RuyaTabirleri.com

Rüyada Yorgan Görmek

Rüyada yorgan görmek esenlik, rahatlık, huzur ve ferahlık anlamına gelir. Rüyasında yorgan gören kişi eğer temkinli, doğru ve mantıklı adımlar atarsa çok başarılı olacak ve çok güzel bir hayat yaşayacak demektir. Rüyasında yorgan gören kişinin istikbali açıktır. Yorgan aynı zamanda bir kadın ile tabir edilir. Bu kadın erkek için çok hayırlı bir kadındır.

Yorgan kişinin tehlikelerden, belalardan ve kötülüklerden uzakta olması anlamına da gelir. Yorganla çarşafı birlikte görmek hayırlı bir nikâha işaret eder. Rüyasında yorgan gören kişinin mülkiyeti, kazancı ve rızkı da artacak demektir. Yorganın eve giren hırsızlar tarafından çalınması ya da yanması eşler arasında tatsızlık ve uzaklık anlamına gelir. Bu uzaklık boşanmaya kadar gidebilir. Bazı rüya tabircileri yorganı, kadın ile yatacak erkek olarak nitelendirir.

Rüyada Yırtık Yorgan Görmek

Rüyada yırtık yorgan görmek uzaklık ve ayrılık anlamına gelir. Kişi rüyasında üzerinden yorgan olmadığını görürse bu da aynı şekilde tabir edilir.

Rüyada Temiz Yorgan Görmek

Rüyada temiz yorgan görmek ya da yatağına sermek, hoş, çekici ve akıllı bir kadınla nikâh yapmak anlamına gelir. Bunun tersi olarak yorganın pis olması çirkin, huysuz, aksi ve pis bir kadına delalet eder.

Rüyada Yorgan Satın Almak

Rüyada yorgan satın alan kişi temiz ve güzel bir evlilik yapacak demektir.

Rüyada Siyah Yorgan Görmek

Rüyada siyah yorgan mutluluk verecek bir haber ya da bilgi almak anlamına gelir.

Rüyada Kırmızı Yorgan Görmek

Rüyada kırmızı yorgan ve çarşaf görmek kadınlardan gelecek olan kötülükler yüzünden yaşanacak olan sorunlara ve tatsızlıklara delalet eder.

Rüyada Yastık Görmek

Rüyada yastık görmek kadın ile tabir edilir. Bu kadın evin hanımı da olabilir, çalışanı ya da yardımcısı da olabilir.

Bu Rüya Tabirini Paylaşabilirsiniz:
Google+'da Paylaş
Rüyada Yorgan Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. tugçe (17 Ocak 2014 saat: 12:17)

    merhaba,
    iş yerimden çıktığımı düşünüyorum ama ananemlerin evini görüyorum elimde yorganla çıkıyorum ve tutmakda zorlanıyorum ben bunla otobuse nasıl binip eve gidicem diye düşünüyorum geri gidip bırakmak istiyorum sonra başka bi şekilde götürürüm diye ama geri de dönmüyorum devamını hatırlamıyorum ama otobusü hayal meyal hatırlıyorum..sizce anlamı nedir şimdiden teşekkürler..

  2. sedef (05 Şubat 2014 saat: 10:59)

    Ruyamda ormanlık alanda birilerinden kacıyordum. Ağaçların arkasına saklandım ama olmadı en son isimsiz tek basina uzeri mezar tasiyla kapalı mezara saklanmyı düşünüyordum o rya birden dağıldı sonra bizim buradan yaşlı düşkün bir deli var ona yorgan ile birsey vermisim tam hatrlamiyorum ama yüzük gibi birseydi. Onunla tartisyorum hic yokdan yorgani getr diyorum ama kaciyo sonra bizim arkadaslar geliyo yanimiza abim ben le beraber 4 kisi oluyoruz denize giycekmisiz ama ahır gibi biyerden geçiyoruz ben ve diger kız arkadsim düşünüyoruz ustumuz kirleniyo ruya burda bitiyor bir evli cift ama ben tanımıyorum abimle beraber yürüyoruz sonra ben abimle evlenmisim bir sebepten ama birlikte olmanisim abim yani lafta esim olarak bana cok iyi davraniyo ve seni ne zamna kadar daha bekleyecwgima gibisinden sorular soruyor. Eve giderken kafe gibi biyerden geçiyoruz benim hoslandigim erkek arkadasim arıyo sadece nbr nasilsin geldin seninle ilgilenemedim diyor arkadas gibi ben eşimden (kardesimde ) soğuyorum birden eve gider gitmez olayı bosanmaya getiriyorum kardesim cok uzuluyo cok seviyomus beni soylemiyo ama ben hissediyorum. Sonra ufak tefek paralr görüyorum onlari cuzdana koyuyorum. Evde bi kalabalık var herkes meyve yiyo boylr bir ruya gordum

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Ayrıntıların bilinmesi, rüya tabirinin doğru şekilde yapılabilmesi için çok önemlidir.

Etiketler: ,