RuyaTabirleri.com

Rüyada Yılan Balığı Görmek

Rüyada yılan balığı görmek, rüya sahibinin başarıları nedeni ile kendisinden haz etmeyen kimselerin olduğu anlamına gelir. Bu kimseler kem gözlü olup, kötü enerjisi ile rüya sahibini etkilemeyi başaran kişiler olarak tasvir edilirler. Rüya sahibinin çok kısmetli ve şanslı olduğu anlamına gelir. Rüyada yılan balığı görmek, gereksiz yere konuşan aynı zamanda ne konuştuğunu bilmeyen kimselere işaret eder.

Rüyada Yılan Balığı Yakalamak

Rüyada yılan balığı yakalamak, hayırlara işaret eder. Sıkıntıların ve dertlerin biteceğine, kişinin keyfinin yerine geleceğine ve müjdeli haberler alarak çok sevineceğine delalet eder. Rüya sahibinin hayatında sürpriz gelişmeler olacak demektir.

Rüyada Yılan Balığı Yemek

Rüyada yılan balığı yemek, kısmet olarak değerlendirilir. Rüya sahibinin kendisine hayrı dokunacak kişilerle tanışacağına, onlarla bir araya gelip, hem moral hem de çareler bulacağına tabir edilir. Hayırlı gelişmeler yaşanacağına işaret eder.

Rüyada Yılan Balığı Öldürmek

Rüyasında yılan balığı öldürdüğünü gören kişi iş hayatında çok başarılı olur, rakiplerine karşı büyük zaferler elde eder ve onları hezimete uğratır diye yorumlanır. Rüya sahibi azimli ve hırslı çalışması sayesinde her işin üstesinden gelmeyi başaracak, soğukkanlılığıyla da her sorunla kolaylıkla baş edebilecek demektir.

Rüyada Yılan Görmek

Rüyada yılan görmek, rüya sahibinin çevresindeki kötü kişilere ve bu kişilerden gelecek zararlara tabir edilir. Kişinin, ticaret hayatında ayağına çelme takmaya çalışan rakipleri, özel hayatında da dost görünen düşmanlarına delalet eder.

Rüyada Yılan Yakalamak

Rüya sahibinin bazı kişilerin ayıbını yakalamasına ya da rakipleri ile ilgili gizli bir bilgi öğrenerek eline büyük bir koz geçmesine tabir edilir. Bazen de düşmana galip gelmek anlamına gelir.

Rüyada Yılan Öldürmek

Rüyada yılan öldürmek, ferahlığa, esenliğe ve huzura kavuşmaya yorulur.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Yılan ile ilgili daha ayrıntılı bilgileri Rüyada Yılan Görmeksayfamızdan okuyabilirsiniz.
Rüyada Yılan Balığı Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. cennet (26 Aralık 2013 saat: 23:38)

  rüyamda denize gittim arkadaslarla sabah 8 de ılerleyen saatlerde on gıbı denızde ayamın altından yılan gectı saat ilerledıkce yıllarlar çogaldı arkadaslara gıdelim dedikçe yüzdüler yılanlar çok oldu dogurmuş yılanlar emen yıllan yavruları yılan çıftleşmesi denizin kenarında sonunda yılanlardan kaçtık zarar vermediler ama çok yılanlar dokunmadı ama ben çok korktum


 2. Ahmet Ulu (06 Mart 2014 saat: 07:06)

  Selam-un Aleyküm hocam
  Bismillahirrahmanirrahim; Hocam rüyamda kapalı bir mekanda, su deposu gibi bir yerde ayak bileklerime kadar su dolu. Burada en başta bir yada iki adet balık görüyorum. Aradan bi vakit geçtikten sonra balıklar yumurtluyorlar(yumurtlama veya yumurta görmüyorum.Sadece balıklar çoğalıyor.)Bi kaç tane olan balık çoğaldıktan sonra mekanda öbekler halinde her bir öbek ayrı olmak üzere dört beş yerde bulunuyorlar. Bu balıklar normalde solucan gibi ufacık görünüyor. Fakat ayrıntılı bakmak için eğildiğimde büyük, normal standart balık boyutlarında ve şeklinde görünüyorlar. Ancak tüm bunlar olurken bir de peşimi bırakmayan ufak bi yılan balığı tüm rüya boyunca beni takip ediyor. Ondan korkuyorum ancak peşimi bırakması için yer değiştiriyorum. Ama kâfi gelmiyor.
  Hatrımda kalan bu kadarı hocam. Selametle.


 3. Anonim (22 Mayıs 2014 saat: 14:51)

  Merhaba Rüyamda yediğim yarım ekmek arasından kalın çizgili kahverengi kırmızı çizgili çıktıkça uzayan sanki balık mış yada yılan tam olarak hatırlayamıyorum ama bana balık mış gibi geliyor ekmeğimin arasında görünce yemedim bir poşetin içine koydum ve sonra uyandım hayırdır inşallah…. hdjiisnkz jiduwjs jdjjr. Jjfikskf. Jjrkjjkd jidhisihvrkN mujah mujga. Djjsjrjk


 4. hatice (14 Ekim 2014 saat: 15:47)

  Slmun aleykm.. bismillahirrahmanirrahim
  Hocam rüyamda terasimizdaki askida bir fırça sapınin balik kuyruğu gibi oldugunu söylüyorum yegenime.. hep korktugumu belirtiyorum..derken yavaş yavaş bu kuyruk canlanıyor ve başı ve kuyruğu balik gibiyken gövde kısmı uzunca ve kalınca yılan gibi olup bize saldırıyor. Üzerime geldiğinde başına yumruk vuruyorum, kapali kapilar ardina gidiyorum ama nafile.. en son takatim tukenip vazgectigimde uyaniyorum.. tskler :)


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , ,