RuyaTabirleri.com

Rüyada Yemek Daveti Görmek

Rüyada yemek daveti görmek, rüya sahibinin hayatını güzelleştirecek geçimini kolaylaştıracak, yüzünü güldürecek, keyfini, ağız tadını ve sağlığını yerine getirecek bazı sürpriz gelişmelerin yaşanacağına delalet eder. Rüya sahibinin belki de hayatının en güzel günlerinin geleceğine, bu dönemde elini attığı her işten hayır göreceğine ve başarı elde edeceğine yorulur. Kazancın artacağına, rüya sahibinin şansının açılacağına ve yeni işlere girmek için yeni fırsatlar elde edeceğine alamet eder.

Rüyada Yemeğe Çağrılmak

Bir kişinin rüyasında yemeğe çağrıldığını görmesi ya da yemek daveti aldığını görmesi o kişinin maksadına ulaşacağına, dualarına karşılık alacağına, Allah’ın izniyle bol nimetlerle nasipleneceğine ve bolluk içinde bir hayat süreceğine rivayet edilir.

Rüyada Akşam Yemeğine Davet Edilmek

Rüyada akşam yemeğine davet edilmek, rüya sahibine karşı kötü niyetler içerisinden olan ve onun arkasından kuyusunu kazan bir kimsenin varlığına tabir edilir. Bu rüya, görenin başına bir şey gelmeyeceğine bilakis kendisine kötülük etmek isteyen kişinin kendi kazdığı kuyuya kendi düşeceğine işaret eder.

Rüyada Düğün Daveti Görmek

Rüyada düğün daveti görmek, eğlenmeye, hafiflemeye, esenlik ve rahatlık bulmaya delalet eder. Rüya sahibinin kısa sürede moralini bozan ve onu üzen dertlerini unutacağına ve kendisini mutlu edecek haberler alıp, güzel olaylar yaşayacağına yorulur.

Rüyada Düğün Yemeği Görmek

Rüyada düğün yemeği görmek ya da düğün yemeği vermek rüya sahibinin hiçbir mecburiyeti yokken başka kimselerin sorumluluklarını yerine getirmek için uğraşacağına ve yorulacağına alamet eder.

Rüyada Davet Almak

Rüyada davet almak, rüyayı gören kişinin kovaladığı bir işten yana teklif alacağına ve amacına bir adım daha fazla yaklaşacağına işaret eder. Bu rüya gerçek anlamına benzer şekilde tabir edilir ve rüya sahibinin bir davet alacağına rivayet edilir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Yemek Daveti Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. badem (19 Nisan 2014 saat: 12:02)

    Ruyamda annemle bırlıkte bır aksam yemegı davetıne katılıyoruz. Yalnız davet buyuk bır davet degıl bıze ozel bır davet. Davet eden aılenın evınde guzel bır aksam yemegı yıyoruz ondan sonra cay kahve sohbet edıoruz. Evde bırde su an kım oldugunu bılmedıgım unlu bırı var sarkı soyluyor yada enstruman calıyor ve ev sahıplerı hadı neselenelım dıyor. annem kalkıp ankara mısket oynamaya baslıyor kı bende anneme eslık ederek sasırıyorum. Zıra anneme sen benım dugunumde bıle oynamadın dıyerek anneme sarılıyorum keyıften mutluluktan bır kac damla goz yası dokerek duygusal bır an yasıoruz. Danstan sonra o unlu kısı ıle fotograf cektırmek ıstıorumkı ev sahıbı ben utandırarak uyarıyor bademcım sabaha kadar cektırırız acele etme dıye ve ben uyanıorum. Sımdıden cok tesekkur ederımmm


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,