RuyaTabirleri.com

Rüyada Yoğurt Görmek

Rüyada yoğurt görmek büyük mutluluklar, temiz haberler, sevinç verici gelişmeler anlamına gelir. Rüyasında yoğurt gören kişi hayatı boyunca hiç derin yaralar almayacak, sefalete düşecek noktaya gelmeyecektir. Yoğurt bol rızık ile tabir edilir. Rüya sahibi için alın teri ile kazanılan, hakkı verilmiş, layığıyla elde edilmiş bereketli kazanç anlamına gelir. Kişi, işçi olarak çalıştığı yerden aldığı maaşından ya da kendi işini yaparak kazandığı paradan hayır ve bereket görür. Bu kişi çocuklarına ve torunlarına bırakacak kadar toprak ve mülkiyet sahibi olacaktır.

Rüyada Yoğurt Yediğini Görmek

Rüya sahibinin kazanç kapılarının önünde hiçbir engel ve zorluk olmadığına bu nedenle her daim verdiği emeğin karşılığını fazlasıyla alacağına ve kazancının temiz olacağına delalet eder. Rüyasında yoğurdu severek yiyen kişi kara geçer fakat yüzünü buruşturarak yoğurt yiyen kişi, mal ya da para kaybederek zarara uğrar.

Rüyada Yoğurt Yapmak

Rüya sahibini neredeyse iflasın eşiğine getirecek derecede durmuş olan işlerinin açılmasına ve yeniden yoluna girmesine yorulur. Rüya sahibi, durgun iş sezonunda kaybettiği zararını, işlerinin açılması ile fazlasıyla karşılayacak ve tüm ağız tadı da, neşesi de yerine gelecektir.

Rüyada Yoğurt Almak

Rüya sahibinin hayattaki mutluluğunun, işlerindeki zaferin sürekliliğine ve bereketin cüzdanından da mutfağından da eksik olmamasına yorulur. Rüyada yoğurt almanın bunun yanı sıra kişinin hiçbir sağlık sorunu olmayacağı anlamı da bulunmaktadır.

Rüyada Yoğurt Dökmek

Rüya sahibinin nerde akşam, orada sabah anlayışıyla yaşaması nedeni ile malını hiç düşünmeden yemesine, ileride de kıtlığa düşerek bu günlerini aramasına tabir edilir. Rüya sahibi daha sonra çok pişman olacak ve başını taşlara vuracaktır.

Rüyada Yoğurt İkram Etmek

Rüya sahibinin, arasındaki ilişkinin ileride kardeşten yakın bir dostluk haline dönüşeceğini bilmediği biri ile tanışması şeklinde tabir edilir.

Bu Rüya Tabirini Paylaşabilirsiniz:
Google+
Rüyada Yoğurt Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. seyhan (12 Ocak 2014 saat: 15:33)

    rüyam da eşim elinde bir kase dolusu yogurdu bana yemem için uzatıyor yalnız içinde kirpik kılı gibi küçük ve incecik kıllar var hayvan kılı mı bilmiyorum bi kaşık al diye ısrar ediyor ama ben yersem midem bulanır diye ağzıma sürmüyorum ama eşim yiyor ben yediğini biliyorum ama görmüyorum.yoğurt çok güzel görünüyor ama içindeki kıllar midemi bulandırdı.bu ne demek bilmiyorum yorumlarsanız çok sevinirim teşekkür ederim şimdiden.

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Ayrıntıların bilinmesi, rüya tabirinin doğru şekilde yapılabilmesi için çok önemlidir.

Etiketler: , , , ,