RuyaTabirleri.com

Rüyada Yeni Araba Almak

Rüyada yeni araba almak, yaşayacağınız bir takım yeniliklerin habercisidir. Yeni bir ev, yeni bir iş ya da yeni bir arabaya sahip olmaya delalet eder. Rüyada yeni bir araba aldığınızı görmeniz, kimi zaman kişinin duygusal hayatındaki yenilikleri de işaret ederken, evli kişiler için ise kimi zaman da aileye katılacak yeni bir bebeğin habercisi olabilmektedir. Gördüğünüz yeni araba şayet beyaz ise, arzuladığınız işe ya da eve sahip olacaksınız, koyu renkli bir araba ise isteklerinize sahip olmak için daha çok çalışmak zorunda kalacağınız anlamına gelir.

Rüyada Arabaya Binmek

Rüyanızda arabaya binmek yaşayacağınız sıkıntıların habercisidir. Eski bir arabaya bindiğinizi görmeniz yaşadığınız sıkıntılar nedeni ile üzüldüğünüz ve üzüleceğiniz, yeni bir arabaya bindiğinizi görmeniz ise yaşanmış sıkıntılardan yakın bir zamanda kurtulacağınız anlamına gelmektedir. Şayet içi güzel ve ferah bir arabaya bindiğinizi gördüyseniz, tez zamanda sıkıntılardan uzak huzurlu ve rahat bir geleceğe sahip olacaksınız demektir.

Rüyada Araba Sürmek

Rüyada araba sürmek, rüya sahibinin çalışma hayatında disiplinli, başarılı ve otoriter bir yapıya sahip olduğuna delalettir. Bazen de rüyada araba sürmek uzun ve yorucu bir yolculuk yapacağınız anlamına gelir.

Rüyada Eski Araba Almak

Rüyada eski bir araba almak kişinin yaptığı hatalara işaret eder. Aynı zamanda eski bir araba almak ya da eski bir araba sürmek kişinin sıkıntıya düşeceğine, istemediği halde borçlanacağına ve ticari olarak büyük bir kayıp yaşayacağına delalettir. Eski bir arabayı alıp sürdüğünüzü görmeniz ise, iş hayatınızda yaptığınız hatalar nedeni ile sıkıntı yaşayacağınıza ve bu sıkıntıların üzücü bir boyuta geleceğine alamet eder.

Rüyada Yeni Arabayla Kaza Yapmak

Kişinin iş hayatında çok yüksek bir makama erişeceğine işarettir. Rüyanızda kendi sürdüğünüz yeni bir arabayla kaza yaptığınızı görmeniz iş hayatınızda saygın ve itibar sahibi biri olacağınıza ve emrinizde birçok kişinin olacağına delalettir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada araba görmek hakkında çok ayrıntılı bilgiler verilen Rüyada Araba Görmek Rüyada Araba Sürmek ve Rüyada Araba Kullanmak sayfalarımızı okuyabilirsiniz.
Rüyada Yeni Araba Almak Hakkındaki Rüyalar;

  1. erol (13 Nisan 2015 saat: 09:36)

    Ruyamda iki arac aldim ikisids sifir aracin bbiri siyah jip biri de woswogen beyaz siyah jii abime verdim o kullandi beyazi da ben yanliz beyazi kulanirken sanki arac cok yuksekti ama araci kazasiz belasiz kullandim ve aractan indim arabayi degismek istedim ama degismedim ….


  2. Nazmiye (23 Aralık 2015 saat: 10:12)

    Ruyamda yeni siyah arabadan esimle iniyoruz bagaci aciyoruz. Bagacda az bir kum var esimbana okumu benimmi oraya koydumu soruyo hayir diyorum sonra olmus ananemi goruyorum tebessum ediyo bana. Muhabbet ediyoruz ama ananem sadece kaslarini kaldirarak hareket ediyo


  3. atakan hasan kara (26 Ocak 2016 saat: 07:48)

    Hocam mahallede nehir akiyo bende nehirde yuzuyorum ve iki yilan geliyo nehirden sonra akrabamizin kirik camı var oradan giriyo ben cok korkuyorum hemen uyaniyorum bu ne anlama geliyo hocam ikinci ruya ben siyah sifir arabaya aliyorum icini bir aciyorum sifir spor ayakkabilar ,anlam veremiyorum ne anlama geliyor


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,