RuyaTabirleri.com

Rüyada Yılandan Kaçmak

Rüyada yılandan kaçmak, kişinin her anlamda yükseleceği ve birçok başarı elde edeceği bir döneme girdiğine işarettir. Bu rüyayı gören büyük bir makama ulaşır. Ticaretle uğraşan kişiler oldukça kazançlı yatırımlar yapar ve eline oldukça büyük paralar geçer. Bazı âlimlere göre de bu rüya kendisine kin duyan gizli bir düşmandır. Yılandan kaçan kişi gerçek hayatta düşmanlarına galip gelir. Bu rüya düşmanlardan kurtulmaya, feraha ermeye ve kötülükleri savmaya işarettir.

Rüyada Yılan Görmek

Rüyada görülen yılan size düşmanlık eden hilekar bir adamdır. Bu rüya gören kişiye bir uyarı mahiyetindedir. Farkında olmadığınız düşmanların varlığına işarettir. Eğer zayıf bir yılan görürseniz bu gerçek hayatta da size düşmanlık eden zayıf bir adamdır. Düşmanlık etse bile herhangi bir zarar veremez. Rüyada görülen büyük yılan ise, oldukça kuvvetli ve zararlı bir düşmandır. Rüyayı görenin dikkatli olması gerektiğine bir işarettir.

Rüyada Yılan Eti Yediğini Görmek

Rüyasında yılan eti yiyen kişi dünya hayatında bir adamdan menfaat görür veya eline önemli bir mal geçer. Yılan eti genellikle mal ve para ile yorulmaktadır.

Rüyada Yılanla Kavga Ettiğini Görmek

Rüyada yılanla kavga ettiğini gören eğer yılanı alt ederse, düşmanına galip geleceğine işarettir. Eğer yılan o kişiye galip gelirse sinsi bir düşmandan zarar göreceğinize yorulmaktır. Rüyada kavga edilen yılan, dünya hayatındaki hilekâr, hasetçi ve kötü bir insandır.

Rüyada Yılanı Kucağına Almak

Rüyada yılanı kucağına alan kişi tüm kötülüklerden ve zararlardan emin olur. Bu rüyayı gören her türlü hayır ve menfaate erişir ve tüm sıkıntılardan kurtulur.

Rüyada Yılanı Öldürdüğünü Görmek

Rüyasında herhangi bir yılanı öldüren düşmanlarına galip gelir. Rüyada görülen yılanın durumu düşmanın da durumuna işarettir. Zayıf yılan zayıf düşman, güçlü yılan tehlikeli bir düşman, siyah yılan oldukça tehlikeli bir düşman, beyaz yılan ise güçsüz ve zararsız bir düşmandır.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Yılan ile ilgili daha ayrıntılı bilgileri Rüyada Yılan Görmeksayfamızdan okuyabilirsiniz.
Rüyada Yılandan Kaçmak Hakkındaki Rüyalar;

 1. hamıde (19 Kasım 2014 saat: 08:57)

  Ruyamda altı beyaz ustu sıyah ince çok uzun olmayan yılandan kaçmaya çalışıyorum ama kaçamıyorum tam kaçtım dıyorum gene bana dogrugelip etıyıme hopluyo koluma dolanıyo hıçkımse bışey yapamıyo artık zamanı geldi diyorlar öyle bakıyorlar amcam kolumdan yılanı alıyo bıleyımde sınek ısırması gibi bir ısırık sonra onun yanında morluk oldu amcam yılanı çıkarırken yılan solgozume vurdu gözümü açamadım oleçekmim zamanı geldi diyorlar amcam çıkardıktan sonra yılanı bırdaha gormedım


 2. ömer (20 Ocak 2015 saat: 18:01)

  rüyamda kendi odamda yorganımın altında bi tane yılan ve odamın zemininde dolaşan bi yılan vardı bağırarak odamdan çıkıp kapıyı kapatıyorum odadan çıkınca uyandım ve benim burada ne işim var deyip yatağıma geri girdim yalınlar yatağımdakinin rengini bilmiyorum ama büyüktü yerdeki ise büyük ve kırmızı renkli idi hayırdır inşallah yorumlarınızı bekliyorum


 3. Asure (28 Ocak 2015 saat: 11:11)

  Benim rüyamda benim belli belirsiz bir düşmanım ben senden güçlüyüm diye benim hayatımı mafetmeye çalışıyor ve düşmanım aynı firavun gibi kendini büyük bir şey sanıyor ve YÜCE ALLAH bana yardım ediyor ve düşmanımdan kurtuluyorum


 4. sena (29 Ocak 2015 saat: 16:33)

  rüyamda pembe bir yılan var ve karşımda da bir sürü kapağı olan bir dolap var. yılan sürekli diğer bir kapaktan başını çıkarıyor ve beni yakalamaya çalışıyor. ben en sonunda korkup kaçmaya çalışıyorum. yılanda beni takip ediyor. ben korkudan dolayı baya büyük bir hızla koşuyorum karşıma garip bir pencere çıkıyor ve açılmıyor ama pencerenin üstünde dar bir boşluk var oradan zar zor kıl payı kaçıyorum ama geride yüzünü göremediğim birisini bırakıyorum ve bu insan mı değil mi onu bile bilmiyorum. yani anlayacağınız çok garip bir rüyaydı, ne anlama geldiğini çok merak ediyorum. yardımcı olursanız sevinirim.


