RuyaTabirleri.com

Rüyada Yılan Görmek

Rüyada yılan görmek hakkında çok çeşitli yorumlar bulunmaktadır. Rüya tabirleri yılan için genellikle düşmanı işaret eder. Farkında olmadığınız bir düşmanınız olabilir. Bu düşman genellikle kendisini gizler ve sizden menfaat sağlamaya çalışır. Yılan sinsi ve her an saldırmayı bekleyen bir düşmanı işaret ettiği gibi, büyük zorluklarla karşılaşacağınız anlamına gelebilir. Bu rüya, yılan türlerine göre farklı anlamlara sahiptir. Bunu ayrıntılı olarak anlatmaya çalıştık.

Rüyada yılan görmek bir diğer taraftan hayra yorumlanır. Maddi durumunuzun güçleneceğine, ailevi hayatınızda yenilikler yaşayacağınıza işarettir. Bir çocuk sahibi olabilir veya evlilikle sonuçlanacak bir ilişkiye başlayabilirsiniz.

Rüya tabirleri yılan

Yılanın türüne göre rüya tabirleri

Rüyada zehirsiz yılan

Rüyanızda, korkmadığınız zehri olmayan, zararsız bir yılan görmeniz; elinize bol miktarda altın geçeceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada arkadan gelen yılan

Rüyanızda, arkanızdan gelerek sizi takip eden bir yılan görmüşseniz, hileye başvuracak bir düşmanınız var demektir.

Rüyada kara yılanı görmek

Rüyanızda kara yılanı görürseniz ev veya eşya alabilirsiniz.

Rüyada su yılanı görmek

Rüyada görülen su yılanı, yeni bir arkadaşlığınız başlayacak ve bu kişi servet veya mevki sahibi birisi olacak demektir.

Rüyada siyah yılan görmek

Rüyada görülen siyah yılan, büyük veya uzun bir yılandan daha tehlikelidir. Düşmanınız gerçekten son derece güçlü ve tehlikeli.

Rüyada beyaz yılan görmek

Rüyada beyaz yılan görmek size zarar veremeyecek, çelimsiz ve güçsüz bir düşmanınız var demektir.

Yılanın ayakları varsa

Rüyanızda yılanın ayaklarının bulunduğunu görürseniz, mevki sahibi veya sizden daha güçlü bir düşmanınız var demektir.

Rüyada altından yılan görmek

Rüyanızda altından veya gümüşten yapılmış bir yılan görürseniz, hayırlı işlerle uğraşacaksınız demektir. Bu rüya, sadece iş yaşamını işaret etmez. Günlük yaşamınızda size hayrı dokunacak kişilerle karşılaşabilirsiniz.

Rüyada yeşil yılan görmek

Rüyanızda gördüğünüz yeşil renkli yılan, inancı zayıf bir kişiyi temsil eder. Bu kişiyle geçirdiğiniz zamanlarda, ondan etkilenebilirsiniz. Bu kişi sizi günaha girmeye teşvik edebilir.

Rüyada engerek yılanı görmek

Rüyada engerek yılanı görmek, düşmanınızın son derece tehlikeli olduğuna işaret eder.

Rüyada kobra yılanı görmek

Kobra yılanı, aynı engerek yılanı gibi çok tehlikelidir. Engerek yılanı ile aynı rüya tabiri geçerlidir.

Rüyada boğa yılanı görmek

Rüyada boğa yılanı görmek; sıkıntılı, karmaşık ve karanlık günlerin yaklaştığının habercisidir.

Yılanın pençe ve boynuzunun olması

Rüyanızda gördüğünüz yılanın tırnakları veya pençeleri varsa, düşmanınızın kini ve kötülüğü büyük seviyelere ulaşmış demektir.

Rüyada büyük yılan görmek

Rüyanızda gördüğünüz yılan büyükse, düşmanınız sizden daha güçlüdür.

Rüyada küçük yılan görmek

Rüyanızda gördüğünüz yılan küçükse, düşmanınız sizden daha zayıftır.

Rüyada uçan yılan görmek

Rüyanızda gördüğünüz yılan uçuyorsa, yakın zamanda sıkıntılı günleriniz son bulacak, kafanıza taktığınız problemler kolayca çözülecektir. Bu rüya yaşayacağınız neşe ve mutlulukların habercisidir.

Bir başka rivayete göre de düşmanınız sizden uzaklaşacak demektir.

Rüyada uzun, iri yılan görmek

Rüyanızdaki yılanın çok uzun ve iri olması, sizi rahatsız eden ve size korku veren bazı şeyler olduğu şeklinde yorumlanır. Bir diğer rüya tabirine göre de aile içinden bir kişinin size beslediği düşmanlığa işaret eder. İri yılanın bir başka tabiri de, düşmanın komşularınızdan biri olduğudur.

