RuyaTabirleri.com

Rüyada Yeşillik Görmek

Rüyada yeşillik görmek çok güzel ve makbuldür. Kişinin sıkıntılarından ve dertlerinden kurtulmasına, borçlarını ödemesine, işlerinin açılmasına, hayatının düzene girmesine ve esenliğe ermesine işaret eder. Rüyasında yeşillik gören kişinin tüm hedefleri ve idealleri gerçekleşir, kişi tüm hayallerine kavuşur. Rüyada görülen yeşillik aynı zamanda gözyaşından sonra gelecek olan mutluluk demektir. Rüyada yeşillik gören kişinin huzuru ve neşesi yerine gelir. Rüya sahibi için tüm şans, kısmet ve fırsat çakraları açılır. Hayatı sağlık, bolluk, bereket ve zenginlik içinde geçer, evinde her zaman bol nimet ve bol rızık olur. Rüyada yaz mevsiminde görülen yeşillik sağlık anlamına gelir.

Rüyada Çimenlere Uzanmak

Rüyada çimenlere uzanmak, üzerinden çok uzun zamanda geçen ve artık konusu bile edilmeyen bir işten hayırlı haberler gelmesine ve güzel gelişmeler yaşanmasına delalet eder.

Rüyada Yeşil Arazi Görmek

Rüyada yeşil arazi görmek dinde güzellik ve süreklilik anlamına gelir.

Rüyada Kurumuş Otlar Görmek

Rüyada görülen kurumuş otlar üşengeç ve miskin olmanın işaretidir. Rüyasında kurumuş otlar gören kişi eskisi kadar severek ve isteyerek işe gitmiyor ve hiçbir şeyi çok isteyerek yapmıyor demektir.

Rüyada Yeşillik Yemek

Rüyada taze, diri ve güzel yeşillikler yemek kişinin alın teri ile kazandığı rızka ve nimete işaret ederken aynı zamanda bolluk ve berekete de delalet eder.

Rüyada Yeşil Alan Görmek

Rüyada yeşil alan görmek rüya sahibi için çok hayırlıdır. Tüm hayallerinin gerçek olacağına işaret ederken, eğer hastaysa sağlığına kavuşacağına, borçluysa borcunu ödeyeceğine, üzgün ve mutsuzsa çok mutlu olacağı haberler alıp keyifleneceğine işaret eder. Ayrıca rüya sahibi için bereketli ve bol kazançlı olacak bir iş kapısının açılarak karşısına büyük bir fırsat çıkacağının da işaretidir.

Bu Rüya Tabirini Paylaşabilirsiniz:
Google+'da Paylaş
Rüyada Yeşillik Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. Ahmet (30 Aralık 2013 saat: 22:31)

  Ben ruyami anlatmak ve ne anlama geldiğini öğrenmek istiyorum.
  Bizim ewde cok kalabalik bir düğün oluyor.
  Yemekler yapılıyor. Tanımadığım bir sürü insan var. Ve ben evden çıkıp iki tane kolye alıyorum. Kolye de kalp var.kolye taşlar ile süslenmiş. Kalbin ortasında ve sonlardaki iki taş yeşil renkte üç tane yeşil taş var kolye de.
  Acaba ruyamin tabiri ne yardimci olursanız sevinirim simdiden teşekkür ederim.

 2. serpil (02 Şubat 2014 saat: 11:36)

  02.02.2014 sabahı görüyorum bu rüyamı.köyde dedemlerin bahçesindeyim,tek başımayım.Bahçede yemyeşil otlar açmış.daha tam olmamış ayçekirdekleri var.heryer aydınlık.Başımı yukarı kaldırıyorum güneş tüm parlaklığıyla tepede,gözlerim kamaşıyor.bahçede birden fazla tavuk var.sonra bahçede küçük bir fırtına çıkıyor.bir zararı yok.sonrasını hatırlamıyorum.

  Hayırlı yorumlarınızı bekliyorum lütfen.ehil değilseniz lütfen yorum yapmayın.bildiğim kadarıyla yoruma göre tezahür edermiş rüyalar.kötüye yorulup kötü şekilde çıkmasından çekinirim.şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum.
  İyi günler.

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Ayrıntıların bilinmesi, rüya tabirinin doğru şekilde yapılabilmesi için çok önemlidir.

Etiketler: , , ,