Rüyada Yeni Eve Taşınmak


Rüyada yeni eve taşınmak, hayırlı ve olumlu değişikliklere işaret eder. Rüyayı gören kişinin hayatının istediği yönde gelişeceğine, işlerinin ve projelerinin kendisine başarı ve zafer getireceğine rivayet edilir. Rüyayı gören kişinin niyet ettiği ve kafasına koyduğu işlerden yana hayır göreceğine ve hedeflerine ulaşacağına işaret eder. Yeni başlangıçlar ve atılımlar yapmaya, sonu mutlulukla bitecek girişimlerde bulunmaya tabir edilir.

Rüyada Yeni Eve Taşındığını Görmek

Rüyayı gören kişinin hayatının planladığı gibi olacağına, zorluklarının biteceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının son bulmasına vesile olacak çarelerin karşısına çıkacağına, rakiplerinin yenilgiye uğrayacağına ve bu sayede başarılarının önünde artık hiçbir engelin kalmayacağına delalet eder.

Rüyada Yeni ve Güzel Bir Eve Taşınmak

Güzel haberler almaya, hayır getirecek işlere girmeye ve emeklerinin tam olarak karşılığını almaya işaret eder. Rüya sahibinin yaşamı ile ilgili beklentilerin gerçek olacağına ve bu sayede kişinin hayatının olumlu şekilde değişmeye başlayacağına işaret eder.

Rüyada Yeni Ev Almak ve Taşınmak

Rüya sahibinin hayatına renk ve heyecan gelmesi ile birlikte hayata bakışının, çevresindeki kişilerin, gittiği mekânların, kendisine zevk ve keyif veren şeylerin değişeceğine ve rüya sahibinin yapacağı bu yeni tercihlerin kalıcı huzuru ve mutluluğu getireceğine alamet eder.

Rüyada Yeni Eve Taşınacağını Görmek

Rüyayı gören kişinin kurtuluşa ermesine ve ihtiyacı olan şifayı bulmasına neredeyse ramak kaldığı anlamına gelir ve hayırlara yorulur. Umutların ve hayallerin boşa çıkmayacağına, kişinin kendisi için iyi dileklerle girdiği işlerin kendisine kar getirmesine sadece sayılı günlerin kalmış olacağına delalet eder.

Rüyada Yeni Evden Eski Eve Taşınmak

Başarısızlığa uğramaya, hayal kırıklığı yaşamaya ve ümitsiz olmaya rivayet edilir. Rüya sahibinin iyi günlerinin bir anda kararacağına ve kendisi için çetin günlerin geleceğine yorulur.

Rüyada Yeni Eve Taşınmak Hakkındaki Rüyalar;

  1. sevda (18 Mayıs 2014 saat: 00:04)

    Yeni çok büyük bir eve taşınacagız fakat eşyalarımız henuz oraya gitmiyor fakat ev normal üç artı bir gibiyken odalar icinde odalar çıkıyor tuvalet banyoda birden fazla ve temiz iç boyalarıda mavi yoğunluk ta ben kendime bir oda seçiyorum daha sonra başka odadaha görüyorum hangisini seçsem ksrarsı kalıyorum dikkatimi çeken sey ev çok büyük ve geniş bir sürü odssı vsrdi evi bize abim buluyordu

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Ayrıntıların bilinmesi, rüya tabirinin doğru şekilde yapılabilmesi için çok önemlidir.

Etiketler: , , , ,