Eğer bu iri, uzun yılan rüyanızda size aitse, yakın zamanda mal ve mülk kapıları size açılacaktır. Böyle bir yılan evlat sahibi olabileceğinize de delalet etmektedir.

Rüyada yılanla boğuşmak

Rüyanızda yılanla boğuşuyorsanız, sizden hoşlanmayan birinin, size kötülüğü dokunacaktır.

Rüyada yılan öldürmek

Rüyanızda bir yılan öldürürseniz, düşmanlarınızı yeneceğiniz anlamına gelir. Eğer yılandan korkmayarak ona dokunur veya onu elinize alırsanız; iş veya aşk yaşamınızda mutlu günler sizi bekliyor demektir. Rüyada yılan öldürmek çoğu zaman da evliliğe işarettir.

Rüyanızda yılanı öldürüp, ardından yerden kaldırmışsanız veya yılanı parçalara ayırmışsanız; galip geldiğiniz düşmanınızın mallarını da alacağınız anlamına gelir.

Rüyada yılanın size yaklaşması

Rüyada yılanın bedeninizde olması

Eğer rüyanızda bedeninizden yılan veya çıyan çıkarsa, bir akrabanızdan zarar göreceğiniz anlamına gelir. Yılanın bedeninizden çıkması bu kişiyle aranızda bir kan bağı olduğunu simgeler. Bu kişi çok yakın bir dostunuz da olabilir.

Rüyada ağızdan yılan çıkması

Rüyanızda yılan ağzınızdan çıkarsa, bu sizin sözlerinizle ilgili olumsuz bir durum yaşayacağınız anlamına gelir. Sarf ettiğiniz sözlere dikkat etmelisiniz. Söylediğiniz şeyler size masumane gelebilir veya başkalarını incitmek amacı taşıyabilir ancak kendi gönderdiğiniz okların hedefi yine kendiniz olacaksınız. Bu nedenle bu uyarıcı niteliğindeki rüyayı dikkate almalı ve bir süre ağzınızdan çıkanı kulağınızın duymasına izin vermelisiniz.

Rüyada boğazdan yılan çıkması

Eğer yılan boğazdan çıkarak toprağa dönerse, bu rüyayı gören kişinin vefat edeceğine işaret eder.

Rüyada ağza yılan girmesi

Rüyanızda bir yılan ağzınıza girerse, bilgi hazineniz artacaktır. Kurslara yazılabilir, yeni eğitim olanaklarına sahip olabilirsiniz. Bu rüya tabiri bir diğer taraftan kişinin iç dünyasında yeni şeyleri keşfedeceği şeklinde de yorumlanabilir.

Rüyada kolda yılan görmek

Rüyanızda, kolunuzda veya yakanızda bulunan açık renkli küçük bir yılan gördüyseniz, bu size fayda getirecek bir para veya mal sahibi olacaksınız demektir.

Rüyada kulağından yılan çıkması

Rüyada kulağınızdan veya göbeğinizden yılan çıkarsa, ailenizden birinin size içten içe düşmanlık beslediğine delalet eder.

Rüyada burundan veye memeden yılan çıkması

Rüyanızda burnunuzdan veya memenizden yılan çıkarsa, çocuğunuzun size kızgın olduğu anlamına gelir. Rüyada cinsi organlardan çıkan yılan da aynı şekilde yorumlanır.

Rüyada koynundan yılan çıkması

Yılanın rüya sahibinin koynundan çıkması, erkek çocuğunun ona kızgın olacağı anlamına gelir. Oğlunuzla tartışma yaşayabilirsiniz.

Yılanın başın üstünde olması

Rüyanızda bir yılan başınızın üzerinde duruyorsa, devlet kapısında bir işiniz olumlu sonuçlanacak demektir. Devam eden bir mahkemeniz varsa, sizin lehinize sonuçlanır. Herhangi bir belge bekliyorsanız, kısa sürede elinize geçer. Devletle olan işlerde kısa sürede çözüme kavuşursunuz.

Evde yılan görmek

Yılanı evde gördüyseniz, ev halkından birinin size düşmanlık yapacağına delalet eder. Bu kişi illa sizden nefret ediyor demek değildir. Kendisi farkında olmadan da canınızı sıkacak bazı durumlara sebebiyet verebilir.

Evde yılan görmenin bir diğer tabiri de evdeki biriyle tartışma yaşayabileceğinizdir.

Eğer yılanı, dışarıdan eve siz sokmuşsanız, evinize aldığınız kişilere dikkat edin. Bu kişilerden zarar görebilirsiniz.

