RuyaTabirleri.com

Rüyada Yolda Kalmak

Rüyada yolda kalmak, başlanan bir işte ilerleme gösterememek ve netice alamamak manasına gelir. Yarım kalan sevinçlere ve hayal kırıklığı yaşamaya da yorumlanan rüya evlilik planlarında aksamalara, nişan sonrası ilişkilerde kavgalar çıkmasına ve ailevi problemler nedeniyle kişinin yanlış yollara sapmasına tabir edilir. Genç insanlar için eğitimlerini askıya alacakları olumsuz gelişmeleri haber veren rüya aynı zamanda eğitimi bırakmak veya okuldan atılmak şeklinde de yorumlanabilir. İşlerini düzene sokamayan kimselerin kendilerine ait iş yerleri varsa, onları kapatmak zorunda kalacaklarına ve sonrasında başkasının yanında düşük ücretler karşılığında çalışacaklarına, gururlarının incineceğine ve psikolojik açıdan ağır bir depresyon geçireceklerine delalettir.

Rüyada Arabayla Yolda Kalmak

Fazla aceleci davranmak sonucunda başarıyla sonlanabilecek işlerde büyük bir felakete imza atmak demektir. Şartları iyi etüt etmeden hareket eden rüya sahibinin sürekli duygularını ön planda tutması ve akılcı çözümler yerine kendisine karşı dürüst olmayan, çıkarlarını gözeten kimseleri dinlemesiyle yaşayacağı sorunları da bildirir. Kişinin kendisi ve ailesi için iyi olacağını sandığı bir yolculuktan eli boş döneceğini, ailesinin güvenini zedeleyecek davranışlarda bulunacağını, çocuklarına yeterince ilgi göstermediği için arasının açılacağını ifade eder.

Rüyada Toprak Yolda Kalmak

Geçim konusunda yaşanacak büyük sıkıntıların ve bel bağlanan, güvenilen insanların zor zamanlarda yardıma gelmemeleri yüzünden yaşanacak acıya yorumlanır. Toprak yolda kalmak aile desteğini kaybetmek manasına da gelir ve manevi açıdan bir çöküşün de habercisidir. Kişinin kendine olan aşırı güveninin boşa çıkacağına, insanların nazarında komik duruma düşeceğini ve onurunun zedelenmesi nedeniyle uzun süre sosyal ortamlardan uzaklaşıp, herkesten ırak bir şekilde yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Yolda Kalmanın Psikolojik Yorumu

Kendisine güvenen insanları boşa çıkarmamak için insanüstü bir gayret göstermeye ve bunun sonucunda fiziksel olarak aşırı yorulmak anlamına gelir. Gücü tükendiği hale ısrarla yolundan sapmayan ve hedeflerini saplantılı bir hale getiren insanların psikolojilerini de tarif eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Yolda Kalmak Hakkındaki Rüyalar;

  1. Osman oksak (24 Ekim 2016 saat: 20:00)

    Rüyamda yol çevirmesi kimlik kontrolü yapılıyordu polisler tarafından bende kimliğimi verdim ve kontrol yapıldıktan sonra arabayı kaçırdığımı gördüm otostop çektim kimse durmuyordu sonra bir firma aracı geldi cebimde çok az para vardı anca kendimi eve atabiliyorum gelen otobüse bindim muavine yol parası verdim nolduda ilerde araba durdu bende bi inip nefes alayım dedim ama bi baktım kaçırdığım araba karşımda paramı geri istedim muavinden ama alamadım her bi baktım sonradan bildiğim otobüs gidiyor kaçırdığım sandığım diğer otobüsünde aslında o otobüs olmadığını öğrendim bian cebimdeki paranın artığını gördüm ve biraz bozuk para küçük sırt çantası sırtımda sonra bi deli gördüm elimdeki parayı gördü elime vurdu sonra parayı almak istedi 25 tlydi ben vermeyince elimden sıkıca tutup tokat atmaya başladı bende sirtcantasindan elimi kuryaramiyodum ona bırak sana bozuk para vereceğim diyordum ama durmuyordu sırtında cuvaliyla beni tokatlıyor ben diğer elimi biraz zor çantamdan kurtardim sonra ona bir tokat attım v3 korkuttum onu beni bıraktı ona bozuk para verdim 1 veya 2 lira kadar ama çok korkmuştum ve hemen uykudan uyandım


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,