RuyaTabirleri.com

Rüyada Yıldırım Görmek

Rüyada yıldırım görmek, çok büyük uğursuzluktur. Belalara, dertlere, sıkıntılara, maddi kayıplara daha da kötüsü can kayıplarına işaret eder. Rüya sahibinin gözyaşı dökmesi ve acı haberler alması anlamına gelir. Rüyada yıldırım görmek, yas tutmaya tabir edilir. Bir yandan da haksızlığa ve iftiraya uğramaya işarettir. Rüya sahibi kem gözlü, art niyetli ve kötü kalpli kişilerin arasına düşecek bu kişiler nedeni ile sürekli sorun yaşayıp canından bıkacak demektir.

Rüyada Yıldırım Çaktığını Görmek

Rüyada yıldırım çakması hayırlıdır ve güzel olan şeylere delalet eder. Rüya sahibinin çektiği eziyetin ve çilenin bitmesine, aynı zamanda elinin de bolluğa kavuşmasına yorulur. Hem parasal açıdan hem de duygusal anlamda rahatlamasına ve güç bulmasına işaret eder.

Rüyada Yıldırım Düşmesi

Rüyada yıldırım düşmesi rüya sahibinin çevresindeki uğursuz, arsız ve kötü duygulara sahip kişilerin varlığı ile açıklanır. Bu kişiler rüya sahibini kötülemek için elinden geleni yapıp, kendine sürekli ayak bağı olacaklar demektir.

Rüyada Başına Yıldırım Düştüğünü Görmek

Rüya sahibinin bazı musibetlerden kurtulup, rahat edeceğine, kafasının boşalacağına, içinin huzurla dolacağına delalet eder. Uğursuzdan, nemruttan, fesattan ve zalimden uzaklaşmaya tabir edilir.

Rüyada Yıldırımdan Kaçmak

Rüyasında yıldırımdan kaçtığını gören kişi malıyla, bilgisiyle ya da parasıyla övünüp duracak fakat bu nedenle de itibarsızlaşacaktır. Rüya sahibi bu huyu sayesinde insanlar tarafından sevilmeyen ve istenmeyen bir kişi haline gelecektir.

Rüyada Eve Yıldırım Düşmesi

Rüyada eve yıldırım düşmesi büyük talihsizliktir. Hastalık, borç hatta bazen ölüm anlamına gelir. Hane içinde büyük fırtınaların çıkmasına, huzur ile giden düzenin bozulmasına, geçim sıkıntısının baş göstermesine ve uzun süre bu sorunların çözülememesine tabir edilir. Eğer aile bireyleri arasında hasta olan bir kimse varsa onun da vefat edeceğine işaret eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Yıldırım Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. Erhan balcı (26 Nisan 2014 saat: 04:41)

  Selamunaleyküm.inşallah hayra çıkar.
  Babamla birlikte memlekette evlerin önünde 2-3 dönümlük
  Araziler olur onun en alt kısmında babam komşunun bahçesinde ben bizim bahçemizde
  Babam tek bir yuvarlak el yapımı halıya ben 2 tane el yapımı halıya sarılıp uyuyacaktık.
  Daha sonra ben ev tarafından aşağı doğru iniyorum babamın olduğu yere yıldırım düştü. Ağaç alevler içinde kaldı. Babamı fırlattı oradan eve doğru baba diye bağırarak koşmaya başladım. Gitme artık ona ulaşamazsın diye bir konuşma duydum. Ben eve doğru koşarken başka bir komşu ve birkaç kişi bana doğru koşarken dönün diğe bağırdım. Uyandım. Halen daha tüylerim diken diken. İnşallah hayrolur. Şimdiden allah razı olsun yardımlarınızdan.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,