Evinizde birçok yılan bulunuyorsa ve siz bu yılanlardan korkmuyorsanız, evinizde günah işlemeye meyilli insanlar var demektir.

Yılanların evinize girip çıktığını ve size zarar vermediğini görürseniz, akrabalarınız arasında düşmanlarınız olabilir. Eğer rüyanızda gördüğünüze mekan sizin eviniz değilse, o halde bu düşmanlar aile veya akrabalar arasından değildir.

Rüyada yılanın yatakta olması

Eğer rüyayı gören kişi yılanı kendi yatağı üzerinde öldürürse, bu rüyanın meali de rüya sahibinin vefat edeceği yönündedir.

Rüyada çok yılan görmek

Rüyanızda birden çok yılanla karşılaştıysanız, yakın çevrenizden bir düşmanınız var. Bu kişi dostunuz veya akrabanız olabilir. Rüyasında birçok yılan tarafından sokulan bir kişi, akrabalarından veya yakın çevresinden zarar görecek demektir. Bu yılanlar rüya sahibini sokmazsa, düşmanlıklar devam etse de rüya sahibi bir zarar görmeyecektir.

Rüyanızda yılanların çok olduğu bir mekana girerseniz, bu Müslümanlara karşı düşman olan bir kişinin çevrenizde bulunduğu anlamına gelir.

Rüyada yılandan korkmak

Rüyanızda yılan görüp ondan korkuyorsanız, düşmanlarınızın kötülüğü size dokunamayacaktır.

Rüyada yılandan korkmamak

Rüyanızda yılandan korkmamışsanız fakat yine de yılandan kaçmışsanız, sıkıntılı günler geçireceksiniz demektir.

Rüyada gökten yılan düşmesi

Rüyada gökten yılan düşmüşse, yılanın düştüğü mekanı yöneten kişinin yaşamının sonuna yaklaştığına delalet eder.

Rüyada yılanla konuşmak

Rüyanızda bir yılanla konuştuğunuzu görürseniz, size düşman olan biri bu düşmanlıktan vazgeçecektir. Dargın olduğunuz bir yakınınızla da barışma ihtimaliniz olabilir. Rüyada yılanla konuşmanın bir diğer rüya tabiri de menfaatinize olacak durumlarla karşılaşacağınızdır.

Rüyanızda yılan size hoş olmayan sözler sarf ederse, düşmanınızla tartışmaya girebilirsiniz.

Rüyada yılan yumurtası görmek

Size düşmanlık besleyen biri var ancak korkmanıza gerek yok. Çünkü bu kişi gayet güçsüz ve size zararı dokunamayacaktır.

Rüyada yılan beslemek

Rüyanızda yılan beslediğinizi görmüşseniz, bu yaşamınızın herhangi bir alanında ilerleme yaşayacağınız anlamına gelir. Terfi edebilir, maaşınıza zam alabilirsiniz. Bu durum aşk yaşamınız için de yorumlanabilir. Yeni biriyle tanışabilir veya sevgilinizle ilişkinizi resmiyete dökebilirsiniz.

Rüyada ejderha görmek

Rüyada görülen ejderha, güçleneceğiniz anlamına gelir. Servetiniz ve gücünüz artacak, konumunuz kuvvetlenecek demektir. Eğer ejderhadan korkmamışsanız, servetiniz sınırsız olacak ve gücünüz daim kalacaktır.

Bir kimsenin rüyada gördüğü ve ondan korkmadığı ejderha, o kimsenin kuvvet ve devletidir.

Rüyada yılan ısırması

Düşmanınız tarafından bir kötülük gelebilir ve bazı konularda zarara uğrayabilirsiniz.

Rüyada yılan yakmak

Rüyanızda bir yılanı yakmışsanız, düşmanlarınıza galip gelmekle kalmayıp, siz onlara bir kötülük yapacaksınız demektir.

Sokakta gezen yılanlar

Sokakta gezen yılanlar görmüşseniz, bulunduğunuz çevrede kötü olaylar geçecektir. Bu yer düşman saldırısına uğrayabilir, herhangi bir afetten zarar görebilir.

Rüyada yılan avlamak

Düşmanınıza karşı hamlelerinizde başarılı olacaksınız ve bu başarının sonunda bir menfaat elde edeceksiniz.

Rüyada yılan eti yemek

Rüyanızda yediğiniz yılanın eti çiğ ise, düşmanınıza galip gelirsiniz. Onun mallarına sahip olursunuz. Eğer rüyanızda yediğiniz yılanın eti pişmişse, hakkınız olan şeyi düşmanınızdan geri alırsınız.

Rüyada yılan zehirlenmesi

Rüyanızda yılan sizi zehirlemişse, düşmanınız size bir kötülük yapacak ve bundan olumsuz etkileneceksiniz demektir.