 5. Ebru (06 Şubat 2015 saat: 00:27)

  Rüyamda evin önündeydim 5 yaşındaki kardeşimle sonra bir yılan gördüm. Yılanın kalınlığı kafadan kuyruğa kadar azalıyordu. Sonra yola çıktık koşarak kardeşimle yılan geliyordu hala peşimizden. Annem komşudaydı anneme bağıra bağıra koşuyorduk ama bizi duymuyordu hiç kimse. Sonra annemin gittiği komşunun o taraflardan küçük bi yılan daha gelmeye başladı ve o diğer yılan başka bir komşunun evinin bahçesine girdi ama gitmeden önce bi müdde bize baktı. Biz de yolun ortasında duruyoruz. 4 tarafta da yol var birisi bizim eve çıkıyor. Ama biz kardeşimle donup kalmışız. Sonra o küçük yılan bizi kovalamaya başlıyor ve sonra uyandım.


 6. Merve (04 Haziran 2015 saat: 10:39)

  Rüyamda. Piton gibi çok çok uzun bir yilan bizi kovalıyor. 2 kisiyiiz. Ben arkadaki kişiyim. Dereleri tepeleri aşıp kaçıyoruz. 2 tane süt gölü var. Onlarin içinden geçiyoruz. Sonra bahçe duvarları olan Labirent gibi bahçe var. İçinde tek başınayım. İzimi kaybettirmeye çalışıyorum. Sonra samanlı çamur gibi bir yere giriyorum. Orada limon varmış. Vucuduma sürünce yılan gidiyormuş. Sarhoş gibi oluyormuş. Yılanı kafasından tutup ona Tarantula yediriyorum. Gidiyorum. Sonra ağaç dalında beşik içinde Kıvırcık Saçlı esmercene erkek çocuğu var. Ben baymunmuşum. Ona annelik yapıyorum. Limonu sürüyorum her yerine. Limon beşiğinde dursun diyorum. O sırada insanlar geliyor. Aşağıda film çekiyorlarmış. Bebek ilk defa insan görüyor. Şaşırıyor. Sonra insanlar bizi görüyor bebeği almak istiyorlar. Vermiyoruz. Bizide filme dahil ediyorlar. Sonra bebek kız imiş. Erkek oyuncuya aşık oluyor. Hep beraber şehre gidiyoruz. New york a benziyor. Üstü açık arabada gidiyoruz.


 7. Burak (05 Temmuz 2015 saat: 08:14)

  Rüyamda bizim köye yeni bir imama gelmişti kuran okumak yerine elimize tüfek verdi ve oyun oynattı nişan alma oynuyorduk hoca 4 metreden atcaksınız diyordu bn 6 metre diyordum hoca tamam bededi bn bizim evin altına gittim merdivenlerde 2 tane yılan vardı 1.gri küçük ama 2. piton gibi büyük ve turuncu renkti bn kaçmaya çalıştım ama çok yavaş koşuyodum sağ sol yapıp kurtuldum ve uyandım


 8. halenur (09 Temmuz 2015 saat: 12:51)

  rüyamda kafasını topraktan çıkaran çok kalın bir yılan ve 3 tane orta boylu ince bir yılan gördüm yerin altından çıkıyorlardı bana doğru geliyorlardı .abim, annem ve dayım yılanları öldürmeye çalışıyorlardı.niyeyse yılanlardan kaçarken hep zıplıyordm


 9. ozlem (13 Temmuz 2015 saat: 04:09)

  Ruyanda memleketime gitmisim haayvanlarin yanina gidip kardesimi yardim etmeye giderken her yuurudugum yolun yarisinda bir yilan karsima cikiyor ‘ve Ben korkup yoolumdan her donuyorum ‘ve sonunda baska bi yol seciyorum ordan devam ederken yine yilan cikiyor ‘ve bana bakiyor korkuyorum ve tas atiyorum tas attiktan sonra birdaha bakiyor ‘ve yine tas atiyorum sonra direk eve gidiyorum ‘ve annneme burdan gitmek iistedigimi soyluyorum ‘ve istanbula gelmek icin hazirlaniyorum o sirada kan goruyorum ‘ve gunum degil ki diyorum ‘ve korkuyorum o sirada uyandim ‘ve bu ruyanin anlamini cok merak ediyorim rica etsem yorummlar misiniz.


 10. Sena (18 Ekim 2015 saat: 08:49)

  Rüyamda bir yerde yemek yedikten sonra arabaya giderken boş toprak bir alandan geciyorduk babama tam burada yılanlar vardır dediğimde babam yanlışlıkla bir yılana basıyordu sonra koşmaya basliyoduk.Arabaya değil bir yatağa variyoduk içine giriyoduk yılanlar yine çevremizde dolaşıyordu en sonunda biri gelip bana tislayinca ellerimle onu boguyordum. Babamın bastığı ve benim oldurdugum yilanlarin rengi yesilimsi kahverengi aralarda da altın renkleri var.rica ediyorum yorumlar misiniz


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , ,