RuyaTabirleri.com

Rüyada Yürümek

Rüyada yürümek, ne şekilde olursa olsun hayırlı ve güzeldir. Rüya sahibinin hayattaki başarıları, zaferleri ve kazanımları olarak değerlendirilir. Rüyada yürümek, azim ev kudret sahibi olmakla tabir edilir. Sağlıklı bir bedene sahip olmaya, uzun yaşamaya, rüya sahibinin hırsı ve azmi sayesinde her işi başarmasına işaret eder. Rüya sahibi ailesinin en fazla öğündüğü evladı olacak her zaman onları yüceltecek demektir. Onlar da kendisinden hayır dualarını eksik etmeyecektir diye tabir edilir. Rüyada yürümek daima güzellik, saadet ve zenginlik bulmaya, bir ömür ileri gitmeye işaret eder.

Rüyada Yürüdüğünü Görmek

Rüya sahibine hazırdan bir mal geleceğine, iş yerinde en gözde personel ya da memur olacağına, rızkının artacağına ve hep mutlu olacağına işaret eder. Rüyasında yürüdüğünü gören kişi geçmişe bakmaz ileri gitmek için hep önüne bakar diye tabir edilir.

Rüyada Düz Yolda Yürümek

Rüya sahibinin doğru yoldan şaşmadan büyük kazanç elde edeceğine ve rızkını çıkaracağına delalet eder. Hak yolunda kazanılan ekmektir ve gönül rahatlığı ve huzur içinde yenilir çünkü rüya sahibi tarafından hak edilmiştir.

Rüyada Yolda Yürümek

Rüyada yolda yürümek hak yolundan gitmeye ve dinine sadık kalmaya işaret eder. Rüya sahibi beş vakit namazında niyazında kimse olarak tasvir edilir. Eğer yol zorlukla yürünecek bir yolsa o halde bazı sorunlar baş gösterecek demektir.

Rüyada Yokuş Çıkmak

Rüya sahibinin çekeceği meşakkat, zorluk ve sıkıntıdır. Rüyasında yokuş çıktığını gören kişinin amacına ulaşması için daha çok çalışması ve emek harcaması gerekir. Rüyada yokuş çıkmak aynı zamanda rüya sahibinin bazı acılardan geçerek badireler atlatacağı anlamına gelir.

Rüyada Yalın Ayak Yürümek

Tüm hastalıklardan, huzursuzluklardan, korkulardan ve kederlerden kurtulmaya delalet eder. Rüya sahibi yakında çok güzel günler yaşayacak demektir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Yürümek Hakkındaki Rüyalar;

 1. murat (05 Ocak 2015 saat: 04:45)

  İyi günler.Rüyamda boyum kısalmış halde yatakta yatıyordum.Sonra yataktan kalktım,boyum gerçek hayattaki düzeyine geldi.Ayağa kalktığımda başımda beyaz sarık vardı ve sakalım da beyazdı.Sonra arkamdan benimle gelen insanlar gördüm.Vakit ayırdığınız için teşekkürler.


 2. Ufuk01 (03 Mart 2015 saat: 12:53)

  annemle beraber karlı bir havada evin balkonundan aşağıya bakarken sevdiğim kızı görüyoruz yanında da kız arkadaşı vardı. “annem bu nasıl kız giyinmesini bilmiyor” diyordu bende annemin ağzını kapatmıştım. kız arkadaşımla arkadaşı ileri doğru yürümeye başlarken birkaç adım attıktan sonra birden geri geri yürümeye başladı. NOT: gerçek hayatta kız arkadaşımla çıkmıyoruz.


 3. Sebahat (31 Mart 2015 saat: 11:04)

  Rüyamda yatağıma yatmak için odama gidiyorum.Bakıyorum kayınvalidem benim yatağının yanına mor bi koltuk dayamış..Ona uzanacağımı içeri gitmesi gerektiğini söylüyorum..tam yatağa uzanacakken bir Sürü Dikiş ve toplu iğnenin yatağıma saplanmış OLDUĞUNU görüyorum..Bizim söküklerimizi mi dikiyorsun diye soruyorum.Rastgele saplama çocuk var evde diyorum ve iğneleri toplamaya başlıyorum..iğnelerden üç tanesi elime batar gibi oluyo ama tam batmıyor..


 4. Ebru (12 Kasım 2015 saat: 02:31)

  Rüyamda yerde bir ay ve etrafinda dolanan yıldızlar gördüm ben acele ile yürürken bir yildiz üzerine geliyor çakıl taşı gibi kucuk ben cekiliyorum ama gomlegimin metal düğmesi elime düşüyor yine bir yildiz kopup geliyor yine bir dugmem elimde ben acele ile kuzenimi arıyorum ona yardım etmek icin


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,