Yılan zehirlenmesi sonucu öldüğünü gören kimse, düşmanı tarafından öldürülür.

Rüyada yılandan kaçmak

Rüyanızda bir yılan görüp, ona fark ettirmeden kaçarsanız, düşmanınıza galip gelirsiniz.

Rüyada ölü yılan görmek

Rüyada ölü yılan görmenin tabiri, Allahın rüya sahibine yardım edeceği ve rüya sahibinin hiç çabası olmadan düşmanlarından kurtulacağıdır.

Yüksek yerde yılan görmek

Rüyanızda bir yılan tırmanarak yüksek bir yere ulaşırsa, sıkıntılarınızdan kurtulursunuz. Mutlu günler sizi bekliyor demektir. Rahata ve feraha yakın zamanda kavuşacaksınız.

Rüyanızda yüksek yerden bir yılanın indiğini görürseniz, o bölgede liderlik yapacağınız bir konuma ulaşırsınız.

Rüyada yılan tarafından yenilmek

Rüyada yılan tarafından yenilmek her ne kadar olumsuz bir rüyaymış gibi gözükse de, aslında hayırlı bir rüyadır. Rüya sahibi devlet işlerine girişebilir. Girdiği devlet işlerinde başarılı olur. Eğer iş yeri sahibiyse, malında artış olur. Eğer bir yerde çalışıyorsa mevki sahibi olur.

Yılanların üstünden yürümek

Rüyanızda yerde bir sürü yılan bulunuyor ve siz bu yılanların üzerinden yürüyor ve geziyorsanız, bulunduğunuz bölgeye bol miktarda yağmur yağacaktır. Sel ve su basma tehlikesi olabilir.

Evden çıkan yılan

Herhangi bir evden yılan çıktığını görmek, o evde sıkıntılı günler yaşanacağına delalet eder.

Yılan tutan kimse

Rüyanızda birinin eliyle yılan tuttuğunu görmeniz durumunda, düşman olduğunuz kişiden, düşmanlığınızı gizleyerek sinsice hareket edeceksiniz demektir.

Rüyada yılan psikolojik yorum

Rüyada yılan görmek veya yılan tarafından ısırılmak gizli korkularınızın ve endişelerinizin olduğu anlamına gelir. Her şey çok yolunda gidiyor gibi gözükse de içten içe korktuğunuz bir durum, olay veya kişi olabilir. Rüyanızda gördüğünüz yılan, bilinçaltınızdan bu korkunuzun henüz su yüzüne çıkmadığının ancak yakın zamanda korkularınızı fark etmeniz gerektiğinin habercisidir.

Alternatif olarak, yılan günahları, tehlikeli ve yasak cinsel ilişkileri simgeler. Özellikle yatak üzerinde bulunan bir yılan görmek, cinsel korkularınızla ilintilidir. Bu cinsel korkular cinsel olarak öz güven eksikliği veya karşı tarafla ilgili olabilmektedir. Eğer yılandan korkuyorsanız

Olumlu bir sembol olarak yılanlar şifa, dönüşüm, bilgi ve bilgeliği temsil ederler. Bu kendini yenileme ve olumlu bir değişimin göstergesidir.

Rüyanızda bir yılan derisi görmek, hastalıklardan korunmayı temsil eder.

Rüyanızda iki kafalı bir yılan görmüşseniz, iki farklı ruh hali içinde olduğunuz anlamına gelebilir. Hissettiklerinizle, davranışlarınız birbirine ters olabilir. Bir diğer yandan karmaşık ilişkilerinizin de simgesi olabilir.

Rüyanızda gördüğünüz yılanın gözleri veya başı yoksa, çevrenizdeki tehlikeleri görmezden geliyorsunuz demektir. Sizi korkutan, kaygılandıran ve size tehlikeli gelen durumları kabullenmeniz gerekir.

Çocukların rüyasında yılan görmesi, arzu ve isteklerini temsil edebilir.

Rüyada anakonda görmek psikolojik yorum

Rüyanızda anakonda görmeniz yaratıcılık potansiyelinizi simgelemektedir. Bu tür büyük yılanlar ayrıca cinselliği de sembolize eder. Cinsel ilişkinizin daha uyumlu olmasını istiyor olabilirsiniz.

