RuyaTabirleri.com

Rüyada Yeğen Görmek

Rüyada yeğen görmek, büyük mutluluktur. Umut vadeden ve sevindirici gelişmeler yaşanmasın anlamına gelir. Rüya sahibinin elini eteğini çekip, umudunu tükettiği bir işten sürpriz şekilde kar etmesine ve büyük bir mutluluk yaşamasına işaret eder. Bu olay rüya sahibinin kaybettiği umutlarını yeniden yeşertecek, kendine olan inancını ve güvenini yerine getirecek aynı zamanda da motivasyonunu arttıracaktır. Rüya sahibi bu büyük motivasyon sayesinde arka arkaya daha pek çok zor işi başaracak, mesleğinin zirvesine çıkacak ve hayatında kazanabileceği en fazla parayı kazanacaktır. Rüyada yeğen görmek şansın açık olduğu anlamına gelir. Daha ziyade rüya sahibinin gelecekle ilgili plan ve programları olduğu şeklinde değerlendirilir.

Rüyada Yeğenini Görmek

Temiz ve hayırlı haberler almaya ve rüya sahibinin yüzünü güldürecek olaylar yaşamasına işaret eder. Rüya sahibi için çok makbule geçecek ve dertlerine ilaç olacak güzel bir imkânı yakalamasına ve bu sayede de pek çok sorunundan kurtulmasına delalet eder.

Rüyada Yeğeninin Öldüğünü Görmek

Karamsarlık ve can sıkıntısı anlamına gelir. Rüya sahibinin işlerinin batma aşamasına gelmesine, iş yerini çekip çeviremez ve işçisinin maaşını ödeyemez olmasına delalet eder. Maddi anlamda büyük sınıktılar yaşanacak ve rüya sahibi bu dönemde çok yıpranacak ve üzülecek demektir.

Rüyada Yeğeninin Doğduğunu Görmek

Hayırlı ve sürpriz bir olay yaşamaya işaret eder. Rüya sahibinin yeni tanıştığı ve hayatına henüz giren bir kişi sayesinde büyük mutluluk ve heyecan yaşamasına, hayatına renk gelmesine tabir edilir.

Rüyada Yeğenini Emzirmek

Rüya sahibinin aile dışından birine bir faydasının olması anlamına gelir. Kişi, hane dışından olan ama zamanında kendisine çok yardım eden ve minnet borcu duyduğu bir kişiye yardım elini uzatacak, yardım etme sırasının bu kez kendine geldiğini düşünecektir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Yeğen Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. Aynure (14 Ekim 2014 saat: 10:59)

    Merhaba.Rüyamda erkek yeğenim bisiklete binmiş ve çok mutlu.Bir de bebek yatağında yeni doğmuş ama,7-8 aylık gibi görünen bir kiz yeğenim olduğunu görüyorum.
    Şu an kardeşimin bir oğlu var,kız çocuğu istiyor ama hale ortada bir şey yok.Yani rüyamda kız kardeşimin bir kız çocuğu olmuş.
    Bunlar ne anlama geliyor?Lütfen,rüyamı yorumlayın.Önceden teşekkür ederim.Allaha emanet olun.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,