RuyaTabirleri.com

Rüyada Yeşil Biber Görmek

Rüyada yeşil biber görmek, zorluk, sıkıntı, borç, hastalık ve üzüntü olarak tabir edilir. Rüya sahibi için darlık içinde geçireceği günlere delalet eder. İşlerin ağırlaşması nedeni ile kişinin çektiği yükün de artması ve rızkını artık çok daha ağır şartlarda çalışmak zorunda kalarak kazanması anlamına gelir. Kişi, ekmek parasını kazanmak için gece gündüz demeden çalışmak zorunda kalacaktır. Rüyada yeşil biber görmek diğer yandan da rüya sahibinin çevresindeki işgüzar kişilere delalet eder. Bu kişiler rüya sahibi aleyhine yalan yanlış konuşup, sinirini bozmaktan başka bir işe yaramazlar. Ayrıca bu kişiler, rüya sahibi için tekin kişiler de değildir.

Rüyada Yeşil Biber Yemek

Rüya sahibinin hiçbir kasıt olmaksızın yani farkında olmadan bir hataya düşeceğine durumu fark ettiğinde de artık çok geç olacağına delalet eder. Kişi bu durumu kolay atlatamayacak diye değerlendirilir.

Rüyada Yeşil Biber Turşusu Görmek

Rüya sahibinin hayatının karışmasına ve bazı karışıklıklar yaşanacağına işaret eder. Rüya sahibi için sıkıntılı günler çekmek anlamına gelir. Rüyada yeşil biber turşusu görmek, zahmet ve zorluk olarak değerlendirilir.

Rüyada Yeşil Biber Kızartmak

Rüyasında yeşil biber kızarttığını gören kişi, ekmeğini aslanın midesinden alıyor diye tabir edilir. Rüya sahibi, ekmek parasını canını dişine takıp çalışarak kazanıyor demektir.

Rüyada Yeşil Biber Satın Almak

Borca düşerek, darlık ve yokluk yaşamaya yorulur. Rüya sahibinin işlerinin bozulacağına, bu nedenle de borçlarını ödeyemeyeceğine ve borçların her geçen gün artacağına işaret eder. Rüya sahibi bir süre bu durumla mücadele etmek zorunda kalacaktır.

Rüyada Yeşil Biber Dolması Görmek

Candan, dürüst, samimi ve güvenilir kişilere tabir edilir. Bu kişiler rüya sahibinin gerçek dostlarıdır, zor zamanlarında kendisini hiçbir zaman yalnız bırakmazlar.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Yeşil Biber Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. beyza işler (23 Aralık 2013 saat: 19:56)

    rüyamda babamı kaza geçirmiş bi şekilde yerde yatarken gördüm kan yoktu sadece uyuyordu ve sanırım yeşil biber almış eve gelirken araba çarpmış oluyordu üstünde bir sıra yeşil biber vardı yolun başlarında birer polis duruyordu ve kalabalıktı ben babamı görünce çığlık atarak ona koştum ben kazan geçirenin başkası olduğunu sandım ilerden yüzüne baktım babam sanırım ölmüştü polisler etrafında değil kalabalığın başındaydı öylece yerde gözleri kapalı hareketsiz yatıyordu ben marketten çıkmıştım kaza geçirenin abim olduğunu sandım evin ordaki büyük çevre yolunda olmuştu kaza hayla aklıma gelince ağlıyorum


  2. Zuhal yüksel (15 Ekim 2014 saat: 15:29)

    Büyük bir alandayız elips seklinde siyah beyaz kırçıllı yerle gök arasında duran bir sağtarafa bir sol tarafa dönen hacarüesfet taşını elleyip şaşkınlık içinde neden tek tarafa dönmüyorda bir oyana bir buyana dönüyor diye kendi kendime söylüyorum bu alan yüksek duvarla cevriliki kapıdan çıkıyorum karşıdada aynı yüksek duvarla cevrili biryer var oradan cıkan eşimin arkadaşına biz hacerüesfete dokunuyoruz ama bir sağ bir sola dönüyor diyorum oda olmaz öyle bir şey diyor o sırada ezan yada tam hatırlamıyorum ama bayram namazı kılınacakmış bende diyorum ki keşke yer olsada biz bayanlarda kılsak eşimde insanlar kalabalık olmadan bayanlar kısmına götüreyim orda kılarsınız diyor eşimin arkadaşının hanımıda benle geliyor yerde yeşil cizgili bir halı ama üzerinde topraklarvar nedineden mekkeye giderken yoldaki mescidler gibi yerdar saf olalım diyorum namaza duracakmışız safı düzeltiyorum namaz başlıyoruz benimle gelen bayan safın dışında kalıyor bir anda namaz kıldığımız yer genişliyor 2 rekatı kılıyoruz eşim farzıda içeride kılın cok sevabı olur diyor içeri giri yoruz ama önce namaz kıldığımız yönden farklı yöne doğru duruyoruz altımızda sanki koca bir nehir ben secdeye giderken sudan içmeye çalışıyorum zemzem miş namazı bitiriyorum 2rekat arkadaşım tamamlamıyor burdada saf yapmışız sonra farklı biryere sıraya giriyoruzcam fanuz içinde haşa bu allah diye bir sivri sineği getiyorlar bende diyorumki herhalde rabbim için bir sivri sineği yaratmak ne kadar kolay onumu anlatmak istiyorlar siyorum ordan farklı tarafa bakınca plakalar halinde elime hacarüesvt parcaları veriyorlar birde fanus içinde olan sinek etrafına saldırıp birşeyleri ısırmaya çalışıyordu


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,