Rüyada boğa yılanı görmek psikolojik yorum

Rüyanızda boğa yılanı görmeniz, bazı kişisel ilişkilerinizde kısıtlanmışlık hissinizin açığa çıkmasıdır. Alternatif olarak, rüyada boğa yılanı görmek bastırılmış cinsel dürtüleri simgelemektedir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Yılan Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. yaşar (22 Aralık 2013 saat: 08:23)

  3 arkadaş piknik alanına gitmek için yürümeye başladık kız arkadaşımız piknik alanı nerede diye sordu bizde önümüzdeki dağı göstererek arkası dedik sonra ben ve kız arkadaşım görebilmek için dağın kenarindan piknik alanını görebilmek için yurumeye başladık ve birçok delik gördük yılan olduğunu tahmin ettim ve uyardım arkadasimi birkaç adım attiktan sonra düz sadece bi yöne giden derileri kavisli yılanlari gördük ve korktuk uzerlerinden atlayarak diğer arkadasin yanına ulastik ama mesafe uzundu bazı yılanlar çok uyudu hiç birinin başını göremedim sadece bir tanesi delikten çıkmak üzereyken başını görür gibi oldum o kadar


 2. Gaye (22 Aralık 2013 saat: 09:41)

  Merhaba ben ruyamda sahıldeydm. Ablam, onun arkadası ve ben denızden cıkıyoduk sonra karsımıza cok kalın ve kara bi anakonda çıkıyodu. Onlar meraktan takip etmeye gitmişlerdi ama ben korktum ve geri çekildim.. Sonra yolda giderken baska bi yılan gördüm ince uzundu ve yeşildi. Geri denize atladm ve o beni takip etmeye başladı ama bir süre sonra izimi kaybetti.sonra korku içinde yüzerken 3. Yılan çıktı ve bende bıktım diye onu öldurdum ve garip bi şekilde katlayıp elime aldım..sonra kıyıya fırlattım.. Bu arada yılanlarl beni kovalarken 3 kere ısırılmıştım


 3. ayse (24 Aralık 2013 saat: 12:38)

  Ruyamda sevgilimle bir golün kenarında birbirimize sarılmış cimenlerin ustunde yatiyoruz, muhabbet ediyoruz sonra tanimadigimiz bir adam geliyor yanimiza sizi aileleriniz ogrendi artik burda oldugunuzu biliyorlar evlenin artik diyor, sonra biz ayağa kalkiyoruz her yerde saydam renkli kucuk yilanlar oldugunu goruyoruz, gölden bi tane buyuk siyah bir yılan bize dogru geliyordu ben tas atiyordum ona sonra gidiyordu kacarken tahtalardan yapilmis avlunun onune geliyoruz atlamaya calisiyoduk sonrada uyandim iste ;(
  Yorumlarsiniz insallah simdiden cok tesekkur ederim….


 4. orhan (28 Aralık 2013 saat: 02:45)

  halısaha maçım vardı onun için arkadaşların evine gittim. ordan da maça gittik oynadık geldik onların evine geç saat olduğu için evime gelmedim kiralık ev kaldığım. arkadaşların evinde tek başıma bir oda da kalıyordum ve sabaha karşı yattım…uyuya kaldım daha doğrusu sonra rüya gördüm rüyamda kirada kaldığım evde olduğumu gördüm kendi odamda yatağımdaydım kalktım mutfağa geldim baktım iki tane yılan mutfakta vardı beni fark etmediler onları seyrettim koltukların altına girip çıkıyorlardı… ondan sonra tam hatırlamıyorum ama buzdolabının üstünde yavru kuş gibi birşey vardı. yılanın biri koltuğun üstünde diğeri ise yerdeydi buzdolabının üstüne sıçradılar onu yemeye başladılar. ondan sonrasını hatırlamıyorum. sonra telefon çaldı ve kalktım. şimdiden teşekkürler yapacağınız yorum için…


 5. es (28 Aralık 2013 saat: 11:14)

  Ruyamda sevgilim ve arkadasimlayim, kalabalik bir ortamdayim. Sevgilimle el ele yuruyoruz ama biran birinin yada birseyin (tam olarak anlayamadim) arkamizdan takip ettigini ve tahminen cantami calmak istedigini hissettim. Bunu sevgilimle paylastiktan sonra, sevgilimde birden siyah kocaman yilanla konustu ve o yilan bizi korumak icin takip eden kisiye yada o seye zarar verdi. Onu busbutun parcaladi. Bu arada ayni zamanda biz merdivenleri ciiyorduk. Herneyse o yilan kisinin derisini 2ye ayirdi ve oraya baktigimda o kisinin yada seyin karninda dogmamis bir kara yilan daha vardi.O arada basta gordugum arkadasim o kadar igrendiki gitti kusmaya.


 6. mert (02 Ocak 2014 saat: 13:27)

  Rüyamda topluluk içindeydim. Namaz vakti geliyordu ben namaza gitmek için ayrıldım abdest alacağım çeşmede baktım sarı bir yılan suyun aktığı yerde ki borunun içinde kafası su içiyordu kalan kısmı da suyun içine uzanmıştı. sonra aynı suya gri renkte bir kedinin girdiğini yüzdüğünü gördüm dedim ya yılan kediyi sokacak ya kedi yılanı yiyecek. ben abdest alamadım ezan okunmuş cemaat namazı kılmış camiden çıkıyorlardı. sonra elime bir sopa aldım su bulanmıştı suyu karıştırdım ama yılanı bulamadım.


