RuyaTabirleri.com

Rüyada Yemek Pişirmek

Rüyada yemek pişirmek, bol rızk, kazanç ve sağlık anlamına gelir. Dileklerin ve duaların gerçekleşmesi ile tabir edilir. Rüya sahibi iş ve eğitimle ilgili tüm hedeflerini gerçekleştirmeyi başaracak ve istediği kariyere ulaşabilecek. Rüya sahibi, hayatta istediği her işi başaracak kadar güce ve kudrete sahip olacak, ele güne, konu komşuya muhtaç olmadan geçinip gidecek, geçim sıkıntısına düşmeyecektir. Rüyada yemek pişirmek, kısmetin bol olmasına işaret eder.

Rüyada Yemek Pişirmek ve Dağıtmak

Rüya sahibi kendisi için isabetli bir karar alıp, hayır göreceği bir iş yapacak ve bu işten büyük oranda nemalanarak, çevresindeki bazı kimselerle paylaşacak demektir. Bu iş kendisine iyilik, şans ve güzellik getirecektir.

Rüyada Yemek Piştiğini Görmek

Rüyasında yemek piştiği gören kişi, yapmak istediklerini yapabilme konusunda kolaylık ve imkân elde edecek, bu fırsatı doğru şekilde kullanarak işin ağırlığını göğüsleyebilme gücüne sahip olacak demektir.

Rüyada Yemek Yapmak

Rüyasında yemek yaptığını gören kişi, istediği işi hiç kimsenin yardımı olmaksızın canını dişine takıp, özverili çalışması sayesinde başaracaktır. Rüya sahibi bulunduğu yüksek mevki alın teri ile çalışıp, tırnaklarıyla kazıya kazıya gelmiştir ve oturduğu koltuğu sindirmiş, sonradan görme olmamıştır.

Rüyada Tavuk Pişirmek

Rüya sahibinin bilmediği bir şey öğrenmesine, bu bilgiyi kullanarak pek çok iş halletmesine delalet eder. Rüya sahibi bu bilgi sayesinde en zor işlerini bile halletmeyi başaracak demektir.

Rüyada Pilav Pişirmek

Rüyada pilav pişirmek hayırlara yorulur. Rüya sahibinin dünya malının çoğuna ve dünya nimetlerinin bin bir çeşidine sahip olacağına delalet eder. Rüya sahibi hayalini dahi kuramayacağı kadar zengin olacak demektir.

Rüyada Tavuklu Pilav Görmek

Rüyada tavuklu pilav görmek rüya sahibinin çok çalışması ile elde edileceği variyet anlamına gelir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Yemek Pişirmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. Elif (11 Haziran 2015 saat: 06:53)

    Rüyamda yeni evlenmişim ilk günüm evde misafir gelecek diye kayınvalidem pilav yapmış banada çorba yapmamı söylüyor tamam diyorum o gidiyo evden. Ben pilavın altını üstüne getiriyorum ki yanık yenisini pişiriyorum çok da güzel oluyo bezelye yemeğide yapıyorum ve misafirlerimi tek ağırlıyorum. Nedir acaba manası


  2. Nisaaaa (19 Kasım 2015 saat: 16:26)

    Rüyamda baska birinin mutfaginda yani sevdigim kisinin annesinin mutfaginda yemek yapiyordum ve ustumde önlük vardi yer sofrasi vardı bi kac kisi yemek yiyordu cocukta vardi ama onlari hatirlamiyorum.Sonra sevdigim kisinin anesi geldi bakti gitti sonrada sevdigim kisi geldi ve sasirmis gibi bakti sadece, bir de yemekte ispanak vardi yani sebze türü şeylerdi.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,