RuyaTabirleri.com

Rüyada Yeşil Kurbağa Görmek

Rüyada yeşil kurbağa görmek, oldukça hayırlı ve iyi bir evlattır. Bu rüya yetenekli ve marifetli bir gençtir. Bu rüyayı görenin gönül ilişkileri yolunda gider. Yine bu rüya aşk hayatına, karşı cinsle olan ilişkilere yorulmaktadır. Yeşil kurbağa oldukça dürüst ve iyi bir dosttur. Bu rüyayı gören hayırlı bir arkadaş edinir. Bu rüyayı gören çok iyi ve kendisine güvenebileceği bir arkadaş edinir.

Rüyada Kurbağa Görmek

Bu rüya ahiret hayatına ve dini duruma işaret eder. Rüyasında kurbağa gören kişi oldukça ahlaklı, namuslu ve iyi bir arkadaş edinir. Yine kurbağa rüyası hile yapan ve gerçek yüzü bilinmeyen kötü bir düşmandır. Bu rüya o şehrin halkının arasına katılacak olan fitneci kişilerdir.

Rüyada Kurbağa Yakaladığını Görmek

Bu rüyayı gören düşmanlarına galip gelir ve fitnecilerin şerrinden kurtulur. Rüyasında kurbağa avlayan kişi kendisine haset eden insanların şerrinden emin olur ve feraha kavuşur. Bu rüya arzu ve isteklerin gerçekleşmesine de yorulmaktadır.

Rüyada Toplu Halde Kurbağa Görmek

Rüyasında toplu bir halde kurbağa görmek, ihtiyaçlar ve istekler için edilen duaya, kötülüklerden dolayı inecek azaba, namaz ve zikir gibi ibadetlere ve oldukça salih olan bir topluluğa işarettir.

Rüyada Kurbağa Sesi Duymak

Rüyasında kurbağa sesi duyan kişi bir topluma başkan olur. Bu rüya insanları idare eden bir adama, toplum içinde yükselmeye, şerefin ve haysiyetin artmasına, şan ve şöhret sahibi olmaya, kadri kıymetinin çok olmasına işarettir. Bu rüyayı gören kişi yakın zamanda çok sevineceği bir haber alır, bu rüya mutluluğa ve sıkıntılardan kurtulmaya delalettir.

Rüyada Kurbağa Öldürmek

Bu rüya yapılacak büyük bir hata ve sonunda pişman olmadır. Rüyasında siyah bir kurbağa öldüren kendisine faydası olmayan insanları terk eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Yeşil Kurbağa Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. büşra (26 Şubat 2015 saat: 05:38)

  Dün gece istihareye yattım bir tane bebek agliyodu bende ona bir tane yeşil kurbağa veriyordum çocuk bu yeşil kurbagayla oynarken mutlu oluyordu ve kurbağada gülümsemeye başlıyordu kurbağayı biraz hırpalıyordu ve kurbaga ölüyordu sonra 1tane örümcek görüyordum


 2. kadriye aslan (18 Nisan 2015 saat: 10:42)

  İki gecedir rüyamda beni yeşil kurbağalar basıyordu, özellikle dün geceki ayağımı ısırıyordu, bir sürü yeşil kurbağa ve ben onlardan kurtulmaya çalışıyorum.
  İki gecedir rüyamda beni yeşil kurbağalar basıyordu, özellikle dün geceki ayağımı ısırıyordu, bir sürü yeşil kurbağa ve ben onlardan kurtulmaya çalışıyorum.


 3. nazlı (27 Nisan 2015 saat: 12:53)

  ruyamda kayın validemin bana aldığı bir tencere yoğurdu yemek için kaşığımı daldırıyorum ve içinden yeşil bir kurbağa çıkıyor , kaşığı tekrar daldırıyorum yine yeşil bir kurbağa çıkıyor , sonra tencereyi kenara bırakıyorum kurbağalar etrafta geziyor , şimdiden teşekkürler


 4. Mehmet ali (19 Mayıs 2015 saat: 10:43)

  Selamın Aleyküm
  Evimizde uzandığım yerden ailemle konuşuyordum.küçük yeşil,şeffaf bir kurbağa göründü.sonra kurbağa üZerime doğru geldi boyun tarafımda hissim kayboldu.aslında kurbağanın boynumda olduğunu biliyordum ama yoktur diyorum içimden kendi kendime.daha sonra telefonuma bir bildirim geliyor ‘vücudunda sana zarar verici zehirli maddeler var ‘ şeklinde bir bildirim.hemen boynumda duran yeşil kurbağa’yı elimle tutup asılıyorum bant gibi yapışmış boynuma. Sonra mutfağa yöneliyorum su içmek için başım dönüyor gözLerim istemsizce kapanıyor korkuyorum. Sonra boynuma bi bakıyorum kurbağanın ısırma izi var daha çok korkuyorum telaşlanıyorum.hatırladığım bu kadar yorumlayabilirseniz çok sevinirim


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,