 7. MB (05 Ocak 2014 saat: 13:40)

  Rüyamda önce çok arabaların olduğu bir varyant üzerindeyim burada ne yapıyorum bilmiyorum bir köprüden geçecekmişim. ama yanlış yola giriyorum bu sırada mekan değişiyor. Arkamdan bir yılan çıkıyor korkuyor ve uyanıyorum. Sonrasında ise yine rüya devam ediyor eski iki arkadaşımı görüyorum eski bir cami yada külliye gibi bir yerdeyiz oradan çıkıyoruz ben eve geliyorum evin dışında bir tuvalet var burada tuvaletimi yapıyorum ama sokaklar dolu bir sürü insan var bana bakıyorlar ama ben rahatsız olmuyorum. bu insanlar gidince tuvaletteki dışkıları temizliyorum. Peçete ile onları siliyorum. Tam bu sırada karşı evin bahçesinde bir anne bahçede oynayan oğluna kızıyor çocuğu tuttuğu gibi bahçenin dışına atıyor ama orası denizmiş bende iki arkadaşımla birlikte bu çocuğun arkasından denize giriyoruz. Deniz çok temiz ve berrak bir akarsu ile denizin birleştiği bir yer gibi sonrasında uyanıyorum. Yorumlarınızı bekliyorum. teşekkürler.


 8. nil (05 Ocak 2014 saat: 22:29)

  Merhaba, ruyamda bir arkadasimla televizyon seyrediyorduk. Televizyonda haberde yerde kefen icinde uzanmis bircok adam gordum. Kefenden baslari omuzlari ve karinlari gorunuyordu diger yerleri sariliydi. Gogus kafeslerinin uzerine halka halka sarilmis beyaz cok iri olmayan yilanlar vardi. Ben once adamlari olu zannettim ama can cekisir gibi titriyorlardi. Televizyona bakip birseyler yapmaliyim onlari kurtarmaliyim diyordum.. Tesekkurler


 9. serap (08 Ocak 2014 saat: 09:42)

  rüyamda önce kendi evimde büyük siyah yılan üstü benekli görüyorum ve çok korkuyorum yattığım yatağın yanına geliyor sonra yılanı bulamıyorum evin içinde birde baksam tuvalet kapısına asılmış orada duruyor ablam onu öldürüyor parçalanıyor yılan ve daha sonda köy evi gibi müstakil bir evde oluyorum ablam parçalanmış yılanı camdan aşağı atıyor korkmadan ama ben acayip korkuyorum yılanın siyah ve benekli oluşu korkunçtu.
  yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.


 10. sinem (15 Ocak 2014 saat: 12:25)

  Bu gece çok karışık rüyalar gördüm uydum yine ayni rüya tekrar kalktm uyudum rüyanın devamini ve tekrar uyandım tekrar uyudum yine rüyanın devamını gördüm 3 kere bu durum tekrarlandı. Erkek arkadaşım rüyamda beni aldatiyordu başka bi kızla konusuyodu 6 buçuk yıldır beraberiz gerçek hayatta böyle bir şeyle hiç karşılaşmadım ve erkek arkdsmin öyle bir yapısı yoktur. Beni aldattiktan sonra rüya içinde küçük bi yilan görüyorum ve acik yeşil birseye bağlı olarak yasiyo ben o bağlı olarak yaşadığı şeyden yilani kopartiyorum ve atiyorum yilan sinek büyüklüğünde veya arı koparttigim gibi yukariya havalaniyor daha sonra biraz zaman gectikten sonra o koparttigim yilan çift başlı gri bi yilan olarak sanki yeni dogmus yavru yilan olarak boyu 30 40 cm tekrar halının üstünde beliriyor ben korkuyorum şaşırıyorum korktugum halde elime taşı alıp yılanı sıkıştırıyorum kafasını ezmek icin ama tası kafasina vurdugumda ezilmiyor ve yilanin kafasi o kadar sertki kaya gibi yani elimdeki taşla korkarak yaklassam bile yilanin kafasi taş kadar sert olduğundan hic bir sey olmadi ve bu yasananlar bi evde oldu ama gördüğüm hali bizim evde olmayan bi hali kimin evinde olup olmadığını hatrlamiyorum ama benle beraber annemde gördü cift başlı yılanı. Yorumunu yapabilirseniz simdiden teşekkür ederim. .


