RuyaTabirleri.com

Rüyada Yengeç Görmek

Rüyada yengeç gören kişinin hayatında bir süre bazı belirsizlikler ve karmaşalar yaşanacak dolayısıyla bu da rüya sahibinde kafa karışıklığı yaratacak demektir. Rüyada yengeç görmek özel hayatla da tabir edilir. Kişinin evliliğinde ya da ilişkisinde bazı fikir ayrılıkları ve anlaşmazlıklar yaşanacağı şeklinde yorum yapılır. Rüyada yengeç sert mizaçlı, inatçı, dediğim dedik ve mesafeli birine ve bu kişiyle yaşanılacak sorunlara delalet eder.

Rüyada yengeç görmek aynı zamanda kazancın artması kişinin zengin olması şeklinde yorumlanır. Rüyada yengeç kendi burcuyla da tabir edilir. Yani yengeç burcundan olan birine işaret ettiği gibi pinti, haris, öküz altında buzağı arayan, kimseye inanmayan ve güvenmeyen birinin varlığı ile tabir edilir.

Rüyada Yengeç Yediğini Görmek

Rüyada yengeç yediğini gören kişi zor ve çetin yollarla kendisi için bir fayda sağlayacak demektir.

Rüyada Yengeç Isırması

Bir kişi rüyasında kendisini bir yengecin ısırdığını görürse, bu çok yüksek ihtimalle yengeç burcunda olan bir arkadaşından, dostundan ya da yakınından göreceği zarara işaret eder. Rüya sahibi bu kişiyle bütün bağlarını koparacak demektir.

Rüyada Yengeç Öldürmek

Rüyada yengeç öldürdüğünü görmek kıskanç, kem gözlü, rüya sahibinin malında ve parasında gözü olan kişileri bertaraf etmesi anlamına gelir. Bu kişiler rüya sahibi için her yerde olur olmadık laflar eden kişilerdir. Rüyada yengeç öldürmek, kişinin düşmana karşı üstün gelmesi şeklinde de tabir edilir.

Rüyada Yengeç Tutmak

Rüyada yengeç tuttuğunu ya da yengeç aldığını gören kişi, sonradan başını çok ağartacak ve pişman edecek, kem gözlü, kıskanç ve kötü huylu bir kimseyle ahbaplık kuracak demektir.

Rüyada Istakoz Görmek

Rüyada ıstakoz görmek güzel ve aydınlık günler görmek anlamına gelir. Rüya sahibi kısa zamanda sorunlarına çareler bulacaktır.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Yengeç Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. Anonim (08 Aralık 2014 saat: 08:15)

    Aynı gece rüyamda iki kere yengeç gördüm. Birinde annesi babası ayrı bir çocuk ve ben yengec görüyoruz.daha sonra çocuğun ailesi de geliyor. Ama biz yengecten kaçıyoruz. Diğerinde dev bir uğur böceğinin sevdiğim bir insanı yiyerek öldürdüğünü hatta kişinin bekar olmasına rağmen kocasını da öldürdüğünü gördüm. Ve o kişinin günahlarının affolundugunu gördüm. Ve kapımıza iki dev yengec gelip bizi kovaladı.


  2. Anonim (11 Ocak 2015 saat: 20:50)

    Rüyamda önce ekmek hamuru yoğurduğumu gördüm ve tepsilerin içerisine hamuru koyuyordum sonra kendimi evin içinde gezerken gördüm içeri bir yengeç girmiş ve bende yengeci havluyla yakalayarak kapıdan dışarı bıraktığımı gördüm rüyamı yorumlayacağınız için size teşekkür ediyor ve iyi çalışmalar diliyorum


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , , ,