Yarışmak Hakkındaki Rüyalar;

  1. Ayşegül Polat (08 Mart 2014 saat: 20:53)

    Rüyamda ilk önce sınıfımdayım ve tahtaya kaldırılıp sözlü sınav yapılıyordu.Fakat herkes bundan ölesiye korkuyordu ama gerçekten sanki yanlış cevap verseler öldüreceklermiş gibi davranıyorlardı.Sonra ben çıktım sözlüye ve bilemedim.Sonra çok korktuğumu hatırlıyorum ve sahne değişiyor.En iyi arkadaşım ve ben eskimiş,paslanmış duvar boyaları yer yer dökülmüş bir tuvaletin içindeyiz ve ortada sadece alafranga bir tuvalet var.Sıkışıp kalmışız ve oradan kurtulmak için uğraşıyoruz.Alafranga tuvaletin kapağı açık ve ben birden gözlüğümü -normalde de gözlüklüyüm- düşürüyorum içine.En iyi arkadaşım ben alırım diyor ama ben onu engelleyip kendim almam gerektiğini söyleyince sinirlenip beni itekliyor.Hiç iğrenmeden elini alafranga tuvaletin deliğine sokup alıyor fakat elindeki gözlüğüm değil bir tırtıl.Kocaman ve yeşil fakat siyah noktaları da var.Sanki kuyruğunun ucunda iğnesi varmış gibi alt tarafı kasılıyor.Birden en iyi arkadaşım onu beni boynuma sokuyor.Onu hissediyorum kurtulmaya çalışıyorum boynumu kasıyorum ama olmuyor.İşin garip tarafı gerçekte de her şeyin farkındayım ve boynumu gerçekte de kasıyorum.Ve sonra birden uyanıyorum işte.
    Bunu bugün gördüm.Ne anlama geliyor acaba ?


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,