RuyaTabirleri.com

Android Uygulamamız Yayında! indir

Rüyada Yas Görmek

Rüyada yas görmek, yapılacak olan başarılı ve çok büyük kazanç getirecek çalışmalar ile iş dünyası içinde iyi yerlere gelineceğine, helal rızıklara kavuşulacağına, hayırlı ve güzel olaylar sayesinde rahat edilecek ve mutlu olunacak bir döneme girileceğine, aile hayatında güzel gelişmeler yaşanacağına, büyük yatırımlar gerçekleştirileceğine ve çok büyük üne sahip olunacağına delalet eder.

Rüyada Yas Tutmak

Uzun zamandan beri yaşanan sorunlar çözüldükten sonra iş hayatında çok büyük ve çok kazanç getirecek atılımlar yapılacağına, kurulacak olan bir ortaklık sayesinde çalışma hayatında çok iyi yerlere gelineceğine, maddi ve manevi birçok şey kazanılacağına, bu sayede mal mülk sahibi olup sıkıntılardan kurtuluşa erileceğine ve rahat edileceğine rivayet eder.

Rüyada Yas Yerine Gitmek

Yetenekler ve beceriler sayesinde çok iyi bir kazançlar elde edileceğine, musibetlerden, sıkıntılardan, zorluklardan ve sorunlardan kurtulup rahata erileceğine, zarar edilen işlerin kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına ve maddi ve manevi açıdan hayırlı bir noktaya gelineceğine alamet eder.

Rüyada Yas Yeri Görmek

Yaşanan kötü günlerden ötürü büyük bir karar alınacağına, yeni bir işe girilerek yeni bir hayat kurulacağına, çok daha mutlu olunacağına, sorunların kısa zaman içinde biteceğine, zorlukların çözüme kavuşacağına, sıkıntıların yakın zaman içinde biteceğine, maddi olarak atılacak bir adım sayesinde zenginliğe kavuşulacağına ve mutlu günler yaşanacağına rivayet eder.

Rüyada Yas Evi Görmek

Kişinin, uzun zaman önce kurduğu bir hayal doğrultusunda büyük fırsatlar ele geçireceğine, çok başarılı işler gerçekleştireceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kısa zaman içinde kurtulup güzel çalışmalar ortaya koyacağına ve eş, dost ve akrabalarla güzel günler göreceğine tabir edilir. Aynı zamanda, işlerinde yaşayacağı hayırlı olaylar ve gelişmeler sayesinde sevdiği kişilere büyük yardımlarda bulunacağına yorumlanır.

Bu Rüya Tabirini Paylaşabilirsiniz:
Google+'da Paylaş
Rüyada Yas Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. ela (10 Ocak 2015 saat: 13:23)

    Rüyamda kocaman bi evim olmuştu bana miras kalmiştı ev o kadar buyuktu ki çok sayıda odaları vardı vee bahçiliydi dısarıda cok güzel 2 havuzu kocaman her taraf yeşilliklerle dolu bi bahçeydi her odasında eşyalar yataklar dolaplar vardi odanin içi cok sicakti her odada ısınmak için klimalar ufolar yanıyordu mutfakta açtılar vardı yemekler yapilip bulasiklar yikaniyordu … Ve sonrası evin içinde yas oldu odalarda insanlar vardi yemekler dagitiliyordu kuranlar okunuyordu erkeklerin oldugu odada bayanlarin oldugu odada yemek veriliyordu

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Ayrıntıların bilinmesi, rüya tabirinin doğru şekilde yapılabilmesi için çok önemlidir.

Etiketler: , , , ,