Rüyada Yüksek Bina Görmek


Rüyada yüksek bina görmek, rüyayı gören kişinin gözünü en yüksek noktalara diktiği ve bu yolda hedeflerini başarıyla yerine getirerek, çalışmalarının karşılığını en iyi şekilde alacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin en büyük hayalinin kariyer edinmek ve en iyi makamlarda oturmak olduğu şeklinde tabir edilir. Yüce, hikmetli, şöhret sahibi bir kimse olmaya ve lüks içinde yaşamaya işaret eder.

Rüyada Yüksek Binaya Çıkmak

Rüyayı gören kişinin başarılarının üstüne başarı ekleyeceğine ve tüm zaferleri toplayarak herkesin gerek zenginliği gerekse rütbesi sayesinde saygı duyduğu, konuştuğu ve takdir ettiği bir kişi olacağına rivayet edilir.

Rüyada Yüksek Binadan Düşmek

Bu rüya, yüksek binaya çıkmanın tam aksi şekilde tabir edilir ve rüya sahibinin her geçen gün işinde geriye gideceğine, başarısız olacağına bu durumun da kendisine mutsuzluk ve gözyaşı getireceğine alamet eder. Rüya sahibinin başarısızlığı nedeni ile yaşam standartlarının da hızla düşeceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Yüksek Binanın Tepesinde Olmak

Bir kimse eğer rüyasında, bir binanın hele hele yüksek bir binanın tepesinde olduğunu görürse eğer o kişi yönetici konumunu gelecek, bir yarışmada birincilik alacak ya da eğitim hayatında en başarılı kişi olacak demektir. Kişinin statüsü ne olursa olsun, onun en iyisi olacağı anlamına gelir.

Rüyada Yüksek Bina Yapmak

Rüya sahibinin gerek eğitim gerekse meslek hayatında elinden gelenin en iyisini yapmayı ilke edineceğine ve hedeflerine bu düşünce ile yürüyeceğine tabir edilir. Kişi, herşeyin en iyisine sahip olmak için gece gündüz çalışacak demektir.

Rüyada Yüksek Bina İnşaatı Görmek

Rüyayı gören kişinin ileride yaşayacağı güzel hayatın ve oturacağı koltuğun sağlam temellerini şimdiden atacağı işler yapacağına ve önünde sonunda hak ettiği yere geleceğine alamet eder.

Rüyada Yüksek Bina Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. çisem (04 Nisan 2014 saat: 12:53)

    rüya’mda kuzenim sametle birlikteyim, aramızda farklı bir bağ var ama gerçekte çocukluğumuz birlikte geçmiş birisi kardeş gibiyiz yani, rüyadada sevgili gibi ve olduğu boyuttan büyük ve daha geniş omuzlu yüzünü netleştiremiyorum ama kuzenim samet olduğunu biliyorum neyse böyle kocaman çok şık binalar görüyorum biz jiet gibi çok hoş giynmişiz nasıl desem türkiyede biryer değil londra newyork gibi biryer kuzenim samet bir teklif alıyor futbolculuk barcelonaya gidicekmiş, ben gitmesini istemiyorum ama duygularımı açıklayamıyorum söyliyemiyorum neyse o birşekide anlıyor ve o büyük ve çok şık binaların ortasında çember şeklinde meydan gibi biryer var ve birtek biz varız ilk binanın içinde sameti arıyorum o asansöre biniyor duymuyor beni sonra bende biniyorum asansöre sonra binada yine adını söylüyorum duymuyor sonunda meydana çıkıyoruz duyuyor ve gitmediğini kararının değiştiğini söylüyor sonrada çok romantik ve güzel birşekilde sarılıyoruz çok net hatırlıyorum .. burda bitiyor ama sevgii falan değiliz bunuda biliyorum. bana bu rüyayı ayrıntıı birşekilde yorumlarsanız çok sevinirim, teşkkürler :)

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Ayrıntıların bilinmesi, rüya tabirinin doğru şekilde yapılabilmesi için çok önemlidir.

Etiketler: , , , ,