RuyaTabirleri.com

Rüyada Yüksekten Düşmek

Rüyada yüksekten düşmek sık görülen bir rüya ise çeşitli korkuları simgelemektedir. Kronik hale gelen korkularınız, bazı durumlarda strese neden olabilmektedir. Bunun dışında meydana gelen bu tür rüyalar, kötü bir dönemim işareti şeklinde yorumlanmaktadır. Bu dönem içerisinde gelir kaybı, maddi ve manevi zorluklar ortaya çıkabilir. Rüyanın diğer yorumları arasında, hayatınızın monotonluğu ve tekdüzeliği olduğu bulunmaktadır. Bu durumun sizin canınızı sıkıyor olması, yeni kararlar almanıza neden olacaktır.

Rüyada Birinin Yüksekten Düştüğünü Görmek

Bu kişi yakınınız ya da tanıdığınızsa, yakın zamanda yaşayacak olduğu sorunları işaret eder. Bu kişinin tanımadığınız birisi olması durumunda ise rüyanın öznesi siz olursunuz. Yani, kısa süre sonra yaşayacak olduğunuz olumsuz durumlar sembolize edilmektedir.

Rüyada Yüksekten Düşmekten Korkmak

Bir işe kalkışmak konusunda yaşanan kararsızlık durumlarında görülen rüyalardandır. Bu kararsızlık durumunun uzun sürmemesi ve hızlı bir şekilde sonuca bağlanması gerekmektedir. Bunun nedeni ise rüyadaki hayrın devam etmesi ile ilgilidir. Uzun bir karar süreci, bu rüya için hayra yorulmaz.

Rüyada Yüksekten Atlamak

Burada bir bilinçli hareket söz konusu ise riski simgelemektedir. Karşınıza kısa süre sonra çıkacak olan fırsatı değerlendirmek isteyecek ve bu konuda bir riske girmiş olacaksınız. Ne kadar hayırlı olduğunu da zaman gösterecektir.

Rüyada Yüksekten Denize Düşmek

Ani bir biçimde gelişecek olan durumlara delalettir. Hiç aklınıza gelmeyecek bir kişiye misafirliğe gitmeniz, buna örnek verilebilir. Birisinden görecek olduğunuz davranışa şaşırmanız da yine bir başka örnek olabilir.

Rüyada Yüksekten Korktuğunu Görmek

Uzun bir bekleme süresinin sebep olacağı, “fırsat kaçırma” durumu yaşanacaktır. Bu fırsat, herhangi bir konuda olabilir. Yaşayacak olduğunuz pişmanlığın uzun süre devam etmesi beklenmelidir. Bu konu, hayatınızda bazı değişiklikler yapmanıza sebep olacaktır.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Yüksekten Düşmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. nilgün tüney (12 Ocak 2015 saat: 00:50)

    Kizim ile birlikte bir evde yaşıyoruz ve 7ci katda salon çok esyali ama renkli ve küçük pencereler var. Bizim gerçekten olmayan bir ev. Sonra dışarda bir olay oluyor ve kızım o kücük pencereden dışarı bakmak İÇİN çıkıyorum. O apartmanın dış cephe si yapıldı için etrafında inşaat iskele si koyuldu. Kızım o iskelenin üzerine çıkıyor ve tekrar içeri girmek için pencereyi acıyor ama o anda dengesini kaybetti ve düşüyor. En altaki komşu kızımı yakalıyor ve içeri alıyor. Ben hemen aşağı iniyorum kızımı almaya ama kızıma hiç birşey olmamış herkes gülüyor eğleniyor oyunlar oynuyordu.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , ,