RuyaTabirleri.com

Rüyada Yeni Elbise Giymek

Rüyada yeni elbise giymek; özel hayatta yaşanacak bir takım değişikliklere ve kişinin yaşam tarzına delalettir. Büyük bir kişisel değişim sürecinden geçecek olan bu kimse, süreç boyunca çevresindeki olumsuz örneklere kapılıp gidebilir. Kişi, iradesi ile sınanacaktır ve aslında kendisine karşı zor bir sınav verecektir. Aynı zamanda kişinin yeni hayatından da gösteriş ve ihtişam da eksik olmayacaktır. Rüya sahibi, hayalini kurduğu şatafatlı hayata kavuşacaktır. Bunun hayrını görmesi ise çok memnun olmayacaktır, denir.

Rüyada Yeni Takım Elbise Giymek

Büyük bir olaya işarettir. Bu olay bekar birisi için evlilik haberi; işsiz biri için iş haberi; hasta biri için şifa haberi olarak tezahür edebilir. Kişiyi bekleyen bu büyük olaylar ve yeniliklerin olumlu yönde seyredeceği alimler tarafından belirtilmiştir. Yaşanacak bazı yeniliklerin arkasından gelecek kurallara kişinin ayak uydurması konusunda ise bazı sıkıntılar yaşanacaktır. Yaşanacak değişim süreci sancılı ve zor geçecektir.

Rüyada Giyindiğini Görmek

Rüyada giyindiğini gören kişiyi düşmanları ve onu sevmeyenler beklemektedir. Kişinin, zayıf anını kollayıp onu en zayıf anında vurmanın ve küçük düşürmenin planları içerisindedirler. Bu rüya ayrıca rüya sahibinin paranoyalarına ve gereksiz korkularına da işarettir. Son zamanlarda takındığı tavırların dikkat çektiğinden şüphe eden kişiyi gereksiz bir korku kaplamıştır.

Rüyada Elbise Giydirmek

Rüyada elbise giydiren birinin aklında kurnazca fikirler dönmektedir. Bu fikirler ile yola çıkma planları yapan bu kimse, hedefleri doğrultusunda başkalarını birer piyon gibi kullanmakta herhangi bir beis görmeyecektir.

Rüyada Yeni Elbise Aldığını Görmek

Muhtemel bir depresyon durumuna ve sıkıntıya işarettir. Kişinin yaşadığı ya da yaşayacağı sıkıntılı günler olacağı anlamına gelir. Bu rüyayı gören kimse, yaşadıklarını hazmedip kabullenene kadar benzer tipte sıkıntıları yaşamaya devam edecektir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Yeni Elbise Giymek Hakkındaki Rüyalar;

  1. yeşim ulutaş (19 Ekim 2014 saat: 10:28)

    Arkadaşımlama alışverişe çıkıyoruz orda yeni bordo bir elbise alıyorum sonrasında ablamın evinen gidiyorum ama orası ablamın şimdikiyi evi değil başka bir ev bilmediğim bir ev orda ablama yeni elbisemi gösteriyorum o arada eniştemin annesigilin evi sokağın karşısında oluyormuş karşıdaki evin cam kırılmasının sesine oturduğum yerden kalkıyorum Ve dışarı çıkıyorum çıktığımda cam kırıklarını görüyorum ve yalın ayak oraya koşuyorum Ablama sesleniyorum bunu kim yaptı diye ablam üzgün suratını görüyorum eniştemin yaptı diyor bu arada cam kırıklarınama baktığımı ama ayaklarıma cam kırıkları batmıyor uzaklaşmaya çalışıyorum ordan bu seferde biraz uzakta arkadaşımı üzgün bir şekilde görüyorum


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,