RuyaTabirleri.com

Rüyada Yer Silmek

Rüyada yer silmek, zor günlerin geçeceğine ve tüm sıkıntıların biteceğine işarettir. Bu rüyayı gören maddi sıkıntılarından kurtularak eline oldukça büyük bir para geçer. Bu rüya kısa zamanda duyulacak müjdeli havadislere, umduğuna ulaşmaya ve ümit ettiği her şeyin olmasına yorulur. Yine bazı alimlere göre bu rüya aşk hayatında meydan gelecek yeni gelişmelerdir. Gönül ilişkilerinde mutlu olmaya bazen de evlenmeye ve mutlu olmaya yorulur. Yer silen insan büyük bir mertebeye gelerek, herkesin imrendiği bir mevki sahibi olur.

Rüyada Camları Sildiğini Görmek

Rüyasında camları silerek temizleyen insanın dünya hayatı da aydınlık ve güzel olur. Bu rüya, kişinin kalp gözüdür. İyi yürekli, insanlara lütufta bulunan, hayırlı bir adama işarettir. Bu rüyayı gören temiz bir eş bularak güzel bir yuva kurar. Yine bazı yorumculara göre bu rüya hatalardan dönüp pişman olmadır. Bu rüyayı gören günahlarından temizlenir.

Rüyada Kapısının Önünü Silmek

Rüyasında kapısının önünü silen kişi aile hayatında mutluluğu ve huzuru yakalar. Böyle bir rüyayı gören ailesine musallat olan, kötü niyetli bir kişiden kurtulur ve feraha erer. Yine bu rüya bazen de geçim darlığına, maddi sıkıntılara da yorulabilmektedir.

Rüyada Sokakları Temizlemek

Bu rüya, bulunulan yerin asayişine, huzurlu olmasına, insanlar arasında fitne çıkaranların temizlenmesine ve toplum olarak güvende ve mutlu olmaya işarettir. Rüyasında insanların sokakları temizlediğini gören kişi toplum içinde ün kazanır ve herkesin takdirini toplar. Bu rüya gören kişinin halk içinde yükselmesine, büyük bir topluluğa amir olunmasına ve güzel şana delalet eder.

Rüyada Kapı Sildiğini Görmek

Rüyasında kapı silen gerçek hayatta mutlu, mesut ve huzur içinde olur. bu rüya, aile hayatında toparlanmalara, mutluluğun yakalanmasına ve sıkıntı varsa bu sıkıntılardan kurtularak rahata ermeye işarettir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Yer Silmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. gulhurmet (22 Ocak 2015 saat: 00:43)

    Ruyamda mutfagi temizliyorum yani yer fayanlarini siliyorum bir anda yerlerin fayanslarinin sokulmus oldugunu goruyorum .yerlerde fayanslar kirilmis beton cikmis .beton cok pis toz icinde.bunu buyuk kizimin yaptigini dusunuyorum ve kendi kendime kizima cok kiziyorum pislik icinde olan yerleri temizliyorum gibiydi.sonra bazi fayanslarin kaldigini bazilarininda darbelenmis goruyorum yerleri yeniden fayanlamak icin caba harciyorum cok uzuluyorum


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,