RuyaTabirleri.com

Rüyada Yunus Görmek

Rüyada yunus görmek, rüya sahibinin kendine olan büyük inancına ve öz güveninin sarsılmaz olduğuna işaret eder. Rüyasında yunus gören kişi, kendinde istediği her işi başarma kudretini ve enerjisini bulur, hedefine giden yolda karşısına her ne engel çıkarda çıksın bir an bile o işi başaracağından şüphe etmesine, vazgeçmesine ya da karamsarlığa düşmesine neden olamaz diye tabir edilir. Rüyada yunus görmek iyilik ve güzellik bulmak, gönül işlerinde boş heveslere kapılmamak, emin adımlar atmak ve mutluluğu hedef gözetmek anlamına gelir. Yunus, rüya sahibinin gerçekleşecek olan muradı ve kısmetidir.

Rüyada Yunus Balığı Görmek

Toplu para ya da mal anlamına gelir. Rüya sahibini mutlu edecek gelişmeler olarak değerlendirilir. Rüyasında yunus balığı gören kişinin hayalleri gerçek olur ve rüya sahibi sevdiği kişiye kavuşur, onunla bir ömür mutlu olacağı bir evlilik yapar.

Rüyada Yunus Balığı Beslemek

Rüya sahibinin üzerinde gece gündüz çalıştığı ve büyük bir özenle ortaya koyduğu bir projesinin beklediği ilgiyi görmesine ve kendisine büyük bir karla birlikte şan ve şöhret getirmesine işaret eder. Bu önemli ve büyük proje sayesinde rüya sahibinin adı duyulmaya başlayacaktır.

Rüyada Yunus Balığı Sürüsü Görmek

Bolluk, şans, uğur, rızık ve zenginliktir. Rüya sahibinin çektiği yokluktan ve fakirlikten kurtulması ile azar azar gelerek büyük bir fayda haline dönüşecek kısmete işaret eder. Rüya sahibi zaman içinde büyük bir varlığa sahip olacaktır.

Rüyada Yunus Balığına Dokunmak

Rüya sahibinin hayallerinin ama özellikle de en çok istediği hayalinin gerçek olmasına delalet eder. Rüyada yunus balığına dokunmak keramettir diye tabir edilir.

Rüyada Yunus Balığı ile Yüzmek

Bir dost edinmeye ya da rüya sahibinin çok sevdiği, güvendiği ve inandığı bir dostu ile bir hususta ortaklık etmesine yorulur.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Yunus Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. Tuana (02 Mart 2014 saat: 12:11)

    deniz kıyısında duruyordum iskelede. yünüslar geçiyordu sürü olarak sınırım 5 6 tane saçma olucak ama kutlama yapıyorlardısanki. sonra kıyıdaydım 2 yunus vardı bir şirket eğitiyordu erkek biri eğitiyordu yani şirket için şirket müdürüde ordaydı eğiten erkeğe birşeyler dedim oda hayır dedi ben giderken müdür dediki erkeğe yunusları eğitmek için kıza ihtiyaç var diye ondan sonra onlarla yüzmeye başladım öptüm eğlendik sonra kıyıdaydık kötü adamlar geldi onlar denizde yüzdüler bir kadın daha vardı. sonra kurtuldular falan


  2. Sebnem (29 Mart 2014 saat: 12:11)

    Rüyamda yaşlı bir adamın evinin önündeyim ve onun evinin yanından denize giriyorum ve denize dalıp dalıp çıkıyorum .Denize girdiğim saat akşam saatleri gibi. Bir diğer gün aynı evde yaşlı bir kadın var yine denize giriyorum. Bir yunus sürüsü kıyaya doğru yaklaşıyo sonra yeniden denize doğru açılıyorlar ben birkaç yunusu sevmek için yelteniyorum ve küçücük bir yunusu seviyorum .


  3. nazmiye (10 Nisan 2014 saat: 12:21)

    Deniz kıyısındayız ailemden birkaç kişi var.onlar denize giriyorlar üşürüm diye ben girmek istemiyorum.onlar çıkarlarken ben giriyorum.birden çok hızlı bir şekilde kıyı uzaklaşıyor bir sürü yunus var onlarca.deniz yunusların arasından masmavi görünüyor.sonra bir adam bunlar suyu ağırlaştırıyorlar yüzmen zorlaşır diyor.ben mutlu olduğumu hatırlıyorum onlarla birlikte yüzüyoruz bana gülümsüyorlar oynuyoruz birlikte.sonra çıkmak üzereyken bakıyorum yer yer deniz gri bir çamur birikintisi gibi üzülüyorum yunuslar ve denizi kirlettiğimiz için.bir şekilde çıkıyorum sonra yunuslar kayboluyor


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,