 11. berna (25 Ocak 2014 saat: 18:51)

  Merhaba ,

  Rüyamda küçük ince bir yılan gördüm. Ailem ve akrabalırım la oturuyoruz ve kolumun birden davul gibi şiştiğini görüyorum ve ailem o yılanın benim kolumu sardığında iyi geleceğini iyileşeceğimi düşünüyor ve ben korkudan bunu kabul etmiyorum ağlıyorum yılan buraya bu odaya gelmesin diye o kadar çok korkmuşum ki terlemişim bile daha sonra yılan kapının altından odaya giriyor ve yavaş yavaş bana yaklaşıyor ailemden hiç kimse korkmuyor ve o yokmuş gibi davranıyorlar ben ise korkudan bayılmak üzereyim annem ise benim kolumu tutmuş yılanın sarmasını bekliyor . Yılan kolumu sarmaya başladığında ben korkudan annemin kucağına bayılıyorum ve sonra yılanın kolumda ki şişkinliği indirdiğini iyileştiğimi görüyorum ve sonra uyanıyorum ama uyandığımda kendimi çok rahatlamış hissediyordum. Bu rüya ile ilgili yorumunuz ne olur ? Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.


 12. Dilara (29 Nisan 2014 saat: 12:18)

  Merhaba ben ruyamda uykumdan kalkiyodum.kalkarkalmaz evin icinde bir suru yilan evin icinde dolasiyorlardi . Benim kalktigimi gorduklerinde hepsi birden benim basima toplanip bana dogru tisladilar . Korkmadim . Ama aralarindan kactim sonra pesimden takip ettiler . Beni yakaladilar sonra hic bir sey yapmadan durup bana baktilar. Unutmadan yilanlar kisa ince yesil ve uzerinde kirmizi cizgiler vardi. Sonra ruyamda yine uykumdan kalktim . Annem karsima cikti. Anneme ruyami anlattim . Annemde dinledi . Sonra durdu . Benim uzerime dogru yurudu ve yilana donustu . Korktum ve kactim . Sonra yine uyudum. Kalktigimda her sey normale dönmüstü . Ve ruyamdan kalktim.
  İnsallah kötü bir sey olmaz yorumlarsiniz…


 13. gülcan (10 Haziran 2014 saat: 20:43)

  rüyamda kuzenim ben ve kız kardeşim taşlıklı bir bölgeye balık tutmaya gittik.Gittiğimiz yerde su çok yosunlu ve pisti kuzenim tam oltayı atacakken ben ilk önce çok büyük iri bir yılan gördüm daha sonra o yılanın yanında iki tane daha yılan gördüm biri orta boylu diğeri küçük sonra ben oradan gitmemiz gerektiğini söyledim eve geldik olanları anneme anlattık ve o da şöyle bir şey söyledi: O civarda çok önceleri çok büyük yılanlar varmış hiç kimse onların üremesini engelleyemiyor ve çok fazlaca çoğalmaya başlamışlar sonra orada deniz de varmış git gide suyu azalmaya başlamış ve sonunda yılanlarda çoğalmamış sonunda üç tane yılan kala kalmışlar ve biz o üç yılanı da görmüş olduk (böyle bir rüya lütfen yorumlayın merak içinde kaldım)


 14. ayşe (13 Ekim 2014 saat: 17:46)

  Ben rüyamda önce sarı otlar ve tarla olan bir yerdeydim sonra orda elindeki bir sopa olan kızı gördüm yanına gittiğimde bir baktım yılan var böyle o sarı otlara uzanmış kız yılanın farkında yılan kızın farkında ben yılanı görünce yılan diye bağırıp hemen kızın arkasına geçtim sonra kız sopayla yılana bir dokundu yılan aceleyle hemen kaçtı yalnız kaçarken düz yatıyordu ya hani hemen ters döndü ve sonra kayboldu


 15. Şule (15 Kasım 2015 saat: 07:16)

  Benim rüyamda ben de yılandim ve yanimdaki yılan yaşlıydı. Ben genç bir yılandım.O bana böcek yemem gerektiğini söylüyordu. Ben de yemek istemiyodum. Onlarında hayatı var. Onlarda büyumek, yaşlammak istiyo ddiye.Sonra benim kolum varmıs üüzerinde ben yemediğim için bir ssüru böcek birikmiş. Yaşlı yyılan tam kolumdaki böcekler için beni ıısıracakken uyandım.


 16. güven1992 (23 Kasım 2015 saat: 14:44)

  girmek üzere olduğum bi kapidan yilan çıkıyor ve bütün vücudumu sarıyor ayaktayim fakat hareket edemiyorum.yilan ensemden isiriyor ama aci hissetmiyorum.aarkadaşlar geliyor alin sunu diyorum onlar da dokunursak daha kötü olur deyip çay içerek gidiyorlar. bir süre sonra yilan bırakıyor beni baktığımda ise yerde sadece deri kalmış geri zekalı bişey yapamamış deyip tekme atıyorum deriye


 17. Sema (18 Aralık 2015 saat: 10:58)

  Rüyamda başka bir evdeyim ama o ev kendi evimizmis yengem ve annemi görüyorum (yengemle biraz dusmanligimiz var) evde yılan cikio annem öldürüp atio bi poşette sebze warmis içinde yılan görüyorum annem yemek yedikten sonra öldürelim Dio yiyor sonra yengem öldürmek için aldığı yılanı bana atıyor orada zaten uyanmısim bunun anlamı ne acaba


 18. kadir (19 Aralık 2015 saat: 08:48)

  Rüyamda bir odadayım oda biraz eski ve köy evini andırıyordu nişanlımda o odadaydı benimle konuşmuyor moreli bozuktu anlıyorumki bir sıkıntı olmuş düşünüyorumki ortada bir fitne dedikoducu var aramaya başlıyorum elimde bir değnek temiz ve düzgün bir değnekle arıyorum aradan kısa şişman rengi sarı ve yeşil bi yılandı ve değnekle vurmaya başlıyorum ama kaçıyor diyorumki bu yalnız değildir tekrar arıyorum bu sefer busefer aynı bu sefer aynı renkte bir kertenkele görüyorum ama yerinden fırlıyor değnekle vuruyorum oda kaçıyor bu rüyada çok düşünceliyim hayırlısıyla yorumlarsanız çok sevinirim rast gele


 19. nur (21 Aralık 2015 saat: 08:17)

  Rūyamda birbirine yapisik biri fosforlu yesil digerleri de kahverenginin tonlari ve beya olan tüylû ayaklari ciyana benzeyen kobra kafasina benzeyen yilanlar gordum.bunlar birbirine yapisik kanatlari yok ama uçuyorlar bana bakiyorlar ama bisey yapmiyorlar iclerinden biri onlardan ayrildi ve benim gececegim kacis yolunda kaldi niyeti benim yolumu kapatmak gibi degilde yolunu kaybetmis gibiydi ben aileme bagirirken oda kacmaya calisiyordu ama bir turu kacacak yolu bulamoyordu…tirtil ve ciyanlara karsi fobim var bunlar da tirtil ve viyan karisimi yilanlardi cok etkisinde kaldim yorumlarsaniz sevinirim.


 20. burak (25 Mart 2016 saat: 11:30)

  rüyamda eski evimizdeyim ve tavan da bi garip şişlik tarzı bi durum gözledim sonra o şişlik garip olan bölüm tavandan koptu ve aşağıya yılan düştü çok şaşırdım ndn ne olduğunu bakarken sonra yılan büyüktü ve ben biraz biraz ne olduğunu anlarken yılanı da gördükçe o anda diğer odaya kaçtım korktum yılandan ve beklemeye başladım ev halkı birbirmizle konuşuyoduk yılanı öldürmek için ama yılanı öldüremeden uyandım yorumlarsanız çok sevinirim


 21. fatma (19 Nisan 2016 saat: 22:41)

  Rüyamda sevgilim ve arkadaslarimla dag evimize gitmis oluyoduk o sirada ben sevgilimi cagirmak icin kapiyi actigimda sevgilim sari bi yilanla konusuyodu arkasi donuktu yilan beni gorunce hizla ustume dogru geliyodu bende kactim kapiyi kapattim yilan kapinin altindan kafasini soktu ama giremedi tekrar bakmak icin ciktim yine yilanla sevgilim konusuyodu yilan once beni gordu sonra sevgilime donup tislar gibi biseyler dedi daha sonra sevgilim benden tarafa donunce yuzu yilan kafasi gibiydi yilanlar beraber ustume dogru gelip beni bogmaya calistilar ciglik atarak uyanmisim o gunden sonra 2 hafta gecti ama hala her gece ciglik atarak uyaniyorum psikolojik destekler aliyorum sevgilimi bile aramiyorum mesah dahi atamiyorum yuzune hic bakamıyorum yarumlayin lutfen korkmaya basladim


 22. Gizem (03 Mayıs 2016 saat: 05:41)

  Kızım oyun oynarken çöp kovasının yanına gitti ve çöpte 2 tane ölmüş yılan vardı siyahlılar gibi üstleri Topraklıydı birden birisi canlanı verdi kızımın üstüne doğru gitmeye başladı ben kovalıyom yılan geliyo sonra bana gelmeye başladı yorulmuşdum artık kovalamaktan boynuma doğru çıktı yılan


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